استفاده از مبلمان زرد رنگ در دکوراسیون + تصاویر


رنگ زرد به علت ویژگی هایی که دارد در دکوراسیون های با طراوت و گرم مورد استفاده قرار می گیرد.از این رو اگر در فضای خود به دنبال هیجان وشادابی به همراه اعتماد به نفس هستید میتوانید از این رنگ استفاده کنید. ما در این مطلب به بررسی استفاده های متعدد از این رنگ زیبا و تاثیر گذار در روحیه افراد برای علاقه مندان به استفاده از رنگ زرد در دکوراسیون داخلی منزل می پردازیم.

یک کاناپه زرد به طور طبیعی با عناصر طلایی جفت می شود.بنابراین می توانید در فضای خود برخی از قطعات فلزی طلایی را اضافه کنید.این نوع مبلمان میتواند نقطه کانونی اتاق نشیمن شما باشد.این قطعه ی شگفت انگیز می تواند زیبایی خاصی به فضای شما بدهد.

در یک فضای روستایی می توان گرما و دلپذیر بودن محیط را احساس کرد.انتخاب قطعات قدیمی مبلمان چوبی و همچنین ایجاد فضای راحت تر با استفاده از کاناپه زرد میتواند گویای این حس باشد.البته می توان با مطابقت دادن دیوارهای زرد با مبلمان به این زیبایی افزود.

رنگ زرد در دکوراسیون می تواند با بسیاری از رنگ ها ترکیب شود ازجمله طوسی،سفید،طلایی و.... اگر خیلی طرفدار رنگ های گرم نیستید و می خواهید دکوراسیون داخلی و فضا را رسمی تر جلوه بدهید می توانید به رنگ زرد کمی سفید قاطی کنید و به سمت رنگ کرم متمایل شوید ولی اگر از گروه مخالف هستید و هوادار رنگ های گرم هستید به سمت رنگ هایی با تناژ نارنجی بروید. رنگ سفید پای ثابت دکوراسیون منازل ایرانی است و یکی از رنگ هایی است که یک کنتراست دوست داشتنی و متوازن با رنگ سفید ایجاد می کند رنگ زرد است. البته در استفاده از رنگ زرد هم خیلی زیاده روی نکنید که نمای خانه کودکانه به چشم نیاید. یکی از تزیینات یا مبلمان خانه را با رنگ زرد انتخاب کنید یا رنگ زرد بزنید کفایت می کند.تصاویر زیر گویای این مطالب هستند.