Menu
Your Cart

بوفه و ویترین

ویترین ساعت دار رومانس مدل آنتیک عقابی  ویترین ساعت دار رومانس مدل آنتیک عقابی
ناموجود
برند: رومانس
معرفی محصولبوفه ساعت دار  مدل  آنتیک عقابی که با طراحی بسیار زیبا تولید شده از بهترین چوب راش استفاده شده است. در روکش این ویترین از بهترین رنگ استفاده شده است که موجب ماندگاری بالای این محصول می شود. این ویترین محصولی از برندی است که به طور خاص به تولید بوفه و ویترین می پردازد و دارا..
6,760,000
قیمت بدون مالیات:6,760,000
ویترین رومانس مدل کنج ویترین رومانس مدل کنج
ناموجود
برند: رومانس
معرفی مصحولبوفه مدل کنج تولیدی قنبری که با طراحی بسیار زیبا تولید شده از بهترین چوب راش استفاده شده است. در روکش این ویترین از بهترین رنگ استفاده شده است که موجب ماندگاری بالای این محصول می شود.بوفه مدل کنج می تواند تاثیر بسیار خوبی را بر زیبایی فضای شما با سبک کلاسیک بگذارد زیرا محصو..
2,880,000
قیمت بدون مالیات:2,880,000
ویترین رومانس مدل پنجه شیری ویترین رومانس مدل پنجه شیری
ناموجود
برند: رومانس
معرفی محصولبوفه مدل پنجه شیری تولیدی قنبری که با طراحی بسیار زیبا تولید شده و در تولید این ویترین  از بهترین چوب راش استفاده شده است. در روکش این ویترین از بهترین رنگ استفاده شده است که موجب ماندگاری بالای این محصول می شود.ویترین مدل پنجه شیری محصولی است با ظاهری کلاسیک و جذاب که در ط..
4,290,000
قیمت بدون مالیات:4,290,000
ویترین رومانس مدل پریسا طاق گرد ویترین رومانس مدل پریسا طاق گرد
ناموجود
برند: رومانس
معرفی محصولبوفه مدل پریسا طاق گرد که با طراحی بسیار زیبا تولید شده و در تولید این بوفه از بهترین چوب راش استفاده شده است. در روکش این ویترین از بهترین رنگ استفاده شده است که موجب ماندگاری بالای این محصول می شود. ویترین مدل پریسا طاق گرد تولید شده در برندی است که به طور خاص به تولید ویترین ها می..
3,770,000
قیمت بدون مالیات:3,770,000
ویترین رومانس مدل پارسیان ویترین رومانس مدل پارسیان
پرفروش ترین ها ناموجود
برند: رومانس
معرفی محصولبوفه مدل پارسیان رومانس که با طراحی بسیار زیبا تولید شده و در تولید این محصول از بهترین چوب راش استفاده شده است. در روکش این ویترین از بهترین رنگ استفاده شده است که موجب ماندگاری بالای این محصول می شود.ویترین مدل پارسیان محصولی است با ظاهری جذاب و کلاسیک که دارای ظاهری پر ک..
3,680,000
قیمت بدون مالیات:3,680,000
ویترین رومانس مدل پارامیس ویترین رومانس مدل پارامیس
ناموجود
برند: رومانس
معرفی محصولبوفه مدل پارامیس رومانس که با طراحی بسیار زیبا تولید شده و در تولید این ویترین از بهترین چوب راش استفاده شده است. در روکش این ویترین از بهترین رنگ استفاده شده است که موجب ماندگاری بالای این محصول می شود. ویترین مدل پارامیس محصولی است که دارای ظاهری بسیار جذاب است این ویترین..
3,445,000
قیمت بدون مالیات:3,445,000
ویترین رومانس مدل میخک گوشواره ویترین رومانس مدل میخک گوشواره
ناموجود
برند: رومانس
معرفی محصولدر طراحی ویترین مدل میخک گوشواره از بهترین چوب راش استفاده شده است. در روکش این بوفه از بهترین رنگ استفاده شده است که موجب ماندگاری بالای این محصول می شود.این بوفه محصول برندی است که به طور خاص به تولید ویترین های کلاسیک و جذاب می پردازد و محصولاتی با ظاهری جذاب و به روز را به خ..
2,480,000
قیمت بدون مالیات:2,480,000
