امروزه وجود یک میز ال سی دی در هر خانه های به یک ضرورت مبدل شده است و هر روزه شاهد افراد بیشتری هستیم که به دنبال افزودن یک میز تلویزیون به دکوراسیون منزل خود هستند. در برخی موارد نیز وقتی افراد خانه خود را عوض می کندد و یا قصد تغییرات در دکوراسیون منزل یا محل کار خود دارند یک از لوازمی که حتما خریداری می کنند میز ال سی دی است. از آنجایی که مدل های تلویزیون ال سی دی شباهت های بسیاری به هم دارند، بسیاری مشاهده شده است که حساسیت بیشتری نسبت به خرید میز ال سی دی نشان می دهند تا خود تلویزیون ال سی دی. فارغ از زیبایی ای که میز ال سی دی به خانه می افزاید، می تواند کاربردهای بسیاری در طراحی و سبک و سیاق منزل داشته باشد. فرقی می کند که شما ال سی دی خود را بر روی زمین قرار دهید یا به دیوار نصب کنید، در هر حال برای ایجاد یک دکوراسیون منزل خوب و زیبا نیاز به یک میز ال سی دی با طرح متناسب با خود تلویزیون ال سی دی و همچنین نوع دکوراسیون خود هستید. در دامه به ذکز نکاتی خواهیم پرداخت که در انتخاب میز ال سی دی می تواند راهنمای شما باشد. در ادامه مرجع تخصصی مبلمان و دکوراسیون 20 دکور همراه باشید.

\n\n

 

\n\n

مدل میز ال سی دی

\n\n

 

\n\n

 اندازه میز ال سی دی:

\n\n

بدون شک یکی از مهمترین عوامل در انتخاب میز ال سی دی اندازه و ابعاد آن است. این اندازه از دو جهت بسیار حائز اهمیت است. اولا اینکه بسیاری از افراد در منزل خود مشکل فضا دارند و باید نوعی از میز تلویزیون را انتخاب کنند که با فضایی که برای آن در نظر گرفته شده تناسب داشته باشد. از طرفی دیگر تناسب اندازه میز ال سی دی و همچنین تلویزیون ال سی دی بسیار مهم است. میزهای ال سی دی رایج در بازار در دو عرض 140 و 160 تولید می شوند. به عنوان مثال یک تلویزیون ال سی دی 55 اینچ دارای عرض حدودی 125 است و می توان گفت که می توان از یک میز ال سی دی 140 استفاده نمود. برای تلویزیون های ال سی دی بزرگتر می توان از میز ال سی دی 160 استفاده نمود.

\n\n

 

\n\n

طرح و مدل میز ال سی دی:

\n\n

امروزه شاهد نسل جدیدی از تلویزیون های ال سی دی نظیر: تلویزیون های ال سی دی curve یا خمیده و تلویزیون های ال سی دی borderless یا بدون قاب. برای تلویزیون های ال سی دی خمیده می توان از میز های ال سی دی خمیده استفاده نمود که این هماهنگی باعث افزودن زیبایی به منزل شود. برای تلویزیون های ال سی دی بدون قاب نیز بهتر است میزهای تلویزیون با طراحی ظریف و مدرن وبا سبک و سیاق ساده استفاده نمود. اگر نوع دکوراسیون شما سنتی است بهتر است میزهای ال سی دی دارای پایه که طرح های پیچیده تری دارند استفاده نمائید. اما اگر قصد دارید که میز ال سی دی خود را به دیوار متصل کنید، در نظر داشته باشید که میز ال سی دی شما بدون پایه باشد تا یک حس شناور بودن را به آن قسمت از دکوراسیون منزل یا محل کارتان القا نمیاد.

\n\n

 

\n\n

پیشنهاد بیست دکور این است که از خرید میزهای ال سی دی ای که به همراه خود تلویزیون فروخته می شود، اجتناب کنید. دلیل آن است که معمولا با توجه به اینکه در این حالت فروش توسط مغازه داران معمولا جنس هایی فروخته می شود که دارای کیفیت مناسبی نیستند. بهتر است که میز ال سی دی را از فروشگاه های مبلمان و دکوراسیون که کار تخصصی شان این بوده و دارای تنوع مدل های بیشتری هستند خریداری نمائید. به علاوه شما می توانید با توجه به نوع دکوراسیون خود اقدام به سفارش ساخت یک میز ال سی دی با رنگ و طرح مد نظر خود کنید. بسیاری از نمونه هایی که در زیر معرفی شده اند براحتی توسط یک نجار و یا کابینت کار قابل ساخت است. ضمن اینکه برخی از محصولات که لینک در زیرشان موجود است، توسط فروشگاه بیست دکور در چند رنگ قابل ارائه هستند.

\n\n

 

\n\n

میز ال سی دی چوبی

\n\n

 

\n\n

میز ال سی دی ام دی اف

\n\n

 

\n\n

نمونه میز ال ای دی شیک و مدرن

\n\n

 

\n\n

مدل میز ال سی دی

\n\n

 

\n\n

تبلیغات متنی: برای اطلاع از قیمت ها و خرید انواع میز ال سی دی اینجا را کلیک کنید.

\n\n

 

\n\n

انتخاب میز ال سی دی

\n\n

 

\n\n

میز تلویزیون همراه با نورپردازی پشت میز تلویزیون

\n\n

 

\n\n

انواع میز ال سی دی

\n\n

 

\n\n

میز ال سی دی زیبا

\n\n

 

\n\n

میز ال سی دی شیشه ای و چوبی

\n\n

 

\n\n

بهترین میز ال سی دی

\n\n

 

\n\n

قیمت های میز ال سی دی

\n\n

 

\n\n

میز ال سی دی دوتکه

\n\n

 

\n\n

میز ال سی دی کمجا

\n\n

 

\n\n

میز ال سی دی دیواری

\n\n

 

\n\n

میز ال سی دی شیک

\n\n

 

\n\n

انواع میز ال ای دی

\n\n

 

\n\n

میز ال ای دی MDF

\n\n

 

\n\n

میز تلویزیون چوبی

\n\n

 

\n\n

جدیدترین مدل ها و طرح های میز LCD

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

بهترین میز تلویزیون