Menu
Your Cart

با توجه به نوسانات دائمی قیمت ها، لطفا قبل از خرید و پرداخت، قیمت بروز محصولات را استعلام فرمائید.

بوفه و ویترین

راهنمای خرید بوفه، ویترین و استند

یکی از وسایلی که به میزان زیادی برای زیبایی منزل بکار می رود، بوفه و ویترین است. بسیاری از ما علاقه داریم ظروف زیبا، قیمتی و یا بیادماندنی خود را در جایی قرار دهیم که هم آسیب نبینند و هم از زیبایی آن ها برای زیباتر کردن منزل استفاده کنیم. معمولا اگر در منزل فرزند کوچک داریم و یا نگران گرد و خاک هستید، بوفه گزینه بهتری است زیرا هم درب دارد و هم قفل که بتوان از اشیا داخل آن حفاظت کرد. اما از آنجایی که استند و ویترین ها به واسطه نداشتن درب تنوع سبک و مدل های بیشتری دارند، بسیاری از افراد از استند و ویترین بجای بوفه استفاده می کنند.


انواع مدل های بوفه به همراه قیمت و خرید

اگر به دنبال خرید بوفه هستید حتما بوفه ها را در این چهار مدل مشاهده کرده اید. مدل بوفه سلطنتی، بوفه چوبی مدرن، بوفه چوبی کوتاه، مدل بوفه فانتزی.


