در دکوراسیون داخلی منزل مدرن امروزی مهمترین معضل برای چیدمان وسایل کمبود و حدودیت در فضا می باشد.تمام کسانی است که در آپارتمان های کوچک زندگی می کنند و با مشکل کمبود جا در خانه ی خود روبرو هستند.بهترین راه حل برای این مشکل استفاده از وسایلیست که کمترین فضا را اشغال می کنند و راه حل دیگر استفاده از وسایل غیر ضروری پرهیز کنید و این اساس دکوراسیون جدید است. شما باید با ا از وسایلی استفاده کنید که با حفظ کارایی، کمترین فضا را اشغال می کنند .

میز ناهرخوری هایی  که بسیار کم جا هستند و حتی جمع هم می شوند تا کمترین فضا را اشغال نمایند و بیشترین فضا را برای استفاده در اختیار قرار دهند.

میز ناهار خوری تاشو طراحی ظریف و متفاوتی دارد؛ این مدل میز به صورت تاشو و کشویی باز و بسته می شود و بعد از باز شدن به صورت میز ناهار خوری کاملی در می آید. برخی از مدل میز های ناهارخوری تاشو به صورت کشو دار نیز طراحی می شوند که می توان از کشوی میز برای قرار دادن وسایلی نظیر قاشق و چاقو و چنگال و … استفاده کرد. میز ناهار خوری کم جا اکثرا از چوب راش ساخته میشود و دارای چهار یا شش نشیمن می باشد. صندلی های این میز ناهار خوری به شکل مثلث و دارای گوشه طراحی شده است که به راحتی داخل میز آن جای بگیرند.

اما با این وجود ارگونومی صندلی ها بسیار عالی می باشد.در خرید این میز های کمجا توجه داشته باشید جنس بکار رفته در صندلی های آن از نوع  قابل انعطاف بوده و از کیفیت بالایی برخوردار. این میز در حالت جمع بودن میز ها به اندازه یک متر در می آید که برای تمامی منازل حتی کوچک ترین منازل نیز مناسب و قابل استفاده است.

جنس مواد بکار رفته در داخل آن هم می توان به فوم گرم اشاره نمود که در شرایط استفاده مداوم دارد.رنگ استفاده شده در این میز نهار خوری کم جا باید با توجه به محل قرارگیری آن در آشپزخانه یا پذیرایی انتخاب می شود و به رنگ محیط و چیدمان بقیه المان ها توجه کرد بطور کلی رنگ تشکی نشیمن صندلی ها با رنگ پرده و فرش و کفپوش ست میشود. در حالت کلی بهتر است در دکوراسیون داخلی یک پارچی رنگ ها به خوبی مشخص شود و نمای کلی هماهنگی خاض و چشم گیری داشته باشد. بهترین رنگ ها برای میزهایی که در منزل بکار میرود سفید و رنگ های رشن متعادل بهترین انتخاب است.


میز ناهار خوری کم جامیز ناهار خوری جدیدمیز ناهار خوری چوبیمیز ناهار خوری قهوه ای رنگمیز نهارخوریمیز ناهارخوری


میز ناهار خوری 20 دکور


میز ناهار خوری مدرن