Menu
Your Cart

مبل راحتی

معرفی محصولمبل مدل  S97 محصولی است که دارای ظاهری جذاب است و طبق استاندارد های روز طراحی شده است و با بالاترین کیفیت تولید می شود و در ساخت آن از متریال درجه یک استفاده می شود که می تواند خریداران با سلیقه های متنوع و سخت پسند را هم راضی کند.مبل مدلS97 طراحی ساده ای دارد که همین سادگی زیبایی آن..
15,600,000 تومان
قیمت بدون مالیات:15,600,000 تومان
مبل راحتی مدل S87
جدید پرفروش ترین ها
معرفی محصولمبل مدلS87 محصول برندی است که تمام محصولاتش طراحی شده است و با بالاترین کیفیت و طبق استاندارد های روز تولید می شود.این مبل می تواند جزیی از مبلمان فضای نشیمن منزل شما باشد و زیبایی زیادی را به فضای شما ببخشد زیرا دارای طراحی جذابی است که جزییات بسیار زیبایی در آن به کار رفته است .این مبل ..
19,200,000 تومان
قیمت بدون مالیات:19,200,000 تومان
معرفی محصولمبل راحتی مدل S77 محصولی است در طراحی آن از مدل های روز و سبک آرت دکو استفاده شده است و مبلی بسیار متفاوت را به وجود آورده است این محصول دارای ظاهری بسیار مدرن از ترکیب پارچه و فلز است و قاب فلزی مبل تک نفره ی آن زیبایی این مبل را چند برابر کرده است که با قرار گرفتن در فضای نشیمن منزل شما..
22,800,000 تومان
قیمت بدون مالیات:22,800,000 تومان
معرفی محصولمبلمان مدل S67 مبلی است با طراحی جذاب که با ترکیب متریال ها ظاهری متنوع و جذاب پیدا کرده است.این مبلمان با ظاهری که دارد دارای طراحی مدرنی است که برای ایجاد فضایی مدرن در پذیرایی و یا نشیمن منزلتان می تواند کاربرد داشته باشد.مبلمان مدلS67 دارای طراحی جذابی است که در آن جزییات بسیار زیبایی..
22,800,000 تومان
قیمت بدون مالیات:22,800,000 تومان
معرفی محصولمبل مدل S57 دارای ظاهری بسیار به روز است و در طراحی آن به تمام جزییات یک مبل راحتی مناسب دقت شده است و با توجه به کیفیتی که دارد می تواند حتی سخت پسندان را هم راضی کند.این مدل در طراحی اش از خطوط صاف و مکعبی استفاده شده است که می تواند ظاهری متفاوت و مدرن را به شما عرضه کند.این محصول علاو..
24,840,000 تومان
قیمت بدون مالیات:24,840,000 تومان
معرفی محصولمبل مدل S47 تولید شده در شرکتی است که تمام محصولاتش دارای کیفیت ساخت بسیار خوبی است و با انتخاب آن می توانید تا سال های طولانی از آن استفاده کنید.مبل مدلS47 دارای ظاهری زیباست در طراحی این محصول از جزییات بسیار زیبایی استفاده شده است به طوری که با تناسب دوخت روی بدنه ی کاناپه و بدنه ی فلز..
24,840,000 تومان
قیمت بدون مالیات:24,840,000 تومان
معرفی محصولمبل مدل S37 محصول شرکتی است که تمام محصولاتش زیر نظر کارشناسان مجرب و طراحان کاربلد طراحی و تولید می شود با انتخاب مدل S37  مبلی با کیفیت را انتخاب کرده اید که طبق استاندارد های روز تولید شده است و با داشتن ظاهری جذاب می تواند حتی خریداران سخت پسند را هم راضی کند.انتخاب این مبل را با..
18,000,000 تومان
قیمت بدون مالیات:18,000,000 تومان
معرفی محصولمبل مدل S27 محصولی است که دارای ظاهری جذاب است و طبق استاندارد های روز طراحی شده است و با بالاترین کیفیت تولید می شود و در ساخت آن از متریال درجه یک استفاده می شود که می تواند خریداران با سلیقه های متنوع و سخت پسند را هم راضی کند.مبل مدل S27 دارای ظاهری ساده است که در کنار سادگی جزییات زی..
24,840,000 تومان
قیمت بدون مالیات:24,840,000 تومان
معرفی محصولمبل مدل S17 محصول برندی است که تمام محصولاتش دارای طراحی به روز است  و با بالاترین کیفیت و طبق استاندارد های روز تولید می شود.این مبلمان می تواند با قرار گرفتن در فضای نشیمن منزل شما فضایی به روز و زیبا را ایجاد کند زیرا مبل راحتی مدل S17 مبلی است که دارای طراحی است و در ظاهر آن به ت..
24,120,000 تومان
قیمت بدون مالیات:24,120,000 تومان
معرفی محصولمبل  راحتی مدل S07  دارای ظاهری بسیار زیبا و مدرن است که با انتخاب آن می توانید دکوراسیونی جذاب را ایجاد کنید.این مبل محصول برندی است که محصولاتش کیفیت ساخت بسیار خوبی دارد و می تواند خریداران با هر سلیقه ای را راضی کنند.این محصول دارای ظاهری بسیار مدرن از ترکیب پارچه و فلز است ..
24,120,000 تومان
قیمت بدون مالیات:24,120,000 تومان
مبلمان چستر راحتی درویشی مدل چستر مبلمان چستر راحتی درویشی مدل چستر
ناموجود
برند: درویشی
طراحی عمومی:در طراحی مبل راحتی درویشی از هنرمندان خلاق این حوزه بهره گرفته شده تا ضمن رعایت اصول زیبایی نهایت راحتی و کارآیی را برای کاربران فراهم آورده شود.ذکر این نکته خالی از محل نیست که این مبلمان راحتی در رنگ های مختلف و انواع مختلف پارچه قابل ارائه است.خدمات:امکان ارسال به تمام نقاط کشور..
6,780,000 تومان
قیمت بدون مالیات:6,780,000 تومان
مبلمان راحتی کنزو مدل پریکا مبلمان راحتی کنزو مدل پریکا
ناموجود
برند: کنزو
طراحی عمومی:در طراحی این مبلمان راحتی از زبده ترین افراد در هنر طراحی صنعتی بهره گرفته شده تا ضمن رعایت اصول زیبایی نهایت راحتی و کارآیی را برای کاربران فراهم آورده شود. .همچنین نوع پارچه ازبهترین برندهای خارجی می باشد(طبق سفارش مشتری).و جنس تشک از فوم سرد می باشد.خدمات: این مبل راحتی در رنگ ها..
5,680,000 تومان
قیمت بدون مالیات:5,680,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 175 (15 صفحه)