بوفه آنا مدل کارا
ناموجود
برند: آنا
معرفی محصولبوفه مدل کارا محصولی است که دارای ظاهری بسیار زیباست و در طراحی ظاهر آن از جزییاتی ساده استفاده شده است و محصولی شیک و به روز را ایجاد کرده است. مدل کارا با توجه به ظاهر ساده ای که دارد می تواند در کنار انواع دکوراسیون منازل قرار گیرد و زیبایی ایجاد کند و دکوراسیونی جذاب را ایجاد کند. مدل..
1,222,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,222,000 تومان
بوفه آنا مدل مینی خورشیدی
ناموجود
برند: آنا
معرفی محصولبوفه آنا مدل مینی خورشیدی محصولی از برند آنا که به طور تخصصی به تولید انواع مبلمان تزیینی همچون بوفه و استند می پردازد. این محصول بسیار با کیفیت است و از بهترین متریال تولید شده است و می تواند افراد با سلایق گوناگون را هم راضی کند. بوفه مدل مینی خورشیدی محصولی با ظاهری کلاسیک با طراحی از ..
1,157,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,157,000 تومان
ویترین رومانس مدل تک درب قدیم ویترین رومانس مدل تک درب قدیم
ناموجود
برند: رومانس
معرفی محصولبوفه مدل تک درب قدیم که با طراحی بسیار زیبا تولید شده و در تولید آن از بهترین چوب راش استفاده شده است. در روکش این ویترین از بهترین رنگ استفاده شده است که موجب ماندگاری بالای این محصول می شود. محصولات تولید شده در برند رومانس دارای ظاهری زیبا و طراحی به روز هستند که در کنار کیفی..
3,445,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,445,000 تومان
ویترین اویم مدل لورنس ویترین اویم مدل لورنس
پرفروش ترین ها ناموجود
برند: اویم
معرفی ویترین اویم مدل لورنسشرکت اویم همواره محصولات با طراحی زیبا و با کیفیت را به خریداران ارائه می دهد. این شرکت ست هایی با طراحی زیبا را ارائه می دهد که با در کنارهم قرار دادن این ست ها می توان زیبایی فضا را دو چندان کرد. ویترین مدل لورنس محصولی است با طراحی ساده اما جذاب که می تواند زیبایی زیادی..
3,029,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,029,000 تومان
بوفه آنا مدل تک درب صندوق دار معرق
ناموجود
برند: آنا
معرفی محصولبوفه مدل تک درب صندوقدار معرق با ظاهری جذاب که دارای طراحی بسیار زیبایی از فرم های کلاسیک می باشد و زیبایی این بوفه با داشتن این فرم های جذاب چند برابر شده است. این بوفه دارای معرق کاری است که محصولی با ارزش را ایجاد کرده است که این برند با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت در اختیار شما قر..
2,360,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,360,000 تومان
بوفه آنا مدل ترنج
ناموجود
برند: آنا
معرفی محصولبوفه مدل ترنج محصول برند آنا که به طور تخصصی به تولید بوفه ، کنسول و استند می پردازد که همگی مبلمانی تزیینی در فضا هستند. تمام محصولات این برند طبق طراحی های روز طراحی شده است و از کیفیت ساخت خیلی خوبی بهره می برد. بوفه مدل ترنج محصولی است با طراحی جذاب که ظاهری زیبا پیدا کرده است و در طر..
1,469,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,469,000 تومان
ویترین ساعت دار رومانس مدل آنتیک عقابی  ویترین ساعت دار رومانس مدل آنتیک عقابی
ناموجود
برند: رومانس
معرفی محصولبوفه ساعت دار  مدل  آنتیک عقابی که با طراحی بسیار زیبا تولید شده از بهترین چوب راش استفاده شده است. در روکش این ویترین از بهترین رنگ استفاده شده است که موجب ماندگاری بالای این محصول می شود. این ویترین محصولی از برندی است که به طور خاص به تولید بوفه و ویترین می پردازد و دارا..
6,760,000 تومان
قیمت بدون مالیات:6,760,000 تومان
ویترین رومانس مدل پنجه شیری ویترین رومانس مدل پنجه شیری
ناموجود
برند: رومانس
معرفی محصولبوفه مدل پنجه شیری تولیدی قنبری که با طراحی بسیار زیبا تولید شده و در تولید این ویترین  از بهترین چوب راش استفاده شده است. در روکش این ویترین از بهترین رنگ استفاده شده است که موجب ماندگاری بالای این محصول می شود.ویترین مدل پنجه شیری محصولی است با ظاهری کلاسیک و جذاب که در ط..
4,290,000 تومان
قیمت بدون مالیات:4,290,000 تومان
ویترین رومانس مدل پریسا طاق گرد ویترین رومانس مدل پریسا طاق گرد
ناموجود
برند: رومانس
معرفی محصولبوفه مدل پریسا طاق گرد که با طراحی بسیار زیبا تولید شده و در تولید این بوفه از بهترین چوب راش استفاده شده است. در روکش این ویترین از بهترین رنگ استفاده شده است که موجب ماندگاری بالای این محصول می شود. ویترین مدل پریسا طاق گرد تولید شده در برندی است که به طور خاص به تولید ویترین ها می..
3,770,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,770,000 تومان
ویترین رومانس مدل پارامیس ویترین رومانس مدل پارامیس
ناموجود
برند: رومانس
معرفی محصولبوفه مدل پارامیس رومانس که با طراحی بسیار زیبا تولید شده و در تولید این ویترین از بهترین چوب راش استفاده شده است. در روکش این ویترین از بهترین رنگ استفاده شده است که موجب ماندگاری بالای این محصول می شود. ویترین مدل پارامیس محصولی است که دارای ظاهری بسیار جذاب است این ویترین..
3,445,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,445,000 تومان
ویترین رومانس مدل موزه ای ظریف ویترین رومانس مدل موزه ای ظریف
ناموجود
برند: رومانس
معرفی محصولبوفه مدل موزه ای ظریف رومانس که با طراحی بسیار زیبا تولید شده و در تولید آن  از بهترین چوب راش استفاده شده است. در روکش این ویترین از بهترین رنگ استفاده شده است که موجب ماندگاری بالای این محصول می شود.این بوفه تولید برندی است که به طور خاص به تولید بوفه های زیبا و منبت..
3,645,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,645,000 تومان
ویترین رومانس مدل مصری ویترین رومانس مدل مصری
ناموجود
برند: رومانس
معرفی محصولبوفه مدل مصری که با طراحی بسیار زیبا تولید شده  و در تولید این ویترین از بهترین چوب راش استفاده شده است. در روکش این ویترین از بهترین رنگ استفاده شده است که موجب ماندگاری بالای این محصول می شود. ویترین مدل مصری محصولی است که دارای ظاهری زیباست و محصولی کاملا کلاسیک است و در فضاه..
4,290,000 تومان
قیمت بدون مالیات:4,290,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 92 (8 صفحه)