Menu
Your Cart

میز و صندلی ویلایی

میز و صندلی ناهارخوری چهارنفره مدل اورنگ کنفی مدرن بافت میز و صندلی ناهارخوری چهارنفره مدل اورنگ کنفی مدرن بافت
ناموجود
برند: مدرن باف
میز ناهارخوری چهار نفره کنفی مدل اورنگ مدرن بافتمعرفی عمومی:داشتن یک آشپزخانه و یا پذیرایی زیبا یکی از علاقه های اکثرما است. در این میان افرادی هستند که همواره به دنبال خلاقیت و نوآوری در طراحی دکوراسیون هستند. برای داشتن محیطی خلاقانه باید اجزا و المان های داخل آن محیط نیز با قبل متفاوت باشد. ..
2,880,000
قیمت بدون مالیات:2,880,000
میز و صندلی ناهارخوری مدرن باف مدل کمجا بافت
ناموجود
برند: مدرن باف
معرفی میز و صندلی ناهارخوری مدرن باف مدل کمجا بافتداشتن یک آشپزخانه و یا پذیرایی زیبا یکی از علاقه های اکثرما است. در این میان افرادی هستند که همواره به دنبال خلاقیت و نوآوری در طراحی دکوراسیون هستند. برای داشتن محیطی خلاقانه باید اجزا و المان های داخل آن محیط نیز با قبل متفاوت باشد. یکی از میز..
3,705,000
قیمت بدون مالیات:3,705,000
میز و صندلی ناهار خوری سه نفره کنفی مدل طاووس جدید مدرن بافت میز و صندلی ناهار خوری سه نفره کنفی مدل طاووس جدید مدرن بافت
ناموجود
برند: مدرن باف
میز ناهار خوری سه نفره کنفی مدل طاووس جدید مدرن بافتاطلاعات عمومی:میز ناهار خوری از اجزای جدانشدنی دکوراسیون آشپزخانه و محیط پذیرایی منازل است. داشتن یک میز زیبا و با کیفیت می تواند نقش بسزایی در دکوراسیون ما ایفا کند.  یک میز ناهارخوری با بهره گیری از بهترین متریال و طراحی بسیار زیبا..
3,640,000
قیمت بدون مالیات:3,640,000
میز و صندلی ناهار خوری سه نفره مدل طاووس مدرن بافت
ناموجود
برند: مدرن باف
میز ناهار خوری سه نفره مدل طاووس مدرن بافتاطلاعات عمومی:میز ناهار خوری از اجزای جدانشدنی دکوراسیون آشپزخانه و محیط پذیرایی منازل است. داشتن یک میز زیبا و با کیفیت می تواند نقش بسزایی در دکوراسیون ما ایفا کند.  یک میز ناهارخوری با بهره گیری از بهترین متریال و طراحی بسیار زیبا می تواند ..
2,450,000
قیمت بدون مالیات:2,450,000
میز و صندلی ناهار خوری سه نفره مدل ارژن مدرن بافت
ناموجود
برند: مدرن باف
میز ناهار خوری سه نفره مدل ارژن مدرن بافتاطلاعات عمومی:وجود یک میز ناهار خوری باکیفیت و زیبا از بخش های جدا ناپذیر بسیاری از منازل است.در این میان انتخاب صحیح یک میز که هم دارای کیفیت بالایی باشد و هم به لحاظ مدل و رنگ بندی با دکوراسیون ما در تناسب باشد بسیار حائز اهمیت است.میز ناهار ..
1,475,000
قیمت بدون مالیات:1,475,000
میز و صندلی ناهار خوری سه نفره بافت چرم مدل طاووس مدرن بافت میز و صندلی ناهار خوری سه نفره بافت چرم مدل طاووس مدرن بافت
ناموجود
برند: مدرن باف
میز ناهار خوری سه نفره بافت چرم مدل طاووس مدرن بافتاطلاعات عمومی:انتخاب  یک میز ناهار خوری که هم دارای کیفیت بالایی باشد و هم از نظر زیبایی نظر ما راجلب کند همواره مد نظر ما بوده است. از همین رو داشتن آگاهی پیش از خرید بسیار مهم و کلیدی است. به ویژه اینکه میز و صندلی ناهارخوری یکی از ..
3,640,000
قیمت بدون مالیات:3,640,000
