Menu
Your Cart

اداری

کمد پیشرو صنعت آسیا مدل هشت درب استاتیک دو رنگ(P14)
ناموجود
کمد های فلزی رختکن و نگهداری لوازم در فضاهای اداری و مدارس و ورزشگاه ها و ... کاربرد دارد.از این کمد ها برای نگهداری وسایل شخصی افراد استفاده می شود که با  وجود این کمد افراد لوازم اضافی خود در حین انجام کار در آن قرار می دهند که هم بدون مزاحمت کار کنند و هم محیط کاری با نظم و انضباط بیشتری داش..
1,000,000
قیمت بدون مالیات:1,000,000
کمد پیشرو صنعت آسیا مدل نه درب دو رنگ(P17)
ناموجود
کمد های نگهداری لوازم شخصی برای ایجاد نظم در ورودی فضاهای مختلف و یا امانتداری های فضاهایی مانند موزه ها کاربرد دارند.این کمد ها با داشتن قفل می تواند امنیت کافی برای نگهداری لوازم شخصی شما را داشته باشد.شرکت پیشرو صنعت آسیا محصولات متنوعی در زمینه این مدل کمد های فلزی ارائه می دهد که می تواند خریدا..
972,000
قیمت بدون مالیات:972,000
کمد پیشرو صنعت آسیا مدل شش درب دو رنگ(P15)
ناموجود
کمد های فلزی مناسب برای قرار دادن لوازم شخصی در محیط هایی مثل محل کار و ورزشگاه و استخر و ... می باشد .این کمد ها قفل دارند شما می توانید با خیال آسوده لوازم خود را در آن قرار دهید.با قراردادن این کمد ها در فضاهای مختلف می توانیم در آن فضاها نظم ایجاد کنیم و محیط های انجام فعالیت خود را به دور از لو..
936,000
قیمت بدون مالیات:936,000
کمد پیشرو صنعت آسیا مدل دو درب دو رنگ(P20)
ناموجود
این مدل کمد ها مناسب است هم برای جا لباسی بودن هم برای نگهداری وسایل شخصی زیرا با توجه به ابعادی که دارد فضای مناسبی برای نگهداری لباس و وسایل دارد.این مدل کمد ها می تواند مناسب فضاهای ورزشی و یا فضاهایی که کارمندان نیاز به تعویض لباس دارند باشد .با قرار دادن این کمد در محل رختکن می توانید به فضای آ..
456,000
قیمت بدون مالیات:456,000
کمد پیشرو صنعت آسیا مدل تک درب(P19)
ناموجود
کمد های فلزی می تواند برای فضاهای رختکن و امانات مناسب باشند.این مدل  کمد ها با توجه به ابعاد برای فضاهای رختکن و تعویض لباس مناسب تر هستند زیرا فضای بییشتری برای نگهداری لباس ها و لوازم شخصی دارند. این مدل کمد هارا بیشتر در فضا ها ی رختکن اداراتی که لباس فرم دارند و کار طولانی مدت دارند استفاد..
384,000
قیمت بدون مالیات:384,000
کمد پیشرو صنعت آسیا مدل انتظامی (P18)
ناموجود
کمد های فلزی قدی می تواند مناسب برای فضاهای رختکن ادارات و مجموعه هایی باشد که تایم کاری زیادی دارند و لباس فرم خاصی دارند یا می تواند مناسب برای مجموعه های ورزشی باشد زیرا فضای بیشتری برای نگهداری لوازم شخصی شما و لباس های شما دارد .کمد پیشرو صنعت آسیا مدل انتظامی از دسته کمد های بزرگی است که برای ..
840,000
قیمت بدون مالیات:840,000
کمد فلزی پیشرو صنعت آسیا مدل چهار درب استاتیک(P02) کمد فلزی پیشرو صنعت آسیا مدل چهار درب استاتیک(P02)
ناموجود
کمد های فلزی در فضاهای اداری و بعضی باشگاه های ورزشی برای نگهداری وسایل شخصی افراد کاربرد دارد .با انتخاب این کمد ها به استفاده کنندگان این امکان را می دهیم که فضای کاری خود را همواره مرتب نگه دارند و تمام وسایل شخصی مورد نیاز در طول زمان کار را  در این کمد ها نگه دارند تا محیط کاری با نظم بیشت..
840,000
قیمت بدون مالیات:840,000
کمد جا کفشی پیشرو صنعت آسیا کد P01 کمد جا کفشی پیشرو صنعت آسیا کد P01
ناموجود
کمد جا کفشی فلزی در ادارات و فضاهای ورزشی و مساجد کاربرد دارد .با انتخاب این مدل جا کفشی های فلزی می توانید با اشغال فضای کمی تعداد زیادی کفش را در آن جای دهید و با ظاهری که داردمی تواند مناسب فضاهای اداری و ورزشی و مذهبی باشد.با استفاده از این کمد ها ی جا کفشی فضای نگهداری کفش هارا کاملا مرتب و منظ..
922,000
قیمت بدون مالیات:922,000
کمد بایگانی پیشرو صنعت آسیا مدل رمز دار (P09)
ناموجود
در تمام دفاتر اداری باید فضایی برای نگهداری و طبقه بندی مدارک و اسناد وجود داشته باشد برای نظم بخشیدن به این اسناد و مدارک معمولا از کمد هایی به این منظور استفاده می کنند.شرکت پیشرو صنعت آسیا با تولید محصولات متنوع در زمینه بایگانی فایل ها می تواند به راحتی این نیاز شمارا برآورده کند.کمد بایگانی رمز..
1,320,000
قیمت بدون مالیات:1,320,000
کمد بایگانی پیشرو صنعت آسیا مدل دو جداره رمزدار با قفل گاو صندوقی (P08)
ناموجود
در دفاتر اداری برای بایگانی و نگهداری مدارک و اسناد از کمد های بایگانی استفاده می شود. باانتخاب درست کمد بایگانی می توانید فضایی بسیار منظم و دقیق داشته باشد.محصولات پیشرو صنعت آسیا برای دفاتر اداری بسیار مناسب هستند با انتخاب این کمد بایگانی علاوه بر نظم دهی به مدارک و اسناد با داشتن قفل می توانید ..
2,580,000
قیمت بدون مالیات:2,580,000
کتابخانه پیشرو صنعت آسیا مدل نیم شیشه آزمایشگاهی(P21)
ناموجود
کتابخانه های فلزی شیشه ای می تواند مناسب برای فضای آزمایشگاه ها وبعضی ادارات باشد.این مدل کتابخانه ها به دلیل مواد سازنده می تواند به راحتی تمیز شود و برای فضاهایی که بهداشت محیط مهم تر است مناسب است.20 دکورتجهیزات اداری با کیفیت مناسب را به خریداران ارائه می کند...
780,000
قیمت بدون مالیات:780,000
کتابخانه پیشرو صنعت آسیا مدل تمام شیشه (P22)
ناموجود
کتابخانه های ساخته شده از شیشه و فلز مناسب برای فضاهای آزمایشگاهی و بعضی ادارات است.این مدل کتابخانه ها برای فضاهایی که بهداشت محیط اهمیت دارد مناسب تر هستند زیرا راحت تمیز می شوند . شرکت پیشرو صنعت آسیا با تولید چند مدل از این کتابخانه ها تنوع مناسبی در این زمینه دارد و خریداران می توانند راحت تر ا..
780,000
قیمت بدون مالیات:780,000
نمایش 1 تا 12 از 432 (36 صفحه)