Menu
Your Cart

مبل راحتی

عبارت Couch از یک واژه فرانسوی به نام Coucher که به معنی دراز کشیدن است می آید.این تعریف با روشی که معمولااین عبارت بکاربرده می شود مطابقت دارد، البته مبل راحتی یعنی Couch مسلما راحت تر از مبل است.مبل راحتی به آسانی قابل تعویض است امابرخی افراد همه نوع مبل را تنها مبل صدا می زنند و نامی از مبل راحتی نمیبرند. اما اگر مبلی ببینیم که خیلی بزرگ و جادار باشد طوری که یک انسان در آن جا شود در اینصورت آن را مبل راحتی می نامیم. طبق راهنمایی های فروش eBay که به فروشندگان کمک می کند تا تفاوت های مبل راحتی و مبل را برای خریداران شرح دهند، برای واژه مبل راحتی آورده اند: "کلمه ای فرانسوی است که برای توصیف مبلی که دسته ندارد و می توان از آن برای دراز کشیدن استفاده کرد، بکار میرود. "مبل راحتی وسیله ای است که می توان روی آن دراز کشید، حلقه زد و  اجازه داد که یک سگ رویش بنشیند. مبل راحتی جایی است برای استراحت کسی که خیلی خسته است و دوست دارد استراحت کند. کودکانتان اجازه دارندرویش بازی کنند و شما می توانید رویش چیپس میل کنید. اساسا کودکان و حیوانات از مبل راحتی خیلی بیشتر از مبل معمولی خوششان می آید. مبل بیشتر برای مراسم ها و تشریفات رسمی استفاده می شود، روی مبل می توانند به تعداد 4 نفر یا بیشتر بنشینند و از این نظردر قیاس با مبل راحتی افراد بیشتری روی آن جا می شوند (روی مبل راحتی دو یا سه نفر بیشتر جا نمی شوند،که البته این امر مبل معمولی رابرای کسانی که مهمان های زیادی دارند مناسب تر می کند.

نحوه انتخاب مبل راحتی

برای تولید هر مبل راحتی، دو بخش زیر کار و رویه کوبی مورد نیاز است. زیرکار شامل کلاف چوبی یا فلزی مبل و همچنین فوم می باشد. کلاف مبل که معمولا از چوب است، از چوب های روس، سفید، راش و بلوط است. برای فوم نشیمن معمولا از فوم سرد، فوم HR و همچنین اسفنج های 20 کیلو تا 35 کیلو استفاده می شود. حتما دقت کنید فوم مبل، فوم گرم یا اسفنج با وزن و تراکم کم  نباشد، زیرا خیلی زود دچار افت کیفیت و نشست می شود. در طرف دیگر تولید، رویه کوبی بسیار مهم است. سعی کنید مبلی را خرید کنید که رویه کوبی آن توسط افراد خبره انجام شده باشد و همچنین دوخت و خیاطی آن تمیز و بدون نقص باشد.


بهترین پارچه برای مبل راحتی

اگر مدل مورد نظرتان را پیدا کرده اید و به دنبال یک پارچه خوب برای مبلتان هستید، برای انتخاب از بین انواع پارچه مبل راحتی، به این چند نکته حتما توجه کنید.

  • تناسب قیمت و کیفیت پارچه با هزینه ای که برای خرید مبل کرده اید(مثلا برای یک مبل ارزان پارچه گران نخرید!)
  • اگر احتمال آلودگی مبل زیاد است(داشتن فرزند کوچک، منطقه پرگردوغبار و ...) پارچه روشن نخرید
  • رایج ترین آلبوم های پارچه: پارچه مبلی مازراتی، مکس، پورشه، ملیتا و ملما است.


مبل راحتی پارچه ای یا مبل چرمی؟

انتخاب بین پارچه یا چرم برای روکش مبل راحتی خیلی به سلیقه و مورد مصرف بستگی دارد اما در اینجا چند نکته را اشاره میکنیم که در انتخاب بهتر شما موثر خواهد بود. اول اینکه چرم بیشتر در فضاهای اداری و منازل لوکس بکار می رود. پس اگر قصد دارید مبلتان لوکس به نظر بیاید چرم گزینه خوبی است و گرنه پارچه حس گرما و راحتی بیشتری را القا می کند. اگر در شهرهای گرم ساکن هستید چرم گزینه خوبی نیست زیرا ممکن است در اثر نشستن طولانی عرق کند و مهمانان شما اذیت بشوند. ضمنا چرم سرما را بیشتر از پارچه در خود نگه می دارند و باید این نکته را نیز در نظر داشت که شاید برای برخی این موضوع مناسب نباشد. پاک کردن چرم از پارچه راحت تر است.


