Menu
Your Cart

با توجه به نوسانات دائمی قیمت ها، لطفا قبل از خرید و پرداخت، قیمت بروز محصولات را استعلام فرمائید.

میز و صندلی رستورانی و کافی شاپی

در بیشتر مواقع رستوران و کافی شاپ جایی برای استراحت و تفریح افراد تلقی می شود. نکته مهم اما، دکوراسیون رستوران و نوع طراحی دکوراسیون کافی شاپ می باشد. صندلی رستوران و کافی شاپ باید بسیار راحت باشند و ازطرفی هم فضای زیادی را اشغال نکند. رنگ بندی و مدل میز و صندلی کافی شاپ و رستوران نیز بسیار مهم است. نکته مهم دیگر قیمت ست میز و صندلی کافی شاپی یا رستورانی می باشد؛ زیرا هر شخصی برای تجهیز رستوران و کافی شاپ خود بودجه معینی را اختصاص داده است. در این بخش به معرفی انواع مدل صندلی کافی شاپ، میز کافی شاپ، صندلی رستوران و میزرستوران و همچنین ارائه قیمت میز و صندلی رستوران و کافی شاپ می پردازیم. در بین این محصولات می توان میز و صندلی چوبی، میز و صندلی کافی شاپی و رستورانی ارزان و گران پیدا کرد که بستگی بودجه و سلیقه شما دارد.
میز و صندلی ناهارخوری جعفری مدل X
ناموجود
برند: موناز
میز های ناهار خوری تولیدی جعفری محصولات خود را با کیفیت عالی و قیمت مناسب عرضه میکند که رضایت مشتری را به همراه دارد...
1,580,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,580,000 تومان
میز ناهارخوری کوهبر مدل 102 میز ناهارخوری کوهبر مدل 102
ناموجود
برند: کوهبر
آشنایی با تولیدات شرکت کوهبر:همواره یکی از مهم ترین المان ها در طراحی دکوراسیون بیرونی و فضای باز انتخاب مبلمان و میز و صندلی برای فضاهای بیرونی است که هم مورد کاربرد ما باشد و هم در مقابل شرایط جوی مقاوم باشد. در تولید میز و صندلی باغی و مبلمان فضای باز کوهبر از بهترین مواد اولیه استفاده شده است. ب..
6,960,000 تومان
قیمت بدون مالیات:6,960,000 تومان
صندلی غذاخوری آرتمن مدل AGK صندلی غذاخوری آرتمن مدل AGK
ناموجود
برند: آرتمن
معرفی صندلی غذاخوری آرتمن مدل AGKصندلی غذاخوری مدل AGK که به عنوان صندلی آشپزخانه و کافی شاپی هم شناخته می شود محصولی است دارای طراحی بسیار استاندارد و ارگونومیک است که راحتی زیادی دارد.این محصول دارای ظاهری مدرن و به روز است که می تواند فضای زیبایی را در دکوراسیون مدرن غذاخوری ها و حتی کافی شاپ ها ..
1,015,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,015,000 تومان
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)