Menu
Your Cart

میز تلویزیون

نکات مهم در خرید میز تلویزیون

معرفی جدیدترین مدل های میز تلویزیون با قیمت و خرید ارزان با گارانتی تعویض انواع میز ال سی دی مدرن، ام دی اف، کلاسیک، چوبی، هایگلاس و میز TV دیواری

میز تلویزیون های ال سی دی که اخیرا مد شده اند رنگ مشکی شان بیشتر مورد پسند مردم قرار می گیرد.البته رنگ های استخوانی و فیلی هم برای میزهای تلویزیون بکاربرده می شود. میزتلویزیونی باید متناسب با اندازه اتاق نشمین باشد یعنی اگر اتاق نشیمن بزرگ باشد،می توانید از میز تلویزیون بزرگ و اگر اتاق نشیمن کوچک باشد از میز تلویزیون کوچکتر استفاده کنید هر چند که خرید تلویزیونی با اندازه مناسب خانه هم توصیه می شود.محبوب بودن رنگ مشکی میز تلویزیون به علت ست بودن رنگ مشکی با اغلب لوازم صوتی و تصویری می باشد.

میز تلویزیون می تواند شامل کتابخانه و قفسه های مختلف و کشو و کمد های گوناگون و طبقاتی برای لوازم دکوری باشد.میز های تلویزیونی دورنگ هم انواع جدیدی هستند که اگر در خانه تان تابلو رنگی دارید می توانند با آن تابلوها هارمونی خوبی برقرار کنند.برای ساخت میز تلویزیون از ام دی اف و چوب های پالیش شده هم استفاده می شود.برخی از میز تلویزیون ها از جنس پلاستیک فشرده براق بوده و این دست میز تلویزیون ها پایه ای فلزی دارند.تعداد کمی از میز تلویزیون ها هستند که چوبی بوده و طرفداران خاص خود را دارند.باید قبول کنیم که میز تلویزیون امروزه کارایی مهمی در خانه ها داشته و جلوه بصری مهمی را به هر خانه می دهد چرا که در دید است.برخی میزتلویزیون ها هستند که دقیقا هم رنگ دکور خانه طراحی می شوند که از این جهت زیبایی خاصی به خانه بخشیده و ایده ال می باشند.مدل های قدیمی میز تلویزیون که اکثرا چوبی بوده و حالتی شبیه کمد داشتند،امروزه کمتر مورد استفاده قرار می گیرد.امروزه میز تلویزیون ها بیشتر باریک و قطر آنها کم بوده و حالتی ساده و بسیار شیک تر پیدا کرده اند.سبک تر شدن میز تلویزیون امروزی موجب راحتی حمل و نقل آنها در اثاث کشی ها شده است. 


راهنمای انتخاب و خرید میز تلویزیون

برای انتخاب میز تلویزیون حتما باید به سه نکته توجه کرد: 1- سبک دکوراسیون منزل: اگر فضای دکوراسیون شما مدرن است حتما باید میز تلویزیون شما نیز مدرن باشد . اگر دکوراسیون سنتی دارید نیز باید میز تلویزیون کلاسیک و منطبق با آن انتخاب کنید. 2- ابعاد تلویزیون: هر اینچ برابر 2.5 سانتی متر است. مثلا یک تلویزیون 50 اینچ طولی حدود 125 سانتی متر دارد. پس باید میز تلویزیون حداقل 140 سانتی متر باشد. به طور کلی بهتر است میز تلویزیون از هر طرف بیش از 10 سانتی متر فضای خالی تا لبه تلویزیون داشته باشد تا تلویزیون خود را بزرگ یا کوچکتر از حد طبیعی، نشان ندهد.  3-جنس میز تلویزیون: حتما به جنس میز تلویزیون توجه کنید. اگر در خانه فرزند کوچک دارید میز تلویزیون شیشه ای پیشنهاد نمی شود. اگر به دنبال میز تلویزیون ارزان هستید، میز تلویزیون چوبی پیشنهاد نمی شود. در ادامه به معرفی هر یک از انواع میز تلویزیون خواهیم پرداخت.


