Menu
Your Cart

با توجه به نوسانات دائمی قیمت ها، لطفا قبل از خرید و پرداخت، قیمت بروز محصولات را استعلام فرمائید.

ثمین صنعت روژ

میز عسلی اداری ثمین صنعت مدل وانا کد 9006
توقف تولید
میز های عسلی در هر فضایی حتی فضای اداری  برای پذیرایی از مهمان ها و ایجاد زیبایی در فضای پذیرایی کاربرد دارند. میز عسلی وانا با طراحی ساده ای که دارد می تواند انتخاب مناسبی برای فضای اداری باشد  و با توجه به کم جا بودن آن انتخاب مناسبی برای دفاتر اداری کوچک هستند .در سه تکه 50 در 50 می باش..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
میز عسلی اداری ثمین صنعت مدل سینوس کد 8007
توقف تولید
میز های عسلی در فضاهای مختلف کاربرد های متنوعی دارند و برای تزیین فضا و برای پذیرایی از مهمان ها استفاده می شوند.با انتخاب یک میز عسلی جذاب برای فضای اداری خود هم به خوبی از مهمان ها پذیرایی کنید و هم فضای اداری جذابی را به وجود آورید.میز عسلی ثمین صنعت دارای ظاهری زیبا و به روز است و فضایی مدرن را ..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
میز جلو مبلی اداری ثمین صنعت مدل وانا کد 9005
توقف تولید
میز جلو مبلی در محیط های مانند نشیمن و پذیرایی ودفاتر اداری که پذیرایی در آن ها حائز اهمیت است وسیله ی مهمی به حساب می آِید. برای فضاهای اداری داشتن یک میز جلو مبلی زیبا و شکیل که کارآمد هم باشد مهم است و میز ثمین صنعت با طراحی که دارد هم ظاهر زیبایی دارد و هم از نظر کاربردی کارآمد است که می تواند ا..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
میز جلو مبلی اداری ثمین صنعت روژ مدل سینوس کد 9001
توقف تولید
جلو مبلی اداری ثمین صنعت طرح سینوس در دو سایز 50*50 و همچنین 100*50 موجود می باشد .قیمت5*50 این محصول 520 هزار تومان می باشد .میز جلو مبلی ثمین صنعت را می توان یکی از زیباترین میزهای شیشه ای این شرکت  دانست. این میز شیشه ای محصولی با طراحی منحصر به فرد و ظاهر شیک دارد که با پایه های طرح سینوسی ..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
مبلمان اداری ثمین صنعت مدل 14003 مبلمان اداری ثمین صنعت مدل 14003
توقف تولید
مبلمان اداری ثمین صنعت مدل 14003، دارای طرحی ساده و شیک است که همین ویژگی باعث سازگاری با انواع محیط های اداری و دکوراسیون اداری می شود. جنس چرم استفاده شده در رویه این مبل اداری بسیار مرغوب بوده که موجب عمر طولانی محصول می شود. قالب سازی و آبکاری دقیق و باکیفیت بدنه یکی از ویژگی های مهم این محصول ا..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
مبل اداری دو نفره ثمین صنعت مدل وانا کد 8004
توقف تولید
مبلمان اداری تاثیر بسیار زیادی را بر زیبایی فضای اداری شما دارد برای داشتن فضای اداری به روز و جذاب انتخاب یک مبلمان اداری مدرن را به شما پیشنهاد می کنیم.مبل اداری ثمین صنعت مبلی است با ظاهری زیبا و مدرن و استاندارد که کیفیت ساخت مناسبی هم دارد ومی تواند تاثیر بسیار مثبتی را بر زیبایی فضای اداری شما..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
مبل اداری دو نفره ثمین صنعت مدل ماران کد 8002
توقف تولید
مبلمان اداری باید دارای ظاهری زیبا و جذاب و به روز باشد که بتواند تاثیر بسیار مثبتی را بر زیبایی و جذابیت فضای اداری شما بگذارد.از مبلمان اداری در فضای ادارات برای کاربرد های مختلفی استفاده می شود.از این مبلمان برای استراحت و برگزاری جلسات استفاده می کنند.با انتخاب یک مبل اداری با ظاهری زیبا و جذاب ..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
مبل اداری تک نفره ثمین صنعت مدل وانا کد 8003 مبل اداری تک نفره ثمین صنعت مدل وانا کد 8003
توقف تولید
مبلمان اداری تاثیر بسیار مثبتی را بر دکوراسیون فضای اداری شما می گذارد برای داشتن فضای اداری به روز و جذاب ما انتخاب یک مبل مدرن را به شما پیشنهاد می کنیم مبل ثمین صنعت دارای ظاهر زیبا و مدرنی و فضایی جذاب را ادارات شما فراهم می آورد.مبلمان ثمین صنعت دارای ظاهری زیبا و به روز و طبق استاندارد های ارگ..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
مبل اداری تک نفره ثمین صنعت مدل ماران کد 8001 مبل اداری تک نفره ثمین صنعت مدل ماران کد 8001
توقف تولید
مبلمان اداری تاثیر بسیاری را بر زیبایی فضای اداری شما دارند. با انتخاب یک مبل اداری زیبا و استاندارد تاثیر بسیار مثبتی را بر زیبایی و جذابیت فضای اداری خود بگذارید.مبل اداری باید دارای معیار های استانداردی باشد از جمله ی این معیار های استاندارد داشتن ظاهری زیبا و استاندارد های ارگونومی که در این مبل..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
صندلی کنفرانس ثمین صنعت مدل دینا کد 3001 صندلی کنفرانس ثمین صنعت مدل دینا کد 3001
توقف تولید
برای انتخاب یک صندلی استاندارد باید نکاتی را در نظر داشته باشید از جمله ی نکات مهم داشتن طراحی استاندارد،کیفیت مناسب محصول،کارایی محصول ، جنس خوب محصول و زیبایی ظاهری محصول می باشد.انتخاب یک صندلی استاندارد در فضای کنفرانس بسیار حائز اهمیت است زیرا فضایی زیبا و استاندارد را به وجود می آورد و می توان..
660,000 تومان
قیمت بدون مالیات:660,000 تومان
صندلی کنفرانس ثمین صنعت مدل دیانا کد 3002 صندلی کنفرانس ثمین صنعت مدل دیانا کد 3002
توقف تولید
فضای کنفرانس در ادارات جز فضاهای مهم به شمار می رود زیرا جلسات و قرارداد های مهم در این فضا انجام می شود،ایجاد یک فضای استاندارد و مناسب در اتاق کنفرانس باعث ایجاد حس خوب و راحتی در مهمان ها می شودو تاثیر زیادی را بر این جلسات و قرارداد ها می گذارد.برای داشتن فضای کنفرانس استاندارد یکی از نکاتی که ب..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
صندلی کنفرانس ثمین صنعت مدل اکتان کد 3003 صندلی کنفرانس ثمین صنعت مدل اکتان کد 3003
توقف تولید
صندلی کنفرانس بخش مهمی از مبلمان فضای کنفرانس می باشد.برای داشتن یک فضای کنفرانس استاندارد یکی از نکاتی که باید رعایت شودانتخاب یک صندلی کنفرانس با معیار های استاندارد می باشد.برای داشتن یک صندلی استاندارد معیاری که باید در نظر داشته باشید زیبایی ظاهری ، طراحی متناسب با ارگونومی ، جنس خوب و کیفیت ود..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
نمایش 1 تا 12 از 36 (3 صفحه)