دکوراسیون آشپزخانه های مدرن و شیک همراه با وسایل آنتیک+تصاویر

آشپزخانه یکی از مهم ترین بخش های خانه به شمار می رود.به عبارتی دیگر قلب یک خانه است که خانم ها ساعت های زیادی را در این بخش سپری می کنند.از این رو باید برای طراحی دکوراسیون داخلی آن دقت و حساسیت لازم را به خرج دهید.


طراحی و دکوراسیون آشپزخانه های مدرن و لوکس

اولین نکته برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن توجه به کاربردی بودن دکوراسیون و استفاده بهینه از فضای آشپزخانه است. برای داشتن دکوراسیونی مدرن و لوکس اولین اقدام تهیه وسایل آشپزخانه نظیر کابینت ها و میز ناهار خوری و وسایل برقی و یخچال و گاز و … با طراحی مدرن است.می توانید از دو عنصر اصلی آشپزخانه که یخچال و گاز هستند شروع کنید.همان گونه که در تصویر مشاهده می کنید.در این آشپزخانه از کابینت های کلاسیک و ساده که به رنگ طوسی ذغالی است به همرا گاز، یخچال و ماکروفری که به سبک قدیمی هستند استفاده شده است.همچنین نقاشی روی دیوارکه به سبک مدرن است و به کاربردن لامپ های قدیمی همه و همه هارمونی خاصی را به وجود آورده است.


ایده هایی جدید برای کسانی که عاشق وسایل عتیقه هستند

در انتخاب وسایل آشپزخانه می توانید از وسایل جدید در قالب یک قاب قدیمی استفاده کنید.

به طور مثال با استفاده از رنگ مسی و یا قاب های مسی در دورتادور یخچال و سایر وسایل و همچنین کابینت هایی با طرح چوب می توانید آشپزخانه ای مدرن داشته باشید.البته نباید از ظروف مسی  غافل شد.


این ایده را می توانید با متریال دیگر مانند استیل ویا برنج نیز کاربردی کنید.