دکوراسیون منزل با مدل های مختلف آیینه + تصاویر

در این مطلب قصد داریم به طور خاص به آیینه ها ونحوه کاربری آنها بپردازیم.

اگر تمایل دارید فضای خانه تان منحصر به فرد وخاص به نظر برسد آیینه ها یک راه آسان برای انعکاس زیبایی فضای مورد نظر شما هستند.آیینه می توانند مساحت دیوارها و همچنین فضا را گسترش دهند. ودر روشنایی محیط نقش به سزایی دارند.آن ها قابل جا به جایی بوده و می توانید از یک اتاق به اتاق دیگر منتقلشان کنید.

اگر طرفدار سبک معاصر هستید، کاربرد آیینه در اکثر فضاها ضروری است.

استفاده از آیینه در اتاق نشیمن

اکثر صاحبان خانه تمایل دارند که آینه ها را به عنوان آیتم های کاربردی ببینند. از این رو فقط در حمام، اتاق خواب، فضای ورودی ویا اتاق نهار خوری از آنها استفاده می کنند.

حال وقت این رسیده است که قوانین را بشکنیم و آیینه را به قسمت های دیگر از جمله اتاق نشیمن انتقال دهیم.اگر فضای نشیمن شما کوچک است.این بهترین راه برای بزرگ تر نشان دادن اتاق شماست.در حالت کلی می تواند به فضای شما بعد بیشتر و جلوه خاصی ببخشد.

 می توانید آینه ها را به صورت جفتی در دو سمت پنجره قرار بدهید، این حالت برای فضاهایی که می خواهید آن ها را متقارن بچینید کاربرد بیشتری دارد.در غیر اینصورت می توانید دیواری آینه ای ایجاد کنید، یا آینه ای بزرگ روی دیوار خالی قرار بدهید، اما اگر جای کافی ندارید تا یک دیوار کامل را به آینه اختصاص بدهید قرار دادن آینه در بالای مبل ها گزینه ی مناسبی برای شما است.

استفاده از آیینه در اتاق خواب

دیگر زمان این رسیده که به جای استفاده از فرم و شکل های تکراری برای آیینه ها از فرم ها و ایده های جدید استفاده کنید.و اتاق خود را به یک فضای برجسته و زیبا تبدیل کنید. در این بین نکته ی مهم این است که نباید آینه را روبروی تخت قرار بدهید، گزینه ی مناسب قرار دادن آینه در بالای تخت یا در دوطرف آن است، دقت داشته باشید که اگر آینه را بالای تخت نصب می کنید، آن را به خوبی محکم کنید که امکان افتادن آن نباشد.

همچنین اگر می خواهید فضای کلاسیک داشته باشید می توانید از آیینه با قاب طلایی استفاده کنید.

ورودی فریبنده با استفاده از آیینه

اگر شما در فکر این هستید که ورودی منحصر به فرد و جذابی داشته باشید. بی شک باید به سراغ آیینه بروید.و این آیینه است که در اینجا نقش مهمی را ایفا می کند.اگرچه این به شما بستگی دارد که چه نوع شکل و فرمی به کارببرید.و از یک دیوار بی روح و کسل کننده عنصری شگفت انگیز بسازید.