ویژگی های میز ناهارخوری زیبا و با کیفیت :

در هنگام طراحی دکوراسیون داخلی فضای مسکونی یکی از فضاهایی که باید طراحی شود, محل قرارگیری میز ناهارخوری است که در هنگام غذا خوردن حس خوبی را به اعضای خانواده خواهد داد.

این فضا بسته به ابعاد فضای داخلی منزل میتواند داخل آشپزخانه, کنار یا رو به روی آشپزخانه و یا در کنار نشیمن طراحی گردد.

میزهای ناهارخوری معمولا 4, 6 و 8 نفره هستند ولی داخل آشپزخانه میتوان از میزهای دو نفره هم استفاده کرد و یا در مکان های بزرگ از ناهارخوری های 10 نفره به بالا استفاده کرد.

 انواع میز ناهارخوری های موجود میتواند چوبی, ملامینه, فلزی, سنگی و ام دی اف باشند. که با توجه به سبک فضایی که دارید میتوانید هرکدام را انتخاب کنید. ما در زیر تصاویر میز ناهارخوری هایی با جنس های مختلف را درج کرده ایم.

میز ناهارخوری 2 نفره

ست دونفره میزناهارخوری که در تصویر بالا ملاحظه میکنید از محصولات باکیفیت برند جعفری است که در سایت 20دکور میتوانید محصولات دیگر را مشاهده کنید*    میز ناهارخوری 4 نفره:
میز ناهارخوری 4نفره از گالری علی مدل اورنگ


میز ناهارخوری 6 نفره:

               میز ناهارخوری 6 نفره ی زیبا و کمجا مدل 308 از برند اعتماد پارسدر میان انواع میزهای ناهارخوری, ناهارخوری چوبی از محبوبیت بیشتری برخوردار است که البته معایبی هم مثل عدم مقاومت در برابر رطوبت دارد که با قرارگرفتن در پذیرایی و استفاده از روکش نایلون که طرح چوب میز هم پنهان نشود و زیبایی بافت چوب نمایان باشد،این مشکل برطرف خواهد شد.

یکی دیگر از انواع ناهارخوری های رایج که مورد توجه مصرف کنندگان است, میز ناهارخوری ام دی اف هستند. این میزها مانند    میزهای چوبی در برابر رطوبت مقاومت زیادی ندارند ولی اگر در ساخت آنها از روکش  pvc   استفاده شود این نقطه ضعف برطرف می شود.یکی از مزیت های مورد توجه قیمت پایین این نوع ناهارخوری است.

میزهای ناتهارخوری ملامینه نیز شبیه ام دی اف هستند که در ساخت آنها از نئوپان با روکش استفاده میشود و یا در ساخت ناهارخوری از ام دی اف و ملامینه با هم استفاده میکنند که از عمر کمتری برخوردار است.

میزهای ناهارخوری فلزی که بیشتر برای فضاهای مدرن و تجاری استفاده میشوند. معمولا صفحه ای شیشه ای دارند که با چسب لیزری به پایه ها متصل شده اند و طول عمر بیشتری دارند.