Menu
Your Cart

لمن

مبلمان استیل مدل یاسمن مبلمان استیل مدل یاسمن
ناموجود
برند: لمن
مبل استیل یکی از پرطرفدارترین انواع مبلمان در میان ایرانیان است. این نوع مبلمان به دلیل ساختاری که دارد بسیار مناسب استفاده برای پذیرایی از مهمانان و مراسم مختلف است و جهت مصرف روزانه و خانوادگی مورد استفاده قرار نمی‌گیرد چراکه در طی زمان طولانی موجب خستگی می‌شود.پیشنهاد ما به شما این است که اگر..
13,800,000 تومان
قیمت بدون مالیات:13,800,000 تومان
مبلمان استیل مدل پروانه ای
ناموجود
برند: لمن
 مبل استیل که آن را با نام  سلطنتی نیز میشناسید یکی از پرطرفدار ترین سبک مبلمان در میان ایرانی ها و اروپایی ها شده.یکی از ویژگی های بارز این نوع مبلمان ماندگاری بلند مدت آن به دلیل کلاف تمام چوب و فوم دوبل با کیفیت آن است. با انتخاب یک پارچه ی مناسب می توانید در طولانی مدت از این مبل اس..
14,400,000 تومان
قیمت بدون مالیات:14,400,000 تومان
مبلمان استیل مدل نازلی مبلمان استیل مدل نازلی
ناموجود
برند: لمن
مبل استیل ازجمله مبل‌های سلطنتی است که در جزئیات ساختاری آن بسیار کار شده است. بدین صورت که در چوب‌های بکار رفته در ساختار مبل استیل از منبت‌کاری‌های پرنقش در تاج و پایه‌ها استفاده شده است و همین ویژگی آن را تبدیل به یک مبل سلطنتی نموده است.با انتخاب این مبل سلطنتی می توانید تاثیر بسیار زیادی را..
9,120,000 تومان
قیمت بدون مالیات:9,120,000 تومان
مبلمان استیل مدل مصری مبلمان استیل مدل مصری
ناموجود
برند: لمن
مبلمان استیل که به عنوان مبلمان سلطنتی شناخته می شود می تواند تاثیر زیادی بر زیبایی دکوراسیون پذیرایی منازل شما داشته باشد با انتخاب یک مبل استیل زیبا می توانید فضایی زیبا و جذاب را برای پذیرایی از مهمان ها فراهم کنید.این مدل مبل استیل دارای جزییات جذابی است که این جزییات جذاب بر روی بدنه ی این ..
18,600,000 تومان
قیمت بدون مالیات:18,600,000 تومان
مبلمان استیل مدل لگنی مبلمان استیل مدل لگنی
ناموجود
برند: لمن
معرفی مبلمان استیل مدل لگنیاگر می خواهید تغییر دکوراسیون دهید و از مبلمان استیلی استفاده کنید که اتاق نشیمن شما را زیبا و لوکس جلوه دهد، پیشنهاد ما به شما، استفاده از مبل استیل می باشد. مبل استیل مدل لگنی یکی از مدل های زیبا و خاص در مبل های استیل و سلطنتی است.  انحنای ذاتی این محصول آن ر..
14,180,000 تومان
قیمت بدون مالیات:14,180,000 تومان
مبلمان استیل مدل رز لمن مبلمان استیل مدل رز لمن
ناموجود
برند: لمن
مبل های استیل دارای ظاهری زیبا هستند این مبلمان را به اسم مبلمان سلطنتی می شناسند .اگر خانه ای بزرگ دارید و می خواهید دو دست مبل داشته باشید به شما پیشنهاد می شود حتما دست دوم را مبل استیل انتخاب کنید زیرا وجود یک مبل استیل در دکوراسیون منزل شما می تواند تاثیر بسیار مثبتی را بر زیبایی دکوراسیون ..
12,600,000 تومان
قیمت بدون مالیات:12,600,000 تومان
مبلمان استیل مدل خورشیدی لمن مبلمان استیل مدل خورشیدی لمن
ناموجود
برند: لمن
برای داشتن یک فضای جذاب و سلطنتی برای پذیرایی منزلتان ما به شما انتخاب یک مبل استیل جذاب را پیشنهاد می کنیم. با انتخاب یک مبل استیل که دارای جزییات جذاب و فکر شده ای بر روی بدنه اش است می توانید فضای رسمی و زیبا را در پذیرایی منزلتان ایجاد کنید.در مبلمان استیل بخش اصلی از ظاهر این مبل را کلاف تش..
11,400,000 تومان
قیمت بدون مالیات:11,400,000 تومان
مبلمان استیل مدل ترک لمن مبلمان استیل مدل ترک لمن
ناموجود
برند: لمن
  مبل استیل مبلی است با ظاهر رسمی و زیبا که می تواند تاثیر زیادی را بر زیبایی فضای نشیمن منزل شما داشته باشد.اگر سبک سلطنتی را برای دکوراسیون فضای منزلتان دوست دارید انتخاب یک مبل استیل پر کار با پارچه های پر طرح و ترک را به شما پیشنهاد می کنیم. با انتخاب یک مبل استیل که دارای جزییات ف..
16,320,000 تومان
قیمت بدون مالیات:16,320,000 تومان
مبلمان استیل مدل آنجل مبلمان استیل مدل آنجل
ناموجود
برند: لمن
 اگر نو عروس هستید و قصد خرید ست مبل استیل را دارید پیشنهاد ما به شما این مدل مبل استیل است.این مبل با طراحی خاص و منحصر به فردش فضای منزل شما را بسیار شیک و زیبا میکند.منبت کاری های زیبا و ظریف این مدل توسط منبت کاران زبردست انجام شده که کاملا تمیز و بدون ترک هستند.این مدل مبل دارای ظاهری ب..
17,500,000 تومان
قیمت بدون مالیات:17,500,000 تومان
لاوست مدل لمن
ناموجود
برند: لمن
مبل لاوست می تواند دکوراسیونی جذاب را برای منازل شما در فضاهای مختلف ایجاد کند.مبل لاوست در فضای نشیمن شما می تواند هم بخشی از ست مبلمان باشد وهم به عنوان مبلی جدا گانه در گوشه ای از فضا با یک میز در جلوی آن فضایی دنج را برای گفت و گوی صمیمانه ایجاد کند.این مبل لاوست با منبت کاری های جذاب و با ک..
3,800,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,800,000 تومان
لاوست مدل شاهچراغ
ناموجود
برند: لمن
لاوست در ابتدای طراحی مبلی تک نفره بوده در سایز بزرگ تر برای زنان زمان قدیم در فرانسه و انگلیس که لباس های پفی می پوشیدند و نیاز به فضای بزرگ تری برای نشستن داشتن با گذر زمان از بین رفتن مد آن لباس ها این مبلمان مبل های دو نفره ای برای گفت و گو های صمیمی بین افراد شدند.این مبلمان را می توانید در ..
3,640,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,640,000 تومان
نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)