Menu
Your Cart

با توجه به نوسانات دائمی قیمت ها، لطفا قبل از خرید و پرداخت، قیمت بروز محصولات را استعلام فرمائید.

مبل استراحت

مبل استراحت

مبل راحتی تک و یک مدل کارتل مبل راحتی تک و یک مدل کارتل
پرفروش ترین ها ناموجود
برند: لیا
مدل کارتل از مدل های شرکت تک و یک زیبایی و سادگی را در کنار هم به خانه ی شما می اورد.مدل کارتل از مدل های ترکیب چوب و پارچه می باشد که راحتی  را برای فرد استفاده کننده به ارمغان می اورد.این مبل از مدل هایی میباشد که هم در خانه های سنتی با پارچه های رنگی و سنتی و هم در خانه های مدرن با رنگ های خ..
7,600,000 تومان
قیمت بدون مالیات:7,600,000 تومان
مبل راحتی تک و یک مدل تک مبل راحتی تک و یک مدل تک
ناموجود
برند: لیا
معرفی مبل راحتی تک و یک مدل تکمبل مدل تک محصولی از برندی که محصولاتی را با کیفیتی بسیار خوب و با ظاهری جذاب را با قیمتی بسیار مناسب عرضه می کند. این محصول دارای ظاهری بسیار جذاب و شیک است و می تواند محیطی زیبا را در منازل شما ایجاد کند. مبلمان جز مهم ترین اجزای دکوراسیون منازل به شمار می رود و ..
19,800,000 تومان
قیمت بدون مالیات:19,800,000 تومان
مبل راحتی تک و یک مدل برنت
ناموجود
برند: لیا
ترکیب چوب قهوه ای پر رنگ و  لمسه و دسته های مستطیل مربع می تواند به کلی یک مبلمان را به سمت رسمی شدن بکشاند که برند تک و یک این کار را به خوبی در مدل برنت انجام داده است......
5,480,000 تومان
قیمت بدون مالیات:5,480,000 تومان
مبل راحتی تک و یک مدل اسکالت
ناموجود
برند: لیا
مدل اسکالت از مدل های شرکت تک و یک مدلیست نیمه کلاسیک با رنگ های روشن....مبل راحتی جز دسته ای از مبلمان است که  به صورت روزانه و در زمان های طولانی مورد استفاده قرار می گیرد.با انتخاب مبل راحتی استاندارد و مناسب باید نکاتی همچون ظاهر زیبا ، راحتی و طراحی ارگونومیک را در نظر داشته باشید.مبلمان ت..
5,480,000 تومان
قیمت بدون مالیات:5,480,000 تومان
مبل راحتی تک و یک مدل آرسان
ناموجود
برند: لیا
لمسه کاری و مدل مدرن ارسان این مجموعه را به یکی از خاص ترین مدل های گروه تک و یک تبدیل کرده، بی شک قرار گیری این مدل در خانه شما میتواند باعث خاص شدن منزل شما ..
6,400,000 تومان
قیمت بدون مالیات:6,400,000 تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)