عبارت Couch از یک واژه فرانسوی به نام Coucher که به معنی دراز کشیدن است می آید.این تعریف با روشی که معمولااین عبارت بکاربرده می شود مطابقت دارد، البته مبل راحتی یعنی Couch مسلما راحت تر از مبل است.مبل راحتی به آسانی قابل تعویض است امابرخی افراد همه نوع مبل را تنها مبل صدا می زنند و نامی از مبل راحتی نمیبرند. اما اگر مبلی ببینیم که خیلی بزرگ و جادار باشد طوری که یک انسان در آن جا شود در اینصورت آن را مبل راحتی می نامیم. طبق راهنمایی های فروش eBay که به فروشندگان کمک می کند تا تفاوت های مبل راحتی و مبل را برای خریداران شرح دهند، برای واژه مبل راحتی آورده اند: "کلمه ای فرانسوی است که برای توصیف مبلی که دسته ندارد و می توان از آن برای دراز کشیدن استفاده کرد، بکار میرود. "مبل راحتی وسیله ای است که می توان روی آن دراز کشید، حلقه زد و  اجازه داد که یک سگ رویش بنشیند. مبل راحتی جایی است برای استراحت کسی که خیلی خسته است و دوست دارد استراحت کند. کودکانتان اجازه دارندرویش بازی کنند و شما می توانید رویش چیپس میل کنید. اساسا کودکان و حیوانات از مبل راحتی خیلی بیشتر از مبل معمولی خوششان می آید. مبل بیشتر برای مراسم ها و تشریفات رسمی استفاده می شود، روی مبل می توانند به تعداد 4 نفر یا بیشتر بنشینند و از این نظردر قیاس با مبل راحتی افراد بیشتری روی آن جا می شوند (روی مبل راحتی دو یا سه نفر بیشتر جا نمی شوند،که البته این امر مبل معمولی رابرای کسانی که مهمان های زیادی دارند مناسب تر می کند.