میز تلویزیون دیواری یا میز تلویزیون معمولی؟

حتما در بسیاری از فضاهای مدرن شاهد نصب میز تلویزیون روی دیوار بوده اید. معمولا میز تلویزیون دیواری در مواردی کاربرد دارد که بخواهیم تلویزیون را در ارتفاع بالاتر قرار دهیم و سبک و سیاق چیدمان را متفاوت تر کنیم. گاهی نیز بخاطر کمبود فضا و یا داشتن فرزند کوچک در منزل ترجیح می دهیم که تلویزیون را روی دیوار نصب کنیم و از میز تلویزیون دیواری استفاده کنیم تا متعلقات تلویزیون مانند کنسول بازی، گیرنده دیجیتال و ... را روی آن قرار دهیم. در غیر این صورت معمولا از میز تلویزیون استفاده می شود و تلویزیون روی آن قرار می گیرد. معمولا میز تلویزیون دیواری با دیوار پشت تلویزیون از نظر سبک باید هماهنگ باشد تا دکور زیبایی را برای شما فراهم کند. مدل های مختلف میز تلویزیون دیواری را باید سفارش بدهید تا برای شما با توجه به ابعاد و نیازتان ساخته شود.

البته لازم به ذکر است در  فضاهای اداری، تجاری و عمومی هم که قصد داریم افراد بیشتری دید مناسب به تلویزیون داشته باشند و هم اینکه تلویزیون در معرض آسیب و دسترسی قرار نگیرد؛ تلویزیون روی دیوار نصب می شود که در این صورت میز تلویزیون دیواری شکل ساده تری خواهد داشت.


میز تلویزیون مدرن

افرادی که به سبک مدرن علاقه مند هستند، می دانند یکی از مهمترین عناصر در دکوراسیون منزل آن ها، استفاده از میز تلویزیون ساده، مینیمال و مدرن است. میز های چوبی یا ام دی اف که دارای اشکال ساده مستطیل شکل تولید می شوند و یا بصورت دیواری و یا پایه دار جود دارند که با رنگ های معمولا خنثی، سادگی و مدرنیته را به همراه دارند. بدیهی است میزهای تلویزیون مدرن نیز مانند انواع دیگر آن دارای کشو و باکس می باشند.


میز تلویزیون کلاسیک

اگر از طرفداران سبک طراحی دکوراسیون کلاسیک هستید حتما به میز تلویزیون کلاسیک نیاز دارید. میزهایی چوبی که بر روی آن اشکال منبت شکل قرار دارد. نکته بسیار مهم در مورد میزهای تلویزیون کلاسیک این است که تا پیش از این این میزهای چوبی بودند و منبت های آن نیز از جنس چوب بودند که قیمت های آن ها نیز بسیار بالا هستند. اما امروزه مدل هایی نیز تولید می شوند که جنس اسکلت میز تلویزیون ام دی اف و یا نئوپان بوده و قسمت های منبت آن از رزین و یا پلاستیک فشرده می باشد که بعد از رنگ شدن همان شکل و سبک و سیاق میز تلویزیون چوبی را به خود می گیرد. برای افرادی که تمایل دارند هزینه کمتری برای میز تلویزیون کلاسیک بکنند، این میزها گزینه بسیار مناسبی هستند.


میز تلویزیون ام دی اف

برای کسانی که اهل خرید وسایل دکوری هستند، کلمه ام دی اف کلمه آشنایی است. یکی از فراورده های چوبی که دارای استحکام و ماندگاری بسیار بالایی است. امروزه در تولید میز تلویزیون، کابینت و بسیاری از مصنوعات چوبی و لوازم منزل از ام دی اف  استفاده می شود. میز تلویزیون ام دی اف امروزه کاملا بین مردم جاافتاده است زیرا هم کیفیت بسیار بالایی دارد و هم قیمت آن بسیار مناسب است.


میز تلویزیون چوبی

چوب حس گرمای زیادی را به دکوراسیون منزل و فضای خانه القا می کند. به همین خاطر است بسیاری از افراد با بکار بردن وسایل چوبی و میز تلویزیون چوبی در دکوراسیون منزل، حس گرما و زیبایی بیشتری را به خانه خود می بخشند. در کنار این موضوع از آنجایی که تنوع رنگ و مدل میزهای تلویزیون چوبی زیاد است و می توان آن را با سبک ها و سلیقه های مختلف انطباق داد، مخاطبان میز تلویزیون چوبی بسیار می باشند.


