Menu
Your Cart

مبل استیل

مبل استیل چیست؟

برخلاف نام مبل استیل که اغلب اینطور فکر می کنند که از استیل و فلز ساخته شده، از چوب طبیعی تولید شده است. چوب هایی که اغلب از جنس چوب راش، گردو و یا چوب نراد هستند. مبل استیل را با نام مبل سلطنتی نیز می شناسیم. مبل های استیل و سلطنتی به واسطه داشتن منبت کاری روی چوب، زیبایی خاصی را به خانه القا می کند. نکته مهم این است که مبل استیل با مبل راحتی کاملا متفاوت است و دارای چوب بسیار بیشتر و همچنین منبت کاری است؛ اما با مبل کلاسیک مشابهت های زیادی دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.


ویژگی های مبل استیل

مبل استیل یا مبل سلطنتی با منبت ها و سبک و سیاق خاص خودش به خانه حس لوکس بودن را القا می کند.  ارتفاعی که مبل استیل دارد نسبت به مبل های کلاسیک و راحتی بیشتر است و البته ابری که در آن استفاده می شود انعطافش کمتر است به همین دلیل برای استفاده های طولانی خیلی توصیه نمی شوند و بیشتر برای مجالس و پذیرایی از مهمان مناسب هستند چون جلوه خیلی زیبایی دارند.

مبل استیل دارای منبت کاری هایی است که آن را از مبل راحتی متمایز می کند. مبل استیل وزن زیادی دارد چرا که بخش بزرگی از آن کلاف چوبی است. بهترین چوبی که برای کلاف مبل استیل مناسب است، چوب راش و گردو است. برای تهیه مبل استیل حتما باید به نوع کلاف و پارچه های آن توجه کنیم. مبل استیل اغلب 9 نفره بوده که معمولا از 4 مبل و 2 صندلی و کاناپه ای 3 نفره ساخته شده است. مبل استیل با توجه به اینکه از چوب و پارچه ساخته شده است و رسمی  تر هم هست از پارچه مبل کمتری در ساخت آن استفاده می شود. مبل استیل با توجه به حجیم و سنگین بودنش بیشتر برای خانه های بزرگ و وسیع مناسب است و برای افرادی که سلیقه های تجملی و سلطنتی دارند  خوب است و برای منازلی با این دکوراسیون(سلطنتی)، مناسب است.

مبل استیل اکثرا تاج دارد و دارای تشک دوگانه یا دوبل هم می باشد. مبل استیل نسبت به سایر انواع مبل قیمت بالاتری دارد و می توان گفت ممکن است حتی راحتی کمتری هم داشته باشد ولی افراد زیادی این دست مبل را برای خانه هایشان ترجیح می دهند، بنابراین انتخاب مبل بستگی به سلیقه دارد. البته اگر به طرح های ایرانی و منبت کاری علاقه دارید بهتر است مبل استیل خریداری کنید چون که  در آن از منبت کاری استفاده می شود. مناسب ترین مکان برای قرار دادن مبل استیل، اتاق پذیرایی می باشد به دلیل اینکه هم رسمی است و هم شیک تر و هم فضای بیشتری می خواهد.


مبل سلطنتی

مبل سلطنتی، نامی است که افراد بر روی مبل های استیل نهاده اند. به این دلیل که این نوع مبلمان در گذشته توسط افراد متمول و درباری سلطنتی بکار گرفته می شده است چون هم قیمت این نوع مبل بسیار بالاتر بوده و هم تولید آن بسیار زمان بر و سخت بوده است. اما امروزه به لطف رشد تکنولوژی و ساخت ماشین آلات تخصصی در تهیه چوب، برش چوب و همچنین CNC و منبت کاری چوب ها، فرآیند تولید مبل استیل و سلطنتی راحت تر شده و کمک کرده تا قیمت آن کمتر و دسترسی عموم افراد به آن بیشتر باشد.


تفاوت مبلمان استیل، مبل کلاسیک و مبل راحتی چیست؟

برای بیان تفاوت این سه دسته باید گفت که: در مبل راحتی دارای چوب بسیار کمتری در نما است، پشتی های کوتاه تری دارد، نشیمن آن بسیار راحت بوده و معمولا بصورت 7 نفره عرضه می شود. مبل استیل چوب بسیار زیادی در بخش نما دارد، منبت کاری بخش جدانشدنی مبل استیل است، معمولا تشک آن دوبل است، پشتی های بلند تری دارد، دارای تاج بوده و معمولا کاربرد رسمی تری دارد. مبل کلاسیک اما تقریبا بین مبل استیل و راحتی است. یعنی ویژگی های هر دو را دارد. مثلا سعی شده نشیمن راحت تری داشته باشد. از منبت کاری های زیاد خبری نیست و به منبت کاری های کم و مینیمال کفایت شده است. نشیمن راحت تری نسبت به مبل استیل دارد. چوب کمتری در نما نسبت به مبل استیل و میزان چوب بیشتری در نما نسبت به مبل راحتی دارد.


