Menu
Your Cart

لمکو

شرکت مبلمان لمکو  مفتخراست برای جلب رضایت شما مشتریان عزیز محصولات خودرا گسترده نموده ودرراستای تولید مبل راحتی ، مبل کلاسیک باکیفیت تضمین شده وقیمت مناسب ارائه نماید.

لازم به توضیح است  شرکت مبلمان خانگی لمکو با به کار گیری استراکچرهای فلزی و چوبی در تولید محصولات خود و در راستای ارتقا کیفیت و زیبایی و دوام با بهره گیری از افراد مجرب و استفاده از بهترین متریال داخلی و خارجی موجود در بازار ایران بهره مند شد.

آدرس کارخانه: تهران ،شهرک صنعتی سهند، سوله های زرد، خ 4، پلاک 4/422

آدرس نمایشگاه: تهران ،شهرک صنعتی سهند، مجتمع تجاری کاسپین، بلوک B، پلاک 68


مبلمان راحتی مدل کوپر شرکت لمکو مبلمان راحتی مدل کوپر شرکت لمکو
ناموجود
برند: لمکو
مبلمان راحتی مدل کوپر  شرکت لمکوآشنایی عمومی:بدون شک یکی از انواع پر طرفدار مبلمان در سبک های مختلف دکوراسیون مبلمان راحتی می باشد که علاوه بر ظاهر زیبایی خود در به لحاظ کاربردشان بسیار محبوب هستند. امروزه با کوچک شدن فضای داخلی خانه ها انتخاب مبلمان مناسب که ظاهر شکیل و کاربرد مناسب و راحتی دا..
8,700,000
قیمت بدون مالیات:8,700,000
مبلمان راحتی مدل فلورانس شرکت لمکو مبلمان راحتی مدل فلورانس شرکت لمکو
ناموجود
برند: لمکو
مبلمان راحتی مدل فلورانس شرکت لمکوآشنایی عمومی:مبلمان راحتی یکی از انواع مبلمان منزل است که با هر سبکی از دکوراسیون شما هماهنگ و ست می شوند، در این میان برخی از مبل های راحتی هستند که سبک و سیاق کلاسیک تری دارند که میتواند فضای کلاسیکی را در منزل ایجاد کند. معمولا نوع چوب، مدل طرح چوب، طرح پارچه و ط..
7,300,000
قیمت بدون مالیات:7,300,000
مبلمان راحتی مدل سیلیا شرکت لمکو مبلمان راحتی مدل سیلیا شرکت لمکو
ناموجود
برند: لمکو
مبلمان راحتی مدل سیلیا شرکت لمکوآشنایی عمومی:بدون شک یکی از زیباترین ایتم ها برای زیباسازی فضای دکوراسیون داخلی خانه، مبلمان است. مبل ها برای زیبایی فضای نشیمن در تمام دنیا، از جایگاه بالایی برخوردارند. امروزه با وجود مدل های زیاد و طرح های مختلف مبلمان ، اینکه چه نوع مبلی را انتخاب کنیم، کار ساده ا..
4,300,000
قیمت بدون مالیات:4,300,000
مبلمان راحتی مدل سولار شرکت لمکو مبلمان راحتی مدل سولار شرکت لمکو
ناموجود
برند: لمکو
مبلمان راحتی مدل سولار شرکت لمکوآشنایی عمومی:حتما برای شما هم بارها پیش آمده که بگویی یا بشنوید که: "هیچ کجا خانه خود آدم نمی شود؛ آرامشی که در خانه ام دارم را با هیچ چیزی عوض نمی کنم" می توان گفت یکی از مهمترین عوامل ذهنی و روانی در گفتن این قبیل جملات نوع دکوراسیون منزل است. طبعا بر هیچ کس پوشیده ..
3,700,000
قیمت بدون مالیات:3,700,000
مبلمان راحتی مدل ساندر شرکت لمکو مبلمان راحتی مدل ساندر شرکت لمکو
ناموجود
برند: لمکو
مبلمان راحتی مدل ساندر شرکت لمکوآشنایی عمومی:علاقه فطری انسان ها به راحتی، امنیت و لذت بردن از زیبایی در همه انسان ها وجود دارد. همواره ما در پی این هستیم تا با تغییر دکوراسیون منزل به این مهم دست یابیم. وجود یک ست مبل راحتی در خانه یکی از مواردی است که به این تغییر و داشتن فضای آرام به ما کمک ..
3,800,000
قیمت بدون مالیات:3,800,000
مبلمان راحتی مدل اقلیما شرکت لمکو مبلمان راحتی مدل اقلیما شرکت لمکو
ناموجود
برند: لمکو
مبلمان راحتی مدل اقلیما شرکت لمکوآشنایی عمومی:بدون شک یکی از انواع پر طرفدار مبلمان در سبک های مختلف دکوراسیون مبلمان راحتی می باشد که علاوه بر ظاهر زیبایی خود در به لحاظ کاربردشان بسیار محبوب هستند. امروزه با کوچک شدن فضای داخلی خانه ها انتخاب مبلمان مناسب که ظاهر شکیل و کاربرد مناسب و راحتی داشته ..
5,300,000
قیمت بدون مالیات:5,300,000
مبلمان راحتی تخت خواب شو مدل یلدیز شرکت لمکو مبلمان راحتی تخت خواب شو مدل یلدیز شرکت لمکو
ناموجود
برند: لمکو
مبلمان راحتی تخت خواب شو مدل یلدیز شرکت لمکوآشنایی عمومی:در اکثر مواقع محدودیت ها باعث می شوند تا ذهن انسان فعال تر شود و برای حل آن مشکل به دنبال راه حلی کارآمد باشد. همان جمله معروف که می گوید: تبدیل تهدید ها به فرصت. مثلا همین فضاهای کوچک در خانه های امروزی. خیلی ها فکر می کنند حالا که دیوارهای خ..
مبل کلاسیک مدل گیلوا شرکت لمکو مبل کلاسیک مدل گیلوا شرکت لمکو
ناموجود
برند: لمکو
مبل کلاسیک مدل گیلوا شرکت لمکوآشنایی عمومی:مبل کلاسیک یکی از پرطرفدارترین مبلمان در دکوراسیون داخلی منزل می باشد. این مبلمان می توانند چهره ی متفاوتی به فضای دکوراسیون نشیمن شما ببخشد اگر بتوانید اصول انتخاب آن را رعایت کنید و طرح و مدل مناسب با فضای نشیمن تان را انتخاب کنید. این اصول ساده، شاید اصو..
6,500,000
قیمت بدون مالیات:6,500,000
مبل کلاسیک مدل گلدن شرکت لمکو مبل کلاسیک مدل گلدن شرکت لمکو
ناموجود
برند: لمکو
مبل کلاسیک مدل گلدن شرکت لمکوآشنایی عمومی:متاسفانه به شکل غلطی این تصور در بین برخی وجود دارد که طراحی کلاسیک یعنی تیرگی و ازمد افتادگی.اما این تفکر کاملا غلط است. شما اگر یک سری اصول ساده را در طراحی دکوراسیون با سبک کلاسیک رعایت کنید نه تنها یک محیط کلاسیک می سازید بلکه محیط شما بسیار جذاب و شاد خ..
10,280,000
قیمت بدون مالیات:10,280,000
نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)