میز ال ای دی

در سال های اخیر شاهد جایگیزین شدن تلویزیون های ال ای دی با تلویزیون های قدیمی با لامپ نور بوده ایم. این موضوع موجب شده مدل های میز تلویزیون نیز تغییراتی داشته باشند. میز تلویزیون ال ای دی LED، دارای ارتفاع کمتر و طول بیشتر به نسبت میزهای تلویزیون قدیمی می باشند. زیرا سایز تلویزیون های جدید بزرگتر شده اند. حتما توجه داشته باشید که میز ال ای دی به اندازه کافی بزرگ باشد تا تلویزیون ال ای دی خود را روی آن خیلی بزرگ و بدفرم نشان ندهد.


میز ال سی دی

امروزه در خانه های بسیاری از افراد، شاهد تلویزیون های ال سی دی هستیم. از همین رو داشتن یک میز ال سی دی خوب و با کیفیت که با دکوراسیون ما هماهنگی داشته باشد بسیار حائز اهمیت است. سعی کنید سایز میز ال سی دی خیلی بزرگ نباشد تا ال سی دی زمانی که روی آن قرار گرفت کوچک به نظر بیاید. اگر از آن دسته از افرادی هستید که قصد دارید ال سی دی خود را به دیوار نصب کنید، می توانید از میز ال سی دی LCD در قسمت پایین آن استفاده کنید و ملحقات ال سی دی را روی آن قرار دهید.


میز تلویزیون هایگلاس

ام دی اف یکی از فرآورده های چوب است که روی آن روکش های مختلفی کشیده می شود. یکی از محبوب ترین روکش های ام دی اف، روکشی به نام هایگلاس است. هایگلاس یک روکش براق است که نوع ترکیه ای آن بین مردم بسیار معروف تر است. میز تلویزیون هایگلاس سطح بسیار براق و زیبا دارد و معمولا رنگ سفید آن جلوه بسیار خاصی دارد که افراد را مجاب به انتخاب میز تلویزیون هایگلاس می کند. 