نحوه انتخاب مبل راحتی

برای تولید هر مبل راحتی، دو بخش زیر کار و رویه کوبی مورد نیاز است. زیرکار شامل کلاف چوبی یا فلزی مبل و همچنین فوم می باشد. کلاف مبل که معمولا از چوب است، از چوب های روس، سفید، راش و بلوط است. برای فوم نشیمن معمولا از فوم سرد، فوم HR و همچنین اسفنج های 20 کیلو تا 35 کیلو استفاده می شود. حتما دقت کنید فوم مبل، فوم گرم یا اسفنج با وزن و تراکم کم  نباشد، زیرا خیلی زود دچار افت کیفیت و نشست می شود. در طرف دیگر تولید، رویه کوبی بسیار مهم است. سعی کنید مبلی را خرید کنید که رویه کوبی آن توسط افراد خبره انجام شده باشد و همچنین دوخت و خیاطی آن تمیز و بدون نقص باشد.


بهترین پارچه برای مبل راحتی

اگر مدل مورد نظرتان را پیدا کرده اید و به دنبال یک پارچه خوب برای مبلتان هستید، برای انتخاب از بین انواع پارچه مبل راحتی، به این چند نکته حتما توجه کنید.

  • تناسب قیمت و کیفیت پارچه با هزینه ای که برای خرید مبل کرده اید(مثلا برای یک مبل ارزان پارچه گران نخرید!)
  • اگر احتمال آلودگی مبل زیاد است(داشتن فرزند کوچک، منطقه پرگردوغبار و ...) پارچه روشن نخرید
  • رایج ترین آلبوم های پارچه: پارچه مبلی مازراتی، مکس، پورشه، ملیتا و ملما است.


مبل راحتی پارچه ای یا مبل چرمی؟

انتخاب بین پارچه یا چرم برای روکش مبل راحتی خیلی به سلیقه و مورد مصرف بستگی دارد اما در اینجا چند نکته را اشاره میکنیم که در انتخاب بهتر شما موثر خواهد بود. اول اینکه چرم بیشتر در فضاهای اداری و منازل لوکس بکار می رود. پس اگر قصد دارید مبلتان لوکس به نظر بیاید چرم گزینه خوبی است و گرنه پارچه حس گرما و راحتی بیشتری را القا می کند. اگر در شهرهای گرم ساکن هستید چرم گزینه خوبی نیست زیرا ممکن است در اثر نشستن طولانی عرق کند و مهمانان شما اذیت بشوند. ضمنا چرم سرما را بیشتر از پارچه در خود نگه می دارند و باید این نکته را نیز در نظر داشت که شاید برای برخی این موضوع مناسب نباشد. پاک کردن چرم از پارچه راحت تر است.


نحوه تولید مبل راحتی

هر مبل راحتی از دو بخش زیرکار و رویه تشکیل می شود. زیر کار هم شامل کلاف چوبی یا فلزی مبل و فوم می شود. جنس کلاف چوبی در مبل های راحتی معمولا از چوب روس، چوب سفید یا چوب راش تهیه می شود. در برخی موارد کلاف فلزی نیز می باشد. فوم مبل نیز از انواع فوم سرد، فوم گرم و یا اسفنج می باشد. بعد از اینکه زیرکار مبل اماده شد، باید رویه کوبی انجام شود. بنابراین پارچه متناسب با ابعاد مبل برش خورده و خیاطی می شود. سپس پارچه یا چرم با دستگاه و توسط رویه کوب روی مبل نصب می شود. کیفیت رویه کوبی مبل بسیار مهم است از همین رو حتما در هنگام خرید مبل راحتی به کیفیت دوخت، جنس فوم و دقت در رویه کوبی حتما حساس باشید.