ویترین رومانس مدل موزه ای پرکار 160 ویترین رومانس مدل موزه ای پرکار 160
پرفروش ترین ها ناموجود
برند: رومانس
معرفی محصولبوفه موزه ای پرکار 160 که با طراحی بسیار زیبا تولید شده و در تولید آن از بهترین چوب راش استفاده شده است. در روکش این ویترین از بهترین رنگ استفاده شده است که موجب ماندگاری بالای این محصول می شود. ویترین مدل موزه ای پر کار 160 محصولی است که دارای ظاهری بسیار زیبا و کلاسیک که دارای طراح..
1,980,000
قیمت بدون مالیات:1,980,000
ویترین رومانس مدل موزه ای پرکار 140 ویترین رومانس مدل موزه ای پرکار 140
ناموجود
برند: رومانس
معرفی محصولبوفه مدل موزه ای پرکار 140  رومانس که با طراحی بسیار زیبا تولید شده و در تولید این ویترین از بهترین چوب راش استفاده شده است. در روکش این ویترین از بهترین رنگ استفاده شده است که موجب ماندگاری بالای این محصول می شود.ویترین رومانس مدل موزه ای پر کار 140 محصولی است که دارای ظاه..
1,880,000
قیمت بدون مالیات:1,880,000
ویترین رومانس مدل موزه ای ظریف ویترین رومانس مدل موزه ای ظریف
ناموجود
برند: رومانس
معرفی محصولبوفه مدل موزه ای ظریف رومانس که با طراحی بسیار زیبا تولید شده و در تولید آن  از بهترین چوب راش استفاده شده است. در روکش این ویترین از بهترین رنگ استفاده شده است که موجب ماندگاری بالای این محصول می شود.این بوفه تولید برندی است که به طور خاص به تولید بوفه های زیبا و منبت..
3,645,000
قیمت بدون مالیات:3,645,000
ویترین رومانس مدل موزه ای جدید ویترین رومانس مدل موزه ای جدید
ناموجود
برند: رومانس
معرفی محصولبوفه موزه ای جدید که با طراحی بسیار زیبا تولید شده و در تولید این ویترین از بهترین چوب راش استفاده شده است. در روکش این ویترین از بهترین رنگ استفاده شده است که موجب ماندگاری بالای این محصول می شود.ویترین مدل موزه ای جدید محصولی است با ظاهری کلاسیک و شیک که دارای طراحی متفاوت و زیبایی..
2,480,000
قیمت بدون مالیات:2,480,000
ویترین رومانس مدل مصری 110 ویترین رومانس مدل مصری 110
ناموجود
برند: رومانس
معرفی محصولبوفه مدل مصری 110 تولیدی رومانس که با طراحی بسیار زیبا تولید شده و در تولید این محصول از بهترین چوب راش استفاده شده است. در روکش این ویترین از بهترین رنگ استفاده شده است که موجب ماندگاری بالای این محصول می شود. ویترین مدل مصری 110 محصولی است طراحی کاملا سلطنتی و کلاسیک که در ظاه..
2,480,000
قیمت بدون مالیات:2,480,000
نمایش 1 تا 12 از 92 (8 صفحه)

راهنمای خرید بوفه، ویترین و استند

یکی از وسایلی که به میزان زیادی برای زیبایی منزل بکار می رود، بوفه و ویترین است. بسیاری از ما علاقه داریم ظروف زیبا، قیمتی و یا بیادماندنی خود را در جایی قرار دهیم که هم آسیب نبینند و هم از زیبایی آن ها برای زیباتر کردن منزل استفاده کنیم. معمولا اگر در منزل فرزند کوچک داریم و یا نگران گرد و خاک هستید، بوفه گزینه بهتری است زیرا هم درب دارد و هم قفل که بتوان از اشیا داخل آن حفاظت کرد. اما از آنجایی که استند و ویترین ها به واسطه نداشتن درب تنوع سبک و مدل های بیشتری دارند، بسیاری از افراد از استند و ویترین بجای بوفه استفاده می کنند.


انواع مدل های بوفه به همراه قیمت و خرید

اگر به دنبال خرید بوفه هستید حتما بوفه ها را در این چهار مدل مشاهده کرده اید. مدل بوفه سلطنتی، بوفه چوبی مدرن، بوفه چوبی کوتاه، مدل بوفه فانتزی.