مدل میز تلویزیون جدید

 20 دکور بیشترین تعداد مدل میز تلویزیون از تولید کنندگان معتبر و باکیفیت را گردآوری کرده است تا شما برای انتخاب میز تلویزیون مورد نظر خود یک کلیک نیاز داشته باشید. اگر به دنبال مدل میز تلویزیون جدید هستید تا به فضای منزل خود رنگ و لعاب جدیدی بدهید، می توانید تعداد بسیار زیاد مدل های مختلف میز تلویزیون موجود در ادامه را مشاهده کنید و بدون واسطه آن ها را سفارش دهید تا در اسرع وقت میز تلویزیون را تحویل بگیرید.میز تلویزیون کرال استند مدل Z-120/140// GLASS/مدل Z دارای دو کشو است که به صورت زیبایی برش خورده و در کنار هم قرار می گیرند . این کشوها قابلیت مگنتی دارند. این بدان معناست که شما با فشار دادن ساده بر روی کشو می توانید به راحتی آن را باز و بسته کنید. یکه طبقه یک تکه بر روی کشوها قرار دارد که علاوه بر..
750,000 تومان
قیمت بدون مالیات:750,000 تومان
میز تلویزیون کرال استند مدل x2-140 /160  با ایجاد صنعت چوب ، چیدمان منازل نیز تغییرات محسوسی به خود دیده است. امروزه منازل با مبلمان مدرن و یا سنتی و کلاسیک چیده میشوند. فرش ها، میز ناهار خوری و سایر وسایل خانه نیز مشمول همین قاعده شده و باید به زیبایی در کنار هم قرار گیرند. مدل x2-14..
1,200,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,200,000 تومان
میز تلویزیون کرال استند مدل V-140/160همانطور که در عکس میز هم ملاحظه می فرمایید، میز تلویزیون مدل V-140 سه کشو دارد که دو کشوی کوچکتر در زیر هم و یک کشوی بزرگتر در کنار دو کشوی کوچکتر قرار دارد.همین امر باعث ایجاد فضاهای کاربردی بیشتر برای قرار دادن وسایل و در عین حال زیبایی بیشتر این مدل شده است. ک..
1,050,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,050,000 تومان
میز تلویزیون کرال استند مدل U-160 /180با ایجاد صنعت چوب ، چیدمان منازل نیز تغییرات محسوسی به خود دیده است. امروزه منازل با مبلمان مدرن و یا سنتی و کلاسیک چیده میشوند. فرش ها، میز ناهار خوری و سایر وسایل خانه نیز مشمول همین قاعده شده و باید به زیبایی در کنار هم قرار گیرند. مدل U-160 /180  ی..
1,300,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,300,000 تومان
میز تلویزیون کرال استند مدل SW-160  /180  با ایجاد صنعت چوب ، چیدمان منازل نیز تغییرات محسوسی به خود دیده است. امروزه منازل با مبلمان مدرن و یا سنتی و کلاسیک چیده میشوند. فرش ها، میز ناهار خوری و سایر وسایل خانه نیز مشمول همین قاعده شده و باید به زیبایی در کنار هم قرار گیرند. مدل SW-1..
1,300,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,300,000 تومان
میز تلویزیون کرال استند مدل SI-140/160طرح قوسی پایین این میز یک ویژگی جدید و خلاقانه است که شکل ظاهری این محصول را جذاب و شکیل ساخته است. پایه های این میز نیز به زیبایی طراحی و برش داده شده و رنگ آمیزی شده اند. جنس تمام ام دی اف خوب بدنه میز، هم ضامن کیفیت خوب این میز است و تکمیل کننده زیبایی ظاهری ..
1,100,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,100,000 تومان
میز تلویزیون کرال استند مدل S-140/160در میز تلویزیون مدل S-140/160 طرح قوسی پایین میز با نواری طلایی رنگ همراه شده و چینش زیبای طرح و رنگ در کنار هم، ترکیب بدیعی را ایجاد نموده است. همین ویژگی، یک محصول متنوع را بوجود آورده است. طراحی زیبای پایه ها و رنگ طلایی رنگ آن می تواند شادی خاصی به دکوراسیون ..
1,100,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,100,000 تومان
میز تلویزیون کرال استند مدل MW-140/160کرال استند با استفاده از طراحان و متخصصان در این زمینه توانسته مدل های مختلفی وارد بازار کند. مدلMW-140/160  با توجه  به نیاز مشتریان طراحی شده است. پایه های زیبا که با استفاده از دستگاه های مختلف برش داده شده است. حقیقت می توان گفت پایه ها در این مدل ..
980,000 تومان
قیمت بدون مالیات:980,000 تومان
میز تلویزیون کرال استند مدل J-180/210با توجه به افزایش ورود تلویزیون های بزرگ به منازل و کم بودن تعداد میز تلویزیون بزرگ در بازار محصولات دکوراسیون و چیدمان، که بتواند جوابگوی نیاز افرادی باشد که تلویزیون های بزرگ را برای منازلشان خریداری می کنند، در شرکت کرال استند توجه ویژه ای به تولید میز تلویزیو..
1,480,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,480,000 تومان
میز تلویزیون کرال استند مدل J-140S /160با تلفیق صنعت چوب و مدرنیته، چیدمان منازل نیز تغییرات محسوسی به خود دیده است. امروزه منازل با مبلمان مدرن چیده میشوند. فرش ها، میز ناهار خوری و سایر وسایل خانه نیز مشمول همین قاعده شده و باید به زیبایی در کنار هم قرار گیرند. مدل J-140 /160یک مدل میز تلویزیون مد..
1,000,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,000,000 تومان
میز تلویزیون کرال استند مدل I-140 P2در مدل I-140 P2 دو قسمت وجود دارد که  ظاهری زیبایی به میز داده است و همین  امر باعث ایجاد فضایی زیبا برای لوازم مشتریان محترم شده است. این دو قسمت هر کدام دارای دو طبقه هستند که به راحتی قابل جابجایی است. تمامی اجزای این مدل از ام دی اف  تشکیل ..
960,000 تومان
قیمت بدون مالیات:960,000 تومان
میز تلویزیون کرال استند مدل I-140 COTTONمدل I-140 COTTON دارای پایه هایی بسیار زیبا است که جلوه ی بخصوصی به این مدل داده است. روکش در این مدل به صورت وکیوم است . مدل I-140 COTTON دارای دو کشو در سمت چپ است که جلوه به خصوصی به این مدل داده است و ریل های ساچمه ای باعث سهولت در باز و بسته شدن کشوها شده..
960,000 تومان
قیمت بدون مالیات:960,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 154 (13 صفحه)