خرید و قیمت مبل راحتی

در زندگی امروزی، مبل و صندلی های راحتی را بخشی جدا نشدنی از لوازم منزل می توان در نظر گرفت. خود به خود وقتی به فکر طراحی دکوراسیون منزل می افتیم، یکی از گزینه های مهم خرید مبل راحتی است. از همین رو انتخاب یک مبل راحتی که قیمت مناسبی داشته باشد و در عین حال، کیفیت بالایی نیز داشته باشد بسیار مهم است. امروزه در بازار مدل های مختلف مبل راحتی با قیمت های متنوعی وجود دارد که ممکن است مشتری را خرید مبل راحتی سردرگم کند. ما در 20 دکور بیشترین تعداد مدل مبل راحتی را از تولیدکنندگان مختلف گردآوری کرده ایم و با حذف واسطه به شما عرضه میکنیم تا قیمت مبل راحتی ارزان بوده و خرید مبل راحتی برای شما براحتی صورت گیرد.


انواع مدل مبل راحتی 

همانطور که مطلع هستید، مدل های مبل راحتی در کشور ما بسیار متنوع بوده و این امکان بسیار مناسبی را فراهم می کند تا افراد با سلیقه های مختلف بتوانند مدل مبل راحتی مورد نظر خود را از بین تنوع مدل های انتخاب کنند. در این بین 20 دکور انواع مدل مبل راحتی را در یکجا جمع کرده است تا شما بتوانید براحتی مبل خود را انتخاب کرده و حتی اگر سوالی نیز داشته باشید با کارشناسان 20دکور تماس گرفته تا براساس دکوراسیون منزل شما بهترین مدل مبل راحتی را به شما پیشنهاد بدهند.


حراج مبل راحتی

مبل راحتی یکی از اقلام به نسبت گران قیمت در منزل می باشد. از همین رو باید بخش قابل توجهی از درآمد را صرف خرید مبل راحتی کرد. اما ما در 20دکور با حذف واسطه و با کمترین سود ممکن مبل راحتی را از کارخانه مستقیما به دست شما میرسانیم تا شما طی سال همواره در حراج مبل، خرید خود را انجام دهید و با پرداخت مبلغ کمتر، مبل بهتر و باکیفیت تر خرید کنید.


مبل راحتی ارزان

حتما شنیده اید که می گویند هیچ ارزانی ای بی علت نیست! این کاملا درست است. بهتر است برای خرید مبل هزینه معقول بشود. زیرا اگر صرفا هدف ارزانی مبل باشد، آن مبل بعد از چند ماه کیفیت خود را از دست می دهد و عملا همان مبلغ کم هم هدر رفته است. بهتر است شما مبلغ معقولانه ای را با حذف واسطه برای خرید کالای باکیفیت بپردازید. بهتر است مبل خوب که زیرکار خوب و پارچه خوبی دارد را بخرید و سال های از آن استفاده کنید. ما در 20دکور مبل راحتی باکیفیت را بدون واسطه از کارخانه به شما عرضه میکنیم تا شما فقط هزینه های لازم برای تولید را بپردازید نه سود های زیاد واسط های متعدد را!


مبل راحتی ایتالیایی

کشور ایتالیا همواره یکی از پیشتازان در زمینه طراحی مبلمان و تولید مدل های شیک و خاص بوده است. در کشور ایران نیز مدل های مبل راحتی ایتالیایی توسط تولیدکنندگان مختلف الگو گیری شده و تولید می شوند. البته مبل راحتی ایتالیایی نیز وارد ایران می شود اما بخاطر بعد مسافت قیمت آن بسیار بالا می باشد. مدل مبل راحتی ایتالیایی که در ایران تولید می شود بسیار شیک بوده که برای افرادی که مدل های فانتزی و خاص را می پسندند گزینه خیلی مناسبی خواهند بود.


مبل راحتی ترک یا ترکیه ای

کشور ترکیه که در همسایگی کشور ما است، همواره یکی از مبدا های خرید مبل های شیک برای ما ایرانیان بوده و هست. طراحی مبل راحتی ترکیه ای برای مشتریان ایرانی جذاب بوده و مبل های ترک وارد ایران شده و معمولا دارای قیمت های بالایی نیز هستند. اما تولید کنندگان ایرانی همواره مدل های مبل ترک را با کیفیت های قابل رقابت تولید کرده و با قیمت های بسیار مناسب عرضه می کنند. 20دکور مبل راحتی ترک تولید شده در ایران را بدون واسطه عرضه می کند که مدل های آن را در ادامه شاهد خواهید بود.