Menu
Your Cart

آوا

پاف مدل لوتوس
ناموجود
برند: آوا
پاف ها جزئی از ست مبلمان است که می توانید آن را در کنار ست کامل مبلمان خود قرار دهید و زیبایی آن را چند برابر کنید.پاف مدل لوتوس که به سبک استیل است می تواند تاثیر زیادی را بر زیبایی فضای اطرافش بگذارد و فضایی سلطنتی و لوکس را ایجاد کند.پاف مبلی است که فقط نشیمن دارد و گاهی دسته های کوتاه هم دارد و ..
3,500,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,500,000 تومان
پاف مدل عسل
ناموجود
برند: آوا
پاف جز ست های مبلمان هستند و به این صورت هستند که دارای نشیمنگاه بوده و پشتی ندارندو دسته ندارند یا دسته های کوتاهی دارند.از پاف ها برای ایجاد زیبایی در دکوراسیون استفاده می شود.استفاده از پاف های سبک استیل می تواند تاثیر زیادی را بر زیبایی فضای اطراف بگذارد و فضایی با دکوراسیون سلطنتی را ایجاد کند...
3,700,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,700,000 تومان
مبلمان استیل مدل کاملیا مبلمان استیل مدل کاملیا
ناموجود
برند: آوا
نشیمن و بخش پذیرایی بی شک قلب هر منزل هست ، اگر دنبال زیبایی و بهتر دیده شدن چیدمان های خاص منزل خودتون هستید بهتره از مبل های استیل استفاده کنید اگر خانه ای روشن دارید ، استفاده از مبل استیل با بدنه قهوه ای و پارچه های ترکیبی گلدار آن میتواند خانه روشن و ساده شما را زیبا تر کند . مبلمان اس..
14,200,000 تومان
قیمت بدون مالیات:14,200,000 تومان
مبلمان استیل مدل نادیا مبلمان استیل مدل نادیا
ناموجود
برند: آوا
یکی از زیباترین مدلهای مبلمان برای خانه های شیک و سنتی ، مبلمانهای استایل هست که غالبا ترکیب رنگهای طلایی در بدنه کار و یا استفاده از پارچه هایی با گلهای طلایی یا رگه های طلایی میتواند منزل شما را جذابتر نماید. مبلهای استیل برای خانه هایی با نشیمن های بزرگ و سبک خاص سلطنتی بسیار توصیه میشود و شم..
10,920,000 تومان
قیمت بدون مالیات:10,920,000 تومان
مبلمان استیل مدل لوتوس مبلمان استیل مدل لوتوس
ناموجود
برند: آوا
مبلمان استیل تاثیر زیادی بر زیبایی فضای پذیرایی ونشیمن منزل شما خواهد داشت.برای انتخاب مبلمان استیل باید به ابعاد فضای قرار گیری ونوع کاربرد و جنس اسکلت و پارچه دقت شود.برای داشتن یک فضای پذیرایی ونشمین جذاب برای پذیرایی از مهمان ها انتخاب یک مبل استیل با ظاهری جذاب می تواند تاثیر گذار باشد.مبلما..
14,500,000 تومان
قیمت بدون مالیات:14,500,000 تومان
مبلمان استیل مدل عسل مبلمان استیل مدل عسل
ناموجود
برند: آوا
برای ایجاد یک فضای نشیمن زیبا و جذاب که بتواند نظر هر کسی را جلب کند انتخاب یک مبل استیل زیبا و با جزییات جذاب می تواند بسیار تاثیر گذار باشد.بخش زیادی از ظاهر مبل استیل را کلاف آن تشکیل می دهد که جزییات به کار رفته بر روی بدنه ی این مبلمان می تواند بسیار بر روی زیبایی این مبلمان تاثیر گذار باشد..
15,300,000 تومان
قیمت بدون مالیات:15,300,000 تومان
مبلمان استیل مدل رزیتال مبلمان استیل مدل رزیتال
ناموجود
برند: آوا
اگر خونه بزرگی دارید برای دکور کردن اون بهتره از مبل های استیل یا همان سلطنتی استفاده کنید ، مبلهای استیل با توجه به نوع بدنه کار و پارچه های خاصی که دارند می توانند نقطه عطف دکوراسیون نشیمن شما باشند .مبل استیل مدل رزیتال با توجه به جزییات جذابی که در بدنه ی آن به کار رفته است دارای ظاهری زیباست..
14,200,000 تومان
قیمت بدون مالیات:14,200,000 تومان
لاوست مدل نادیا
ناموجود
برند: آوا
لاوست یک مبل است که به حد کافی برای استفاده ی دو نفر بزرگ است که بشود از آن به راحتی استفاده کرد.در گذشته در انگلیس این مبل را برای نوع لباس پف دار خانم ها طراحی کرده اند که بتوانند به راحتی بر روی آن بنشینند.امروزه این مبل برای ایجاد زیبایی در اتاق های کوچک،اتاق خواب ها و کامل کردن ست های بزرگ مبلم..
3,720,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,720,000 تومان
لاوست مدل لوتوس
ناموجود
برند: آوا
مبل لاوست انتخابی جذاب برای انواع فضاهای منازل شما خواهد بود زیرا این مبل با یک نشمین بزرگ مناسب دو نفره و ابعاد مناسبی که دارد می تواند در فضاهای کوچک تر و بلا استفاده قرار گیرد و کاربردی مفید را ارائه دهد.مبل لاوست مدل لوتوس دارای ظاهری جذاب از جزییات فکر شده ی زیباست که می تواند زیبایی ایجاد کند...
3,720,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,720,000 تومان
لاوست مدل طبی سنگین
ناموجود
برند: آوا
لاوست مبلی است جذاب با ظاهری زیبا که می توانید تاثیر مثبتی را بر دکوراسیون فضای اطراف بگذارد.لاوست مدل طبی سنگین می تواند در اتاق خواب کاربرد بهتری را برای استراحت کردن ارائه دهد اما در فضاهای نشیمن و پذیرایی هم قابل استفاده است.مبل لاوست طبی سنگین دارای کیفیت ساخت مناسبی است و با جزییات جذابی از من..
4,140,000 تومان
قیمت بدون مالیات:4,140,000 تومان
لاوست مدل رزیتال
ناموجود
برند: آوا
لاوست مبلی است دو نفره بدون پشتی که دارای ظاهری جذاب است .این مبل را می توانید در فضاهای کوچک و بلا استفاده به کار ببرید و استفاده ای مفید از آن ها داشته باشید.مبل لاوست مدل رزیتال انتخابی جذاب برای انواع فضاها می باشد و می تواند در فضاهای نشیمن و اتاق ها زیبایی ایجاد کند و کاربرد داشته باشد.این مبل..
4,080,000 تومان
قیمت بدون مالیات:4,080,000 تومان
شزلون مدل کاملیا شزلون مدل کاملیا
ناموجود
برند: آوا
شزلون ها در گذشته فقط برای استراحت کاربرد داشته اند اما امروزه با طراحی جذاب و به روز این نوع مبل از آن برای ایجاد زیبایی و جذابیت در منازل اسفاده می شود.با انتخاب یک شزلون با ظاهری جذاب و به روز می توانید تاثیر بسیار مثبتی را بر دکوراسیون منزل خود بگذارید.شزلون مدل کاملیا دارای جزییات بسیار جذابی ب..
4,080,000 تومان
قیمت بدون مالیات:4,080,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 23 (2 صفحه)