میز و صندلی ناهار خوری سه نفره بافت پارچه مازراتی مدل طاووس مدرن بافت میز و صندلی ناهار خوری سه نفره بافت پارچه مازراتی مدل طاووس مدرن بافت
ناموجود
برند: مدرن باف
میز ناهار خوری سه نفره بافت پارچه مازراتی مدل طاووس مدرن بافتاطلاعات عمومی:میز ناهار خوری از اجزای جدانشدنی دکوراسیون آشپزخانه و محیط پذیرایی منازل است. داشتن یک میز زیبا و با کیفیت می تواند نقش بسزایی در دکوراسیون ما ایفا کند.  یک میز ناهارخوری با بهره گیری از بهترین متریال و طراحی بسیار ..
3,640,000
قیمت بدون مالیات:3,640,000
میز و صندلی ناهار خوری دو نفره مدل دیانا مدرن بافت میز و صندلی ناهار خوری دو نفره مدل دیانا مدرن بافت
پرفروش ترین ها ناموجود
برند: مدرن باف
میز ناهار خوری دو نفره مدل دیانا گالری علیطراحی عمومی:امروزه با توجه به عوامل مختلف از جمله: محدودیت فضا، تعداد نفرات کمتر جهت پذیرایی در منزل و عواملی دیگر؛ استقبال از میز و صندلی های ناهارخوری با ابعاد کوچکتر بیشتر شده است. بطور مثال امروزه مدل هایی از این ست میز و صندلی ناهارخوری مورد استفاده قرا..
1,900,000
قیمت بدون مالیات:1,900,000
میز و صندلی باغ کوهبر کد159
ناموجود
برند: کوهبر
طراحی عمومی:در طراحی این مبلمان ویلایی از زبده ترین افراد در هنر طراحی صنعتی بهره گرفته شده تا ضمن رعایت اصول زیبایی نهایت راحتی و کارآیی را برای کاربران فراهم آورده شود. در طراحی این مبل از مدل النا شرکت پیرفورنیچرز ایتالیا کمک گرفته شده است. طراحان این شرکت ایتالیایی این مدل را بر اساس سلیقه مردما..
4,540,000
قیمت بدون مالیات:4,540,000
میز و صندلی باغ کوهبر کد101 میز و صندلی باغ کوهبر کد101
ناموجود
برند: کوهبر
آشنایی با تولیدات شرکت کوهبر:همواره یکی از مهم ترین المان ها در طراحی دکوراسیون بیرونی و فضای باز انتخاب مبلمان و میز و صندلی برای فضاهای بیرونی است که هم مورد کاربرد ما باشد و هم در مقابل شرایط جوی مقاوم باشد. در تولید میز و صندلی باغی و مبلمان فضای باز کوهبر از بهترین مواد اولیه استفاده شده است. ب..
8,450,000
قیمت بدون مالیات:8,450,000
میز و صندلی باغ کوهبر کد 170 میز و صندلی باغ کوهبر کد 170
ناموجود
برند: کوهبر
طراحی عمومی:در طراحی مبلمان ویلایی از زبده ترین افراد در هنر طراحی صنعتی بهره گرفته شده تا ضمن رعایت اصول زیبایی نهایت راحتی و کارآیی را برای کاربران فراهم آورده شود. در طراحی این مبل از مدل النا شرکت پیرفورنیچرز ایتالیا کمک گرفته شده است. طراحان این شرکت ایتالیایی این مدل را بر اساس سلیقه مردمان مش..
5,380,000
قیمت بدون مالیات:5,380,000
میز و صندلی باغ کوهبر کد 166
ناموجود
برند: کوهبر
طراحی عمومی:در طراحی این مبل ویلایی از زبده ترین افراد در هنر طراحی صنعتی بهره گرفته شده تا ضمن رعایت اصول زیبایی نهایت راحتی و کارآیی را برای کاربران فراهم آورده شود. در طراحی این مبل فضای باز از مدل النا شرکت پیرفورنیچرز ایتالیا کمک گرفته شده است. طراحان این شرکت مبلمان ایتالیایی این مدل را بر اسا..
7,150,000
قیمت بدون مالیات:7,150,000
نمایش 1 تا 12 از 37 (4 صفحه)

معرفی انواع میز و صندلی فضای بیرونی، ویلایی، باغی و استخری با کیفیت بالا و به قیمت کارخانه با بالاترین کیفیت از جنس های پلیمری، حصیری، فلزی و پلاستیکی با ارسال