نحوه تولید مبل راحتی

هر مبل راحتی از دو بخش زیرکار و رویه تشکیل می شود. زیر کار هم شامل کلاف چوبی یا فلزی مبل و فوم می شود. جنس کلاف چوبی در مبل های راحتی معمولا از چوب روس، چوب سفید یا چوب راش تهیه می شود. در برخی موارد کلاف فلزی نیز می باشد. فوم مبل نیز از انواع فوم سرد، فوم گرم و یا اسفنج می باشد. بعد از اینکه زیرکار مبل اماده شد، باید رویه کوبی انجام شود. بنابراین پارچه متناسب با ابعاد مبل برش خورده و خیاطی می شود. سپس پارچه یا چرم با دستگاه و توسط رویه کوب روی مبل نصب می شود. کیفیت رویه کوبی مبل بسیار مهم است از همین رو حتما در هنگام خرید مبل راحتی به کیفیت دوخت، جنس فوم و دقت در رویه کوبی حتما حساس باشید.


خرید و قیمت مبل راحتی

در زندگی امروزی، مبل و صندلی های راحتی را بخشی جدا نشدنی از لوازم منزل می توان در نظر گرفت. خود به خود وقتی به فکر طراحی دکوراسیون منزل می افتیم، یکی از گزینه های مهم خرید مبل راحتی است. از همین رو انتخاب یک مبل راحتی که قیمت مناسبی داشته باشد و در عین حال، کیفیت بالایی نیز داشته باشد بسیار مهم است. امروزه در بازار مدل های مختلف مبل راحتی با قیمت های متنوعی وجود دارد که ممکن است مشتری را خرید مبل راحتی سردرگم کند. ما در 20 دکور بیشترین تعداد مدل مبل راحتی را از تولیدکنندگان مختلف گردآوری کرده ایم و با حذف واسطه به شما عرضه میکنیم تا قیمت مبل راحتی ارزان بوده و خرید مبل راحتی برای شما براحتی صورت گیرد.


انواع مدل مبل راحتی 

همانطور که مطلع هستید، مدل های مبل راحتی در کشور ما بسیار متنوع بوده و این امکان بسیار مناسبی را فراهم می کند تا افراد با سلیقه های مختلف بتوانند مدل مبل راحتی مورد نظر خود را از بین تنوع مدل های انتخاب کنند. در این بین 20 دکور انواع مدل مبل راحتی را در یکجا جمع کرده است تا شما بتوانید براحتی مبل خود را انتخاب کرده و حتی اگر سوالی نیز داشته باشید با کارشناسان 20دکور تماس گرفته تا براساس دکوراسیون منزل شما بهترین مدل مبل راحتی را به شما پیشنهاد بدهند.


حراج مبل راحتی

مبل راحتی یکی از اقلام به نسبت گران قیمت در منزل می باشد. از همین رو باید بخش قابل توجهی از درآمد را صرف خرید مبل راحتی کرد. اما ما در 20دکور با حذف واسطه و با کمترین سود ممکن مبل راحتی را از کارخانه مستقیما به دست شما میرسانیم تا شما طی سال همواره در حراج مبل، خرید خود را انجام دهید و با پرداخت مبلغ کمتر، مبل بهتر و باکیفیت تر خرید کنید.


مبل راحتی ارزان

حتما شنیده اید که می گویند هیچ ارزانی ای بی علت نیست! این کاملا درست است. بهتر است برای خرید مبل هزینه معقول بشود. زیرا اگر صرفا هدف ارزانی مبل باشد، آن مبل بعد از چند ماه کیفیت خود را از دست می دهد و عملا همان مبلغ کم هم هدر رفته است. بهتر است شما مبلغ معقولانه ای را با حذف واسطه برای خرید کالای باکیفیت بپردازید. بهتر است مبل خوب که زیرکار خوب و پارچه خوبی دارد را بخرید و سال های از آن استفاده کنید. ما در 20دکور مبل راحتی باکیفیت را بدون واسطه از کارخانه به شما عرضه میکنیم تا شما فقط هزینه های لازم برای تولید را بپردازید نه سود های زیاد واسط های متعدد را!