نحوه انتخاب مبل استیل

مبل استیل از سه بخش کلاف، فوم و پارچه تشکیل می شود. چوب کار شده در مبل استیل در دو بخش کلاف (که اسکلت اصلی است و دیده نمی شود) و چوب نما بکار برده می شود. چوب مبل استیل، عموما چوب راش، چوب گردو و یا چوب بلوط است. در نظر داشته باشید که در یک مبل استیل تمامی چوب بکار برده شده باید از یک نوع باشد. در حال حاضر چوب راش با توجه به قیمت مناسب و کیفیت مطلوب بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد که معمولا از کشور گرجستان به ایران وارد می شود. در قسمت فوم، از فوم سرد، فوم HR، یا اسفنج 30 یا 35 کیلیویی استفاده می شود. این فوم ها محکم بوده و قابلیت ارتجاعی بالاتری دارند که باعث می شود هم نشیمن راحت تری داشته باشد و هم در مدت کوتاه فوم دچار افت و خواب نشود. برای خرید پارچه مبل استیل نیز پارچه های گلدار ایرانی، چینی و ترکیه گزینه های روی میز برای خریداران مبل استیل است.


ویدئوی راهنمای انتخاب مبل استیل


مبلمان استیل مدل گلدار
ناموجود
برند: پانیذان
مبلمان استیل تاثیر بسیار مثبتی را بر زیبایی دکوراسیون فضای پذیرایی منازل شما دارد.با انتخاب یک مبل استیل با ظاهری جذاب می توانید تاثیر بسیار مثبتی را بر ایجاد فضای پذیرایی رسمی و سلطنتی را در منزل شما داشته باشد.مبلمان استیل مدل گلدار دارای منبت ها و جزییات جذاب و با کیفیت از چوب طبیعی است که ظاهری ..
12,120,000 تومان
قیمت بدون مالیات:12,120,000 تومان
مبل استیل رومانس مدل سالینا مبل استیل رومانس مدل سالینا
ناموجود
برند: رومانس
طراحی عمومی:بدون شک بعد از یک روز سخت کاری، نشستن بر روی یک مبل راحت و زیبا خستگی ما را از تن به در خواهد کرد. اما انتخاب یک مبل باکیفیت، زیبا و راحت کار آسانی نیست. مبل استیل مدل سالینا یکی از انواع مبلمان منزل است که دارای این ویژگی ها است.مبلمان استیل مدل سالینا با بهره گیری از طراحی بسیار زیبای ..
16,300,000 تومان
قیمت بدون مالیات:16,300,000 تومان
پاف مدل لوتوس
ناموجود
برند: آوا
پاف ها جزئی از ست مبلمان است که می توانید آن را در کنار ست کامل مبلمان خود قرار دهید و زیبایی آن را چند برابر کنید.پاف مدل لوتوس که به سبک استیل است می تواند تاثیر زیادی را بر زیبایی فضای اطرافش بگذارد و فضایی سلطنتی و لوکس را ایجاد کند.پاف مبلی است که فقط نشیمن دارد و گاهی دسته های کوتاه هم دارد و ..
3,500,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,500,000 تومان
پاف مدل عسل
ناموجود
برند: آوا
پاف جز ست های مبلمان هستند و به این صورت هستند که دارای نشیمنگاه بوده و پشتی ندارندو دسته ندارند یا دسته های کوتاهی دارند.از پاف ها برای ایجاد زیبایی در دکوراسیون استفاده می شود.استفاده از پاف های سبک استیل می تواند تاثیر زیادی را بر زیبایی فضای اطراف بگذارد و فضایی با دکوراسیون سلطنتی را ایجاد کند...
3,700,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,700,000 تومان
مبلمان استیل مدل یاسمن مبلمان استیل مدل یاسمن
ناموجود
برند: لمن
مبل استیل یکی از پرطرفدارترین انواع مبلمان در میان ایرانیان است. این نوع مبلمان به دلیل ساختاری که دارد بسیار مناسب استفاده برای پذیرایی از مهمانان و مراسم مختلف است و جهت مصرف روزانه و خانوادگی مورد استفاده قرار نمی‌گیرد چراکه در طی زمان طولانی موجب خستگی می‌شود.پیشنهاد ما به شما این است که اگر..
13,800,000 تومان
قیمت بدون مالیات:13,800,000 تومان
مبلمان استیل مدل گلشن
