Menu
Your Cart

با توجه به نوسانات دائمی قیمت ها، لطفا قبل از خرید و پرداخت، قیمت بروز محصولات را استعلام فرمائید.

میز آباژور

راهنمای خرید میز آباژور

اگر در فضای منزلتان، کنج یا گوشه خالی مخصوصا نزدیک مبلتان دارید، یکی از وسایلی که حتما به کارتان می آید، یک میز آباژور شیک است. میز آباژور میز زیر آباژور، در سبک های کلاسیک، فانتزی و مدرن موجود است و شما می توانید بسته به سبک و سیاق مبل و نوع آباژورتان یکی از این سه نوع را انتخاب کنید. در هنگام خرید به ارتفاع میز آباژور حتما دقت کنید که ارتفاع آن خیلی پایین تر یا بلند تر از دسته مبل نباشد. از طرفی باید به ارتفاع آباژورتان نیز توجه کنید که مجموع ارتفاع میز زیر آباژور و خود آباژور خیلی زیاد نشود.


میز آباژور از چه جنسی بخریم؟

مدل های میز آباژور در سه جنس: میز آباژور چوبی، میز آباژور برنج و میز آباژور ام دی اف (MDF) در بازار فراوانی بیشتری دارند. اگر مبل شما مبل استیل چوبی یا کلاسیک پرکار است، بهترین گزینه میز آباژور کلاسیک از جنس چوب است. اگر فضای منزلتان، سبکی سنتی دارد و در آن مجسمه ها و ظروف فلزی و برنجی به چشم می خورد، میز آباژورتان را نیز از جنس برنج انتخاب کنید. اگر فضای منزلتان مدرن است و یا به دنبال این هستید که هزینه کمتری کنید، میز آباژور ام دی اف یک گزینه عالی است.


میز آباژور طلایی باشد یا رنگ دیگری؟

اگر اسم میز آباژور را جلوی ما بیاورند، ناخودآگاه رنگ طلایی به ذهن ما می رسد. این به این خاطر است که میزهای آباژور در گذشته یا از جنس برنج بودند و یا آبکاری طلا بودند و یا اگر از چوب در تولید آن بهره گرفته شده بود، رنگ طلایی برای پوشش آن بکار رفته شده بود که این بخاطرکاربرد لوکس و لاکچری بودن این وسیله در منزل است. اما امروزه شاهد این هستیم میز آباژور در رنگ های سفید، استخوانی، صدفی، قهوه ای و ... نیز بکار برده می شود که این کاملا به اقتضای فضای شما است. البته این تنوع رنگ به خاطر کاربرد میز آباژور به عنوان میز تلفن نیز می باشد.میز آباژور تمام چوب رومانس پرکار میز آباژور تمام چوب رومانس پرکار
ناموجود
برند: رومانس
طراحی عمومی:تولید میز آباژور تمام چوب پرکار با بهترین چوب راش صورت گرفته است. در روکش این آباژور از رنگ مرغوب استفاده شده است که موجب ماندگاری بالای این محصول می شود. بطور کلی استفاده از وسایل دکوری روشنایی زیبایی خاصی را به منزل شما می بخشد.خدمات:امکان ارسال این محصول به سراسر ا..
2,600,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,600,000 تومان
میز آباژور تمام چوب رومانس مدل صفحه گرد
ناموجود
برند: رومانس
طراحی عمومی:تولید میز آباژور تمام چوب مدل صفحه گردبا بهترین چوب راش صورت گرفته است. در روکش این آباژور از رنگ مرغوب استفاده شده است که موجب ماندگاری بالای این محصول می شود. بطور کلی استفاده از وسایل دکوری روشنایی زیبایی خاصی را به منزل شما می بخشد.خدمات:امکان ارسال این محصول به سراسر ایران..
1,080,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,080,000 تومان
میز آباژور تمام چوب رومانس مدل شطرنجی
ناموجود
برند: رومانس
طراحی عمومی:تولید میز آباژور چوبی مدل شطرنجی با بهترین چوب راش صورت گرفته است. در روکش این میز آباژور از رنگ مرغوب استفاده شده است که موجب ماندگاری بالای این محصول می شود. بطور کلی استفاده از وسایل دکوری روشنایی زیبایی خاصی را به منزل شما می بخشد.خدمات:امکان ارسال این محصول به سراسر ایران ..
2,210,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,210,000 تومان
نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)