Menu
Your Cart

غزل

مبلمان استیل غزل مدل یونانی
ناموجود
برند: غزل
مبل استیل مدل یونانی دارای طراحی بسیار زیبایی است که برای فضای منازل شما با دکوراسیون سلطنتی بسیار انتخاب جذابی خواهد بود.مبل مدل یونانی دارای جزییات و منحنی های زیبایی بر روی دسته ها و پایه ها و بدنه ی مبل است که مبلمانی با طراحی سطنتی اما به روزی را به وجود آورده است.مبل استیل غزل مدل یونانی می تو..
7,300,000 تومان
قیمت بدون مالیات:7,300,000 تومان
مبلمان استیل غزل مدل سولار
ناموجود
برند: غزل
طراحی زیبا و بدون نقص مبل استیل مدل سولار در قسمت پایه ها و دسته و پشتی مبل موجب تولید محصولی با ظاهری کاملا زیبا و جذاب شده است.و می توانید در دکوراسیون فضای پذیرایی منزل خودتان با انتخاب مدل سولار زیبایی و درخشش چند برابری ایجاد کنید.مدل سولار با جزییات و منحنی های جذابی که در دسته و پایه ها و بدن..
7,800,000 تومان
قیمت بدون مالیات:7,800,000 تومان
مبلمان استیل غزل مدل رز 2 (رز جدید)
ناموجود
برند: غزل
مبل استیل غزل مدل رز 2 که سری جدی مدل رز می باشد با توجه به طراحی که دارد  بدنه  ی پرکار تر و با جزییات بیشتری نسب به رز1 دارد.این مدل می تواند برای افرادی که دنبال مبلمان سلطنتی تر هستند انتخابی مناسب باشد زیرا دسته ها و پایه ها و پشتی آن جزییات بسیار زیادی را دارد .این محصول دارای ظاهری ..
7,500,000 تومان
قیمت بدون مالیات:7,500,000 تومان
مبلمان استیل غزل مدل رز 1
ناموجود
برند: غزل
مبل استیل رز با طراحی زیبایی که دارد و جزییات جذابی که بر روی پشتی و دسته و پایه های این مدل مبل استیل طراحی شده و با دقت زیادی پیاده سازی شده زیبایی این محصول را چند برابر کرده است .با انتخاب این مدل برای فضای پذیرایی منازل خود دکوراسیونی زیبا و جذاب را به وجود آورید.مبلمان استیل مدل رز 1 دارای تما..
7,300,000 تومان
قیمت بدون مالیات:7,300,000 تومان
مبلمان استیل غزل مدل بهار
ناموجود
برند: غزل
مبلمان استیل یا به نوعی مبلمان سلطنتی دارای ظاهری بسیار زیباست که می تواند در فضای پذیرایی خانه ی شما بدرخشد.مبل استیل دارای جزییات بسیاری است .مبل استیل مدل بهار دارای پایه ها و دسته ها و پشتی با جزییات طراحی و منبت کاری زیبایی است که زیبایی این مبلمان را چند برابر می کند.اگر به دکوراسیون سلطنتی عل..
7,300,000 تومان
قیمت بدون مالیات:7,300,000 تومان
مبل کلاسیک غزل مدل الماس
ناموجود
برند: غزل
مبل کلاسیک دارای ظاهری بسیار جذاب است این مبلمان را از ترکیب ویژگی های مبلمان راحتی و استیل ساخته اند .به این صورت که مبلمان کلاسیک دارای زیبایی مبل استیل  به همراه راحتی مبلمان مدرن راحتی در کنارهم است و ترکیبی جذاب را به وجود آورده اند.این مبلمان را بیشتر می توانید در اتاق پذیرایی منازل خود ا..
7,200,000 تومان
قیمت بدون مالیات:7,200,000 تومان
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)