مبل راحتی ایتالیایی

کشور ایتالیا همواره یکی از پیشتازان در زمینه طراحی مبلمان و تولید مدل های شیک و خاص بوده است. در کشور ایران نیز مدل های مبل راحتی ایتالیایی توسط تولیدکنندگان مختلف الگو گیری شده و تولید می شوند. البته مبل راحتی ایتالیایی نیز وارد ایران می شود اما بخاطر بعد مسافت قیمت آن بسیار بالا می باشد. مدل مبل راحتی ایتالیایی که در ایران تولید می شود بسیار شیک بوده که برای افرادی که مدل های فانتزی و خاص را می پسندند گزینه خیلی مناسبی خواهند بود.


مبل راحتی ترک یا ترکیه ای

کشور ترکیه که در همسایگی کشور ما است، همواره یکی از مبدا های خرید مبل های شیک برای ما ایرانیان بوده و هست. طراحی مبل راحتی ترکیه ای برای مشتریان ایرانی جذاب بوده و مبل های ترک وارد ایران شده و معمولا دارای قیمت های بالایی نیز هستند. اما تولید کنندگان ایرانی همواره مدل های مبل ترک را با کیفیت های قابل رقابت تولید کرده و با قیمت های بسیار مناسب عرضه می کنند. 20دکور مبل راحتی ترک تولید شده در ایران را بدون واسطه عرضه می کند که مدل های آن را در ادامه شاهد خواهید بود.