ناموجود
برند: سناتور
با انتخاب مبلمان استیل برای فضای پذیرایی منزل خود فضایی زیبا و رسمی را برای پذیرایی از مهمان ها به وجود آورید و تاثیر زیادی را بر زیبایی دکوراسیون فضای منزل خود بگذارید.ویژگی مبلمان استیل این است بخش زیادی از کلاف آن قابل رویت است و زیبایی این مبلمان به جذابیت بدنه ی آن بستگی دارد.مبل استیل مدل گلشن..
10,300,000 تومان
قیمت بدون مالیات:10,300,000 تومان
مبلمان استیل مدل کاملیا مبلمان استیل مدل کاملیا
ناموجود
برند: آوا
نشیمن و بخش پذیرایی بی شک قلب هر منزل هست ، اگر دنبال زیبایی و بهتر دیده شدن چیدمان های خاص منزل خودتون هستید بهتره از مبل های استیل استفاده کنید اگر خانه ای روشن دارید ، استفاده از مبل استیل با بدنه قهوه ای و پارچه های ترکیبی گلدار آن میتواند خانه روشن و ساده شما را زیبا تر کند . مبلمان اس..
14,200,000 تومان
قیمت بدون مالیات:14,200,000 تومان
مبلمان استیل مدل ژوبین مبلمان استیل مدل ژوبین
ناموجود
برند: ژیناتو
مبلمان استیل دارای طراحی جذابی هستند که می تواند فضای پذیرایی منزل شمارا بسیار سلطنتی و زیبا جلوه دهد.بدنه ی مبلمان استیل بیشترنمایان است و بیشتر جذابیت این مبل به بدنه ی آن است .بدنه ی این مبلمان دارای جزییات منحنی شکل جذابی است که تاثیر زیادی را این توجه به جزییات در زیبایی فضای اطراف دارد. با انت..
9,400,000 تومان
قیمت بدون مالیات:9,400,000 تومان
مبلمان استیل مدل پروانه ای
ناموجود
برند: لمن
 مبل استیل که آن را با نام  سلطنتی نیز میشناسید یکی از پرطرفدار ترین سبک مبلمان در میان ایرانی ها و اروپایی ها شده.یکی از ویژگی های بارز این نوع مبلمان ماندگاری بلند مدت آن به دلیل کلاف تمام چوب و فوم دوبل با کیفیت آن است. با انتخاب یک پارچه ی مناسب می توانید در طولانی مدت از این مبل اس..
14,400,000 تومان
قیمت بدون مالیات:14,400,000 تومان
مبلمان استیل مدل پروانه مبلمان استیل مدل پروانه
ناموجود
برند: دو گل
مبلمان استیل دارای ظاهری بسیار زیبا و سلطنتی هستند و تاثیر بسیار مثبتی را بر زیبایی دکوراسیون فضای اداری شما دارد.با انتخاب یک مبل استیل با ظاهری زیبا و سلطنتی فضای پذیرایی منزل خود را بسیار زیبا و رسمی جلوه دهید و فضایی مناسب رابرای پذیرایی از مهمان ها فراهم آورید.مبلمان استیل مدل پروانه دارای منبت..
11,580,000 تومان
قیمت بدون مالیات:11,580,000 تومان
مبلمان استیل مدل پانیذ مبلمان استیل مدل پانیذ
ناموجود
برند: پانیذان
مبلمان استیل تاثیر بسیار مثبتی را بر زیبایی فضای منازل شما دارند.با انتخاب یک مبل استیل با ظاهری جذاب می توانید تاثیر بسیار مثبتی را بر زیبایی دکوراسیون فضای پذیرایی منازلتان بگذارید.مبل استیل با منبت کاری های جذاب و با کیفیت از جنس چوب که بر روی بدنه اش دارد ظاهری بسیار سلطنتی و جذاب را پیدا کرده ا..
15,300,000 تومان
قیمت بدون مالیات:15,300,000 تومان
مبلمان استیل مدل ونیز مبلمان استیل مدل ونیز
ناموجود
برند: پانیذان
مبل استیل با توجه به ظاهر سلطنتی و جذابی که دارد می تواند تاثیر بسیار مثبتی را بر زیبایی و جذابیت فضای منازل شما بگذارد. با انتخاب یک مبل استیل با ظاهری جذاب می توانید تاثیر بسیار مثبتی را بر دکوراسیون پذیرایی منزلتان بگذارید و فضایی بسیار رسمی و زیبا را ایجاد کنید.اگر برای منزلتان دو دست مبل در نظر..
12,000,000 تومان
قیمت بدون مالیات:12,000,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 106 (9 صفحه)