Menu
Your Cart

پیکسل

آباژور پایه بلند آرتینا مدل پیزا آباژور پایه بلند آرتینا مدل پیزا
ناموجود
برند: پیکسل
آباژور جز عناصر تزیینی فضا به شمار می روند با انتخاب مناسب آباژور ها نسبت به سبک دکوراسیون فضا می توانید فضای خود را جذاب کنید.حال اگر آباژوری باشد که طبقه داشته و جایی برای قرار دادن اکسسوری های تزیینی داشته باشد می تواند تاثیر خیلی بیشتری را بر زیبایی دکوراسیون فضای شما بگذارد.با انتخاب این مدل آب..
331,000 تومان
قیمت بدون مالیات:331,000 تومان
آباژور پایه بلند آرتینا مدل پا مرغی
ناموجود
برند: پیکسل
آباژور به عنوان یکی از جزییات دکوراسیون می تواند تاثیر زیادی بر زیبایی فضای مد نظر شما داشته باشد.با انتخاب آباژور متناسب با سبک دکوراسیون منزلتان می توانید فضایی جذاب بسازید.آباژور را می توانید به عنوان یک عنصر تزیینی در فضاهای خالی منزلتان قرار دهید .آباژور هامی توانند حتی در خانه های کوچک هم عناص..
410,000 تومان
قیمت بدون مالیات:410,000 تومان
آباژور پایه بلند آرتینا مدل لاله آباژور پایه بلند آرتینا مدل لاله
ناموجود
برند: پیکسل
آباژور پایه بلند به عنوان یک عنصر تزیینی جذاب در فضای خانه ی شما زیبایی ایجاد می کند.توجه به جزییات در دکوراسیون منزل تاثیر زیادی بر زیبایی فضاهای مختلف دارد با انتخاب یک آباژور متناسب با سبک دکوراسیون منزلتان می توانید دکوراسیون منزلتان را از یکنواختی خارج کنید و فضایی بسیار جذاب تر داشته باشید.آبا..
314,000 تومان
قیمت بدون مالیات:314,000 تومان
آباژور پایه بلند آرتینا مدل سه پایه پیچی آباژور پایه بلند آرتینا مدل سه پایه پیچی
ناموجود
برند: پیکسل
یکی از نکات تاثیر گذار در دکوراسیون منزل شما توجه به جزییات می باشد که یکی از جزییات جذاب انتخاب آباژور برای فضاهای مختلف خانه ی شماست.آباژور می تواند به عنوان عنصر تزیینی جذاب فضاهای خالی  گوشه و کنار  خانه ی شما را زیبا تر جلوه دهد.آباژور مدل سه پایه پیچی شرکت آرتینا می تواند انتخاب مناس..
266,000 تومان
قیمت بدون مالیات:266,000 تومان
آباژور پایه بلند آرتینا مدل سه پایه روهمی
ناموجود
برند: پیکسل
این آباژور زیبا با پایه های خاص و دوست داشتنی خود یک آباژوری است که مورد علاقه همه افراد میباشد.شما میتوانید این آباژور خاص را در منزل خود و با هر دکوراسیونی قرار دهید و از آن لذت ببرید...
266,000 تومان
قیمت بدون مالیات:266,000 تومان
آباژور پایه بلند آرتینا مدل سه پایه خراطی ضخیم
ناموجود
برند: پیکسل
جزییات در دکوراسیون فضاها تاثیر زیادی دارد. آباژور یکی از اجزای مهم جزییات دکوراسیون است که تاثیر زیادی بر زیبایی فضای شما دارد.با انتخاب یک آباژور متناسب با سبک دکوراسیون فضا ی مد نظرتان می توانید تغییر زیادی را با هزینه ی کم در فضا ایجاد کنید.آباژور های ایستاده می تواند در گوشه های خالی فضای شما ق..
363,000 تومان
قیمت بدون مالیات:363,000 تومان
آباژور پایه بلند آرتینا مدل سه پایه ثابت آباژور پایه بلند آرتینا مدل سه پایه ثابت
ناموجود
برند: پیکسل
آباژور ها می توانند باعث جذابیت فضای منزل شما شوند.توجه به جزییات دکوراسیون زیبایی فضای شمارا چند برابر می کند.با انتخاب آباژور مناسب به عنوان یکی از جزییات تزیینی دکوراسیون می توانید تاثیر زیادی بر زیبایی و جذابیت فضا هاتون بذارید.این آباژور سه پایه ثابت با طراحی زیبا و مدرنی که دارد می تواند دکورا..
266,000 تومان
قیمت بدون مالیات:266,000 تومان
آباژور پایه بلند آرتینا مدل خراطی توپی
ناموجود
برند: پیکسل
جزییات تزیینی در زیبایی دکوراسیون شما اهمیت زیادی دارند.آباژور های پایه بلند یکی از عناصر تزیینی جذابی هستند که می توانند دکوراسیون فضای شمارا بسیار زیبا تر کنند و جذابیت زیادی در آن به وجود آورند.با انتخاب یک آباژور متناسب با دکوراسیون منزلتون می توانید زیبایی آن را چند برابر کنید.آباژور پایه بلند ..
414,000 تومان
قیمت بدون مالیات:414,000 تومان
آباژور پایه بلند آرتینا مدل Z
ناموجود
برند: پیکسل
این آباژور ها با پایه های متفاوت بسیار قابل توجه میباشد و اکثر خانم ها علاقه و کشش زیادی نسبت به این مدل ها دارند.شما میتوانید از طریق سایت آباژور دلخواه خود را با رنگ و مدل انتخابی خود سفارش دهید...
314,000 تومان
قیمت بدون مالیات:314,000 تومان
آباژور پایه بلند آرتینا سه پایه خراطی نازک
ناموجود
برند: پیکسل
با انتخاب یک آباژور متناسب با سبک دکوراسیون منزلتان می توانید فضای منزل را از یکنواختی خارج کنید.توجه به جزییات دکوراسیون منزل تاثیر زیادی بر زیبایی فضای خانه ی شما دارد.آباژور یکی از عناصر تزیینی است که اگر در انتخاب آن دقت کنید می توانید دکوراسیون منزل خودتان را زیبا تر کنید.با انتخاب آباژور پایه ..
341,000 تومان
قیمت بدون مالیات:341,000 تومان
نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)