Menu
Your Cart

با توجه به نوسانات دائمی قیمت ها، لطفا قبل از خرید و پرداخت، قیمت بروز محصولات را استعلام فرمائید.

کتابخانه

کتابخانه های فلزی شیشه ای می تواند مناسب برای فضای آزمایشگاه ها وبعضی ادارات باشد.این مدل کتابخانه ها به دلیل مواد سازنده می تواند به راحتی تمیز شود و برای فضاهایی که بهداشت محیط مهم تر است مناسب است.20 دکورتجهیزات اداری با کیفیت مناسب را به خریداران ارائه می کند...
780,000 تومان
قیمت بدون مالیات:780,000 تومان
کتابخانه های ساخته شده از شیشه و فلز مناسب برای فضاهای آزمایشگاهی و بعضی ادارات است.این مدل کتابخانه ها برای فضاهایی که بهداشت محیط اهمیت دارد مناسب تر هستند زیرا راحت تمیز می شوند . شرکت پیشرو صنعت آسیا با تولید چند مدل از این کتابخانه ها تنوع مناسبی در این زمینه دارد و خریداران می توانند راحت تر ا..
780,000 تومان
قیمت بدون مالیات:780,000 تومان
کتابخانه های شیشه ای مناسب فضای آزمایشگاه ها می باشد .این مدل کتابخانه ها از متریالی ساخته شده است که راحت تمیز می شود و برای محیط هایی که بهداشت محیط اهمیت بیشتری دارد مناسب است. شرکت پیشرو صنعت آسیا کتابخانه های متنوعی مناسب با این فضاها دارد که می تواند خریداران با هر سلیقه ای را راضی کند .این مح..
564,000 تومان
قیمت بدون مالیات:564,000 تومان
برند: نوین آرا
در فضا های اداری و اتاق کار در منازل کتاب ها و اسناد و مدارک و در کل اوراق جزیی جدا نشدنی هستند و برای ایجاد نظم در این گونه فضاها انتخاب یک کتابخانه ی مناسب ضروری به نظر می رسد.این کتابخانه با طراحی مناسبی که دارد می تواند انتخابی استاندارد برای انواع فضاهایی باشد که علاوه بر کاربرد زیبایی محصول هم..
490,000 تومان
قیمت بدون مالیات:490,000 تومان
برند: نوین آرا
در هر فضایی برای نظم دهی به وسایلی همچون کتاب و اسناد و مدارک و... به یک کتابخانه نیاز است . کتابخانه های با طراحی متنوع می تواند انتخابی جذاب برای محیط های اداری و منازل باشد.این محصول با طراحی متفاوتی که دارد می تواند امکان دسته بندی اسناد و مدارک و کتاب ها را به ما بدهد و با عث ایجاد نظم در فضا ش..
380,000 تومان
قیمت بدون مالیات:380,000 تومان
برند: نوین آرا
کتابخانه ها وسایلی کاربردی در فضاهای مختلف هستند که با انتخاب مناسب آن ها برای هر فضایی می توانید در آن فضاها زیبایی و نظم ایجاد کنید.این محصول با ترکیب کمد و کتابخانه طراحی جذابی را برای فضای منزل و ادارات ایجاد کرده است.این محصولی با توجه به طراحی کم جا و جاداری که دارد می تواند انتخابی مناسب برای..
295,000 تومان
قیمت بدون مالیات:295,000 تومان
برند: نوین آرا
کتابخانه ها جز وسایل ضروری در فضا های مختلف هستند زیرا به فضای اطراف خود نظم می بخشند و باعث زیبایی دکوراسیون فضای اطراف می شوند .این محصول با طراحی ساده و زیبایی که دارد و با ترکیب کتابخانه و کمد و جا دار و کم جا بودن انتخابی مناسب برای انواع فضا های اداری و منازلی است که فضای کمی دارند اما نیاز به..
250,000 تومان
قیمت بدون مالیات:250,000 تومان
برند: نوین آرا
در هر فضای اداری و اتاق کار در منازل کتاب ها و اسناد و مدارکی وجود دارد که نگهداری و مرتب سازی آن ها اهمیت دارد در نتیجه هر فضایی به یک کتابخانه و یا کمد برای نگهداری از این اوراق نیاز دارد.این محصول در عین کم جا بودن با ترکیب کمد و کتابخانه انتخابی مناسب برای انواع فضاهاست زیرا فضای کمی را اشغال می..
185,000 تومان
قیمت بدون مالیات:185,000 تومان
برند: نوین آرا
کتابخانه ها در فضای اداری شما و یا اتاق کار شما در منزل جز وسایل مهم و کاربردی به شمار می روندزیرا کمک زیادی در زمینه ایجاد نظم در فضای شما می کند.این کتابخانه با اندکی تغییر در ظاهر کلاسیک با ظاهر زیبایی که پیدا کرده است تاثیر زیادی بر زیبایی فضای شما خواهد داشت .اگر به دنبال کتابخانه ای با ظاهری م..
890,000 تومان
قیمت بدون مالیات:890,000 تومان
برند: نوین آرا
کتابخانه ها در هر فضایی می تواند به ایجاد نظم در فضا کمک کند .کتابخانه ها ی با ظاهر کلاسیک با طراحی ساده ای که دارند می توانند در انواع فضاها با انواع دکوراسیون زیبایی ایجاد کنند.این کتابخانه با توجه به ابعادی که دارد می تواند هم مناسب برای فضای منازل کوچک و محیط کار های کم جا باشد.با انتخاب این مدل..
224,000 تومان
قیمت بدون مالیات:224,000 تومان
برند: نوین آرا
کتابخانه ها می توانند فضایی مناسب برای انواع کتاب ،جزوه،اسناد و مدارک و ... باشند .با انتخاب یک کتابخانه کلاسیک برای هر فضایی می توانید به این فضا نظم و سامان ببخشید.این مدل کتابخانه با طراحی ساده و کم جایی که دارد می تواند انتخابی مناسب برای فضای اداری  و فضای منازل کم جا باشد.با انتخاب این مح..
149,000 تومان
قیمت بدون مالیات:149,000 تومان
برند: نوین آرا
در هر فضای اداری یا اتاق کاری در منزل تعداد زیادی کتاب و جزوه و اسناد و مدارک و نامه  هایی وجود دارد که نگهداری از آنها ضروری است.به این منظور با انتخاب یک کتابخانه استاندارد می توانید این نیاز اساسی را به بهترین شکل رفع کنید.این کتابخانه در عین داشتن طراحی کلاسیک یک کتابخانه ،با اندکی تغییرات ..
3,300,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,300,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 30 (3 صفحه)