مبل تخت خوابشو بلونیا مدل لاسیلیا
ناموجود
طراحی جذاب مبل لاسیلیا و چند منظوره بودن این محصول، آن را به یکی از گزینه های جذاب برای خرید مبلمان تخت خوابشو تبدیل کرده است.تفاوت مبل راحتی لاسیلیا با سایر مبل های راحتی امکان تغییر زاویه تکیه گاه می باشد. به طوری که درجه راحتی تکیه گاه قابل تغییر است.علاوه بر امکان تغییر تکیه گاه، دسته های ای..
10,400,000 تومان
قیمت بدون مالیات:10,400,000 تومان
مبل راحتی ریژو مدل چستر
ناموجود
برند: ریژو
معرفی محصولمبل مدل چستر محصول برندی است که تمام محصولاتش طراحی شده است و با بالاترین کیفیت و طبق استاندارد های روز تولید می شود.این مبل می تواند جزیی از مبلمان فضای نشیمن منزل شما باشد و زیبایی زیادی را به فضای شما ببخشد زیرا دارای طراحی جذابی است که جزییات بسیار زیبایی در آن به کار رفته است .این مب..
10,700,000 تومان
قیمت بدون مالیات:10,700,000 تومان
مبل راحتی ریژو مدل نیو روناک
ناموجود
برند: ریژو
معرفی محصولمبل مدل نیو روناک محصول برندی است که تمام محصولاتش دارای طراحی به روز است  و با بالاترین کیفیت و طبق استاندارد های روز تولید می شود.این مبلمان می تواند با قرار گرفتن در فضای نشیمن منزل شما فضایی به روز و زیبا را ایجاد کند زیرا نیو روناک مبلی است که دارای طراحی است و در ظاهر آن به تما..
12,800,000 تومان
قیمت بدون مالیات:12,800,000 تومان
مبل راحتی تک و یک مدل کارتل مبل راحتی تک و یک مدل کارتل
پرفروش ترین ها ناموجود
برند: لیا
مدل کارتل از مدل های شرکت تک و یک زیبایی و سادگی را در کنار هم به خانه ی شما می اورد.مدل کارتل از مدل های ترکیب چوب و پارچه می باشد که راحتی  را برای فرد استفاده کننده به ارمغان می اورد.این مبل از مدل هایی میباشد که هم در خانه های سنتی با پارچه های رنگی و سنتی و هم در خانه های مدرن با رنگ های خ..
7,600,000 تومان
قیمت بدون مالیات:7,600,000 تومان
مبل راحتی تک و یک مدل تک مبل راحتی تک و یک مدل تک
ناموجود
برند: لیا
معرفی مبل راحتی تک و یک مدل تکمبل مدل تک محصولی از برندی که محصولاتی را با کیفیتی بسیار خوب و با ظاهری جذاب را با قیمتی بسیار مناسب عرضه می کند. این محصول دارای ظاهری بسیار جذاب و شیک است و می تواند محیطی زیبا را در منازل شما ایجاد کند. مبلمان جز مهم ترین اجزای دکوراسیون منازل به شمار می رود و ..
19,800,000 تومان
قیمت بدون مالیات:19,800,000 تومان
مبلمان راحتی مدل کوپر شرکت لمکو مبلمان راحتی مدل کوپر شرکت لمکو
ناموجود
برند: لمکو
مبلمان راحتی مدل کوپر  شرکت لمکوآشنایی عمومی:بدون شک یکی از انواع پر طرفدار مبلمان در سبک های مختلف دکوراسیون مبلمان راحتی می باشد که علاوه بر ظاهر زیبایی خود در به لحاظ کاربردشان بسیار محبوب هستند. امروزه با کوچک شدن فضای داخلی خانه ها انتخاب مبلمان مناسب که ظاهر شکیل و کاربرد مناسب و راحتی دا..
8,700,000 تومان
قیمت بدون مالیات:8,700,000 تومان
مبلمان راحتی سگال مدل ارتان مبلمان راحتی سگال مدل ارتان
ناموجود
برند: سگال
مبلمان شرکت سگال  به دلیل ظاهر مدرن و خاص، خیلی زود جای خود را در فضای خانه شما باز میکند.و همچنین مبلمان شرکت سگال با ظاهر شیک و مدرن خود فضایی خاص را در منازل شما ایجاد می کند. مبلمان ارتان با مبل های تک نفره خود میتواند کاملا تحسین همگان را بر انگیزد...
9,300,000 تومان
قیمت بدون مالیات:9,300,000 تومان
مبلمان راحتی تخت خواب شو اعتماد پارسا مدل کنزو مبلمان راحتی تخت خواب شو اعتماد پارسا مدل کنزو
ناموجود
همانطور که میدانید بسیاری از خانه های کوچک فضای کافی برای تخت و یا مبل را ندارند اما نگران نباشید طراحان ما این مشکل را با ایده ی خلاقانه حل کرده اند.مبل تخت خواب شو راه حل مشکل شماست. در استفاده از این ایده شما هم صاحب مبل و هم تخت خواب میشوید.اعتماد پارسا یکی از بهترین برند ها در این زمینه میباشد ..
23,465,000 تومان
قیمت بدون مالیات:23,465,000 تومان
مبلمان راحتی ایمورتال وود مدل ریگا
ناموجود
مبلمان راحتی یکی از مهم ترین بخش های دکوراسیون منازل است.با انتخاب یک مبل راحتی به روز و با ظاهر زیبا می توانید دکوراسیونی جذاب و به روز را در منازل خود ایجاد کنید.مبل های ایمورتال وود دارای ظاهری به روز و زیباست و دارای کیفیت ساخت مناسبی است که می توانید با انتخاب این مبل سال های سال با خیالی آسوده..
7,400,000 تومان
قیمت بدون مالیات:7,400,000 تومان
مبلمان راحتی اویم مدل نیو الگانس مبلمان راحتی اویم مدل نیو الگانس
ناموجود
برند: اویم
معرفی مبلمان اویم مدل نیو الگانسمبلمان نیو الگانس محصولی از برند اویم می باشدکه دارای طراحی به روز است و از کیفیت ساخت خوبی هم بهره می برد و می تواند فضایی جذاب را در منازل شما ایجاد کند. مبل مدل نیو الگانس دارای ظاهری نسبتا کلاسیک می باشد که می تواند در فضای شما محیطی شیک و لوکس را ایجاد کند که زیب..
10,125,000 تومان
قیمت بدون مالیات:10,125,000 تومان
مبلمان راحتی ال اعتماد پارسا مدل فلورانس مبلمان راحتی ال اعتماد پارسا مدل فلورانس
ناموجود
مبل راحتی مدل فلورانسهمانطور که میدانید در دکوراسیون منزل , مبل راحتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است که این همیت غیر قابل چشم پوشی میباشد به همین دلیل باید در انتخاب خود نهایت دقت  را داشته و بهترین را انتخاب کنید. پیشنهاد ما برای شما مبلمان اعتماد است. این برند با استفاده از موارد اولیه های &nb..
16,068,000 تومان
قیمت بدون مالیات:16,068,000 تومان
مبل راحتی چستر آلپی مدل پاتریس مبل راحتی چستر آلپی مدل پاتریس
پرفروش ترین ها ناموجود
برند: روناس
مبل راحتی چستر آلپی مدل پاتریسیکی از مهمترین لوازمی که به زیبایی منازل کمک می کند و مهمترین عنصر در تعیین سبک دکوراسیون منزل است مبل راحتی است. نوع استفاده از یک مبل راحتی عاملی مهم در انتخاب مدل مبل راحتی در منازل است. در منازل لوکس یا محیط های اداری با فضای دکوراسیون لاکچری استفاده از مبل چستر بسی..
11,400,000 تومان
قیمت بدون مالیات:11,400,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 175 (15 صفحه)