پایگاه خبری شصت دقیقه، جزو معدود پایگاه های اطلاع رسانی تخصصی در زمینه کسب و کارها و استارت آپ ها است که به تولید خبر و مطالب در زمینه های اقتصادی می پردازد. این پایگاه خبری روز دوم مهرماه، مصاحبه با مهندس مهدی عرفانیان، کارآفرین جوان و راه انداز استارت آپ های 20دکور، 20 بافت، 20 مبل و ...  را در سرخط اخبار خود قرار داد. 

در این گفتگو، مهدی عرفانیان به پیشینه کاری خود پرداخت و از تجربیات و مسیری که طی شد تا ایده 20دکور به ذهن او خطور کرد با مخاطبان صحبت کرد. وی اشاره کرد: در تمام سال های تحصیل و کاری رویکردم این بودکه نقش آفرین باشم، یعنی در حوزه فعالیت خود تماشاگر نباشم و همیشه سعی ام بر این بوده که ضمن تاثیرگذاری در هر مقطع سنی و شغلی تجربه هم کسب کنم. در دوران تحصیل در دبیرستان به نوعی کار خرید و فروش را انجام می دادم و بعد از ورود به دانشگاه این عرصه را جدی تر دنبال کردم.


مصاحبه 60دقیقه با مهندس مهدی عرفانیان


وی در ادامه افزود: من و برادرم به همراه دو نفر از دوستانمان ابتدا در زمینه تبلیغات فعالیت کردیم که بعد از تعطیلی آن جا اقدام به ایجاد و ادامه سایت 20 دکور کردیم. در ابتدا در یک دفتر 60 متری شروع به کار کردیم و رفته رفته که نیاز به نیروهای بیشتر و فضای بیشتری داشتیم، دفتر 20 دکور و 20بافت را از هم تفکیک کردیم. در حال حاضر با 20 پرسنل به کار خود ادامه می دهیم.

در این مصاحبه، سوالات زیر مطرح شده و پاسخ آن ها بصورت خلاصه ارائه شد که در سایت پایگاه خبری شصت دقیقه به ادرس http://60daghigheh.ir/ قابل مشاهده است.

لینک خبر https://bit.ly/2l44CKc