Menu
Your Cart

بوفه و ویترین

راهنمای خرید بوفه، ویترین و استند

یکی از وسایلی که به میزان زیادی برای زیبایی منزل بکار می رود، بوفه و ویترین است. بسیاری از ما علاقه داریم ظروف زیبا، قیمتی و یا بیادماندنی خود را در جایی قرار دهیم که هم آسیب نبینند و هم از زیبایی آن ها برای زیباتر کردن منزل استفاده کنیم. معمولا اگر در منزل فرزند کوچک داریم و یا نگران گرد و خاک هستید، بوفه گزینه بهتری است زیرا هم درب دارد و هم قفل که بتوان از اشیا داخل آن حفاظت کرد. اما از آنجایی که استند و ویترین ها به واسطه نداشتن درب تنوع سبک و مدل های بیشتری دارند، بسیاری از افراد از استند و ویترین بجای بوفه استفاده می کنند.


انواع مدل های بوفه به همراه قیمت و خرید

اگر به دنبال خرید بوفه هستید حتما بوفه ها را در این چهار مدل مشاهده کرده اید. مدل بوفه سلطنتی، بوفه چوبی مدرن، بوفه چوبی کوتاه، مدل بوفه فانتزی.


برند: اویم
شرکت اویم همواره محصولات با طراحی زیبا و با کیفیت را به خریداران ارائه می دهد. این شرکت ست هایی با طراحی زیبا را ارائه می دهد که با در کنارهم قرار دادن این ست ها می توان زیبایی فضا را دو چندان کرد.این ویترین از ست فلاور شرکت اویم می باشد که می توان با دیگر محصولات ست فلاور  در فضا کنارهم قرار د..
3,990,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,990,000 تومان
برند: آنا
معرفی و کاربرد محصولجاهای خالی و کنج منزل ، مکان های مناسبی هستند برای قراردادن استندها و دکوری های خاصی که دوست دارید دیده شوند استفاده از بخش های دنج و خالی منزل به شما برای چیدمان دکوراسیون فضای بیشتری میدهد و از طرفی کنج های خالی منزل را میتوانید با ساده ترین شکل ممکن و با استفااده از ..
645,000 تومان
قیمت بدون مالیات:645,000 تومان
برند: آنا
بوفه مدل کارابوفه از جمله مبلمان ضروری ای است که معمولا در اکثر منازل ما ایرانی ها قرار می گیرد. از یک مدل بوفه شیک معمولا برای بنمایش گذاشتن ست ظروف کریستالی زیبا و گران قیمت در دکوراسیون اتاق پذیرایی یا غذاخوری خانه استفاده می شود.بوفه و ویترین ها یکی از مهم ترین وسایل مبلمان خانه است و در بیشتر خ..
1,190,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,190,000 تومان
برند: آنا
بوفه مدل مینی خورشیدیبوفه از جمله مبلمان ضروری ای است که معمولا در اکثر منازل ما ایرانی ها قرار می گیرد. از یک مدل بوفه شیک معمولا برای بنمایش گذاشتن ست ظروف کریستالی زیبا و گران قیمت در دکوراسیون اتاق پذیرایی یا غذاخوری خانه استفاده می شود.بوفه و ویترین ها یکی از مهم ترین وسایل مبلمان خانه است و در..
995,000 تومان
قیمت بدون مالیات:995,000 تومان
برند: رومانس
طراحی عمومی:بوفه مدل تک درب قدیم که با طراحی بسیار زیبا تولید شده از بهترین چوب راش استفاده شده است. در روکش این ویترین از بهترین رنگ استفاده شده است که موجب ماندگاری بالای این محصول می شود.خدمات:امکان ارسال این محصول به سراسر ایران می باشد.گارانتی و خدمات پس از فروش:ویترین مدل تک درب قدیم..
1,860,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,860,000 تومان
ویترین اویم مدل لورنس ویترین اویم مدل لورنس
پرفروش ترین ها
برند: اویم
شرکت اویم همواره محصولات با طراحی زیبا و با کیفیت را به خریداران ارائه می دهد. این شرکت ست هایی با طراحی زیبا را ارائه می دهد که با در کنارهم قرار دادن این ست ها می توان زیبایی فضا را دو چندان کرد.ویترین اویم مدل لورنس را می توان با مبلمان کلاسیک ست کرد و با دیگر محصولات ست لورنس در کنار هم قرارداد ..
1,653,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,653,000 تومان
برند: کریمی
استند مدل td275استندی بسیار زیبا و شیکویژگی ها:مدل ملامینه:516هزار تومن..
672,000 تومان
قیمت بدون مالیات:672,000 تومان
برند: آنا
بوفه آنا مدل تک درب صندوق دار معرقبوفه از جمله مبلمان ضروری ای است که معمولا در اکثر منازل ما ایرانی ها قرار می گیرد. از یک مدل بوفه شیک معمولا برای بنمایش گذاشتن ست ظروف کریستالی زیبا و گران قیمت در دکوراسیون اتاق پذیرایی یا غذاخوری خانه استفاده می شود.بوفه و ویترین ها یکی از مهم ترین وسایل مبلمان ..
2,160,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,160,000 تومان
برند: آنا
بوفه مدل ترنجبوفه از جمله مبلمان ضروری ای است که معمولا در اکثر منازل ما ایرانی ها قرار می گیرد. از یک مدل بوفه شیک معمولا برای بنمایش گذاشتن ست ظروف کریستالی زیبا و گران قیمت در دکوراسیون اتاق پذیرایی یا غذاخوری خانه استفاده می شود.بوفه و ویترین ها یکی از مهم ترین وسایل مبلمان خانه است و در بیشتر خ..
1,150,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,150,000 تومان
برند: رومانس
طراحی عمومی:بوفه ساعت دار  مدل  آنتیک عقابی که با طراحی بسیار زیبا تولید شده از بهترین چوب راش استفاده شده است. در روکش این ویترین از بهترین رنگ استفاده شده است که موجب ماندگاری بالای این محصول می شود.خدمات:امکان ارسال این محصول به سراسر ایران می باشد.گارانتی و خدمات پس از فروش:ویترین..
5,480,000 تومان
قیمت بدون مالیات:5,480,000 تومان
برند: رومانس
طراحی عمومی:بوفه مدل پنجه شیری تولیدی قنبری که با طراحی بسیار زیبا تولید شده از بهترین چوب راش استفاده شده است. در روکش این ویترین از بهترین رنگ استفاده شده است که موجب ماندگاری بالای این محصول می شود.خدمات:امکان ارسال این محصول به سراسر ایران می باشد.گارانتی و خدمات پس از فروش:ویترین مدل ..
2,880,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,880,000 تومان
برند: رومانس
طراحی عمومی:بوفه مدل پریسا طاق گرد که با طراحی بسیار زیبا تولید شده از بهترین چوب راش استفاده شده است. در روکش این ویترین از بهترین رنگ استفاده شده است که موجب ماندگاری بالای این محصول می شود.خدمات:امکان ارسال این محصول به سراسر ایران می باشد.گارانتی و خدمات پس از فروش:ویترین مدل امپراتور  ..
2,460,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,460,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 96 (8 صفحه)