Menu
Your Cart

مبل کلاسیک

مبلمان کلاسیک وندار مدل الیزابت مبلمان کلاسیک وندار مدل الیزابت
ناموجود
برند: وندار
طراحی عمومی:در طراحی این مبل کلاسیک از زبده ترین افراد در هنر طراحی صنعتی بهره گرفته شده است, تا ضمن رعایت اصول زیبایی نهایت راحتی و کارآیی را برای کاربران فراهم آورد. همچنین نوع پارچه در این محصول ازبهترین برندهای خارجی استفاده شده است(طبق سفارش مشتری).خدمات: این مبلمان کلاسیک در رنگ های مختلف..
6,400,000
قیمت بدون مالیات:6,400,000
مبلمان کلاسیک وندار مدل آراکس مبلمان کلاسیک وندار مدل آراکس
ناموجود
برند: وندار
طراحی عمومی:در طراحی این مبل کلاسیک از زبده ترین افراد در هنر طراحی صنعتی بهره گرفته شده است, تا ضمن رعایت اصول زیبایی نهایت راحتی و کارآیی را برای کاربران فراهم آورد. همچنین نوع پارچه در این مبل ازبهترین برندهای خارجی استفاده شده است(طبق سفارش مشتری).خدمات: این مبلمان کلاسیک در رنگ های مختلف و..
6,400,000
قیمت بدون مالیات:6,400,000
مبلمان کلاسیک میداس مدل پرنس
ناموجود
برند: میداس
معرفی مبلمان کلاسیک میداس مدل پرنسمبلمان کلاسیک همواره طرفداران بسیاری داشته است. زیرا هم سبک و سیاق مبلمان استیل را به همراه دارد و هم راحتی و کم حجم بودن مبلمان راحتی را فراهم می کند. از طرفی قیمت مبل کلاسیک به نسبت مبل استیل کمتر می باشد به این علت که مبل استیل میزان چوب مصرفی بیشتری نسبت به مبل ..
6,600,000
قیمت بدون مالیات:6,600,000
مبلمان کلاسیک میداس مدل الیزا مبلمان کلاسیک میداس مدل الیزا
ناموجود
برند: میداس
طراحی عمومی:در تولید مبل کلاسیک میداس, با کیفیت بالا از افراد مجرب و با تجربه در این صنف استفاده شده است.این محصول به نام الیزا از تولیدات شرکت میداس میباشد که در سال 1395 ساخته شده است.جنس پارچه از بهترین نوع(طبق سفارش مشتری).خدمات: این مبل در رنگ های مختلف و انواع مختلف پارچه قابل ارائه است د..
6,980,000
قیمت بدون مالیات:6,980,000
مبلمان کلاسیک تمام چوب فیضی مدل ایتالیایی مبلمان کلاسیک تمام چوب فیضی مدل ایتالیایی
ناموجود
برند: فیضی
طراحی عمومی:در این مبل کلاسیک شرکت فیضی, به نام ایتالیایی از مواد مرغوب استفاده شده است. جنس تشک ها از فوم سرد می باشد. نوع رنگ پاشی اسکلت این مبل از پلی اورتان می باشد. بهره گیری از پرسنل باتجربه منجر به تولید مبل با کیفیتی گردیده است.خدمات:مبلمان کلاسیک تمام چوب  فیضی مدل ایتالیایی، به صورت 1..
7,000,000
قیمت بدون مالیات:7,000,000
مبلمان کلاسیک  تمام چوب  طاهر مدل رز مبلمان کلاسیک  تمام چوب  طاهر مدل رز
ناموجود
برند: طاهر
طراحی عمومی:تمامی مبلمان گالری طاهر با طراحی منحصر به فرد هنرمندان ایرانی عرضه و تولید شده است. بدنه مبلمان استیل مدل رز از مرغوب ترین چوب راش تهیه گشته است. جنس تشک ها از فوم سرد خارجی می باشد که موجب حفظ شکل ظاهری و نشست نکردن نشیمن بعد از استفاده بلند مدت می شود. وهمچنین دارای پوشش منبت..
7,150,000
قیمت بدون مالیات:7,150,000
مبلمان راحتی پرشین persian-3 مبلمان راحتی پرشین persian-3
ناموجود
برند: پرشین
طراحی عمومی:در طراحی این مبلمان راحتی از زبده ترین افراد در هنر طراحی صنعتی بهره گرفته شده تا ضمن رعایت اصول زیبایی نهایت راحتی و کارآیی را برای کاربران فراهم آورده شود. ذکر این نکته خالی از محل نیست که این مبل در رنگ های مختلف و انواع مختلف پارچه قابل ارائه است.خدمات:در سفارش این مبل راحتی می توانی..
5,400,000
قیمت بدون مالیات:5,400,000
مبلمان راحتی پرشین 4 مبلمان راحتی پرشین 4
ناموجود
برند: پرشین
طراحی عمومی:در طراحی این مبلمان راحتی از زبده ترین افراد در هنر طراحی صنعتی بهره گرفته شده تا ضمن رعایت اصول زیبایی نهایت راحتی و کارآیی را برای کاربران فراهم آورده شود. ذکر این نکته خالی از محل نیست که این مبل در رنگ های مختلف و انواع مختلف پارچه قابل ارائه است.خدمات:در سفارش این مبل راحتی می توانی..
6,400,000
قیمت بدون مالیات:6,400,000
مبل کلاسیک مدل گیلوا شرکت لمکو مبل کلاسیک مدل گیلوا شرکت لمکو
ناموجود
برند: لمکو
مبل کلاسیک مدل گیلوا شرکت لمکوآشنایی عمومی:مبل کلاسیک یکی از پرطرفدارترین مبلمان در دکوراسیون داخلی منزل می باشد. این مبلمان می توانند چهره ی متفاوتی به فضای دکوراسیون نشیمن شما ببخشد اگر بتوانید اصول انتخاب آن را رعایت کنید و طرح و مدل مناسب با فضای نشیمن تان را انتخاب کنید. این اصول ساده، شاید اصو..
6,500,000
قیمت بدون مالیات:6,500,000
مبل کلاسیک مدل گلدن شرکت لمکو مبل کلاسیک مدل گلدن شرکت لمکو
ناموجود
برند: لمکو
مبل کلاسیک مدل گلدن شرکت لمکوآشنایی عمومی:متاسفانه به شکل غلطی این تصور در بین برخی وجود دارد که طراحی کلاسیک یعنی تیرگی و ازمد افتادگی.اما این تفکر کاملا غلط است. شما اگر یک سری اصول ساده را در طراحی دکوراسیون با سبک کلاسیک رعایت کنید نه تنها یک محیط کلاسیک می سازید بلکه محیط شما بسیار جذاب و شاد خ..
10,280,000
قیمت بدون مالیات:10,280,000
مبل کلاسیک مائده مدل پرشین مبل کلاسیک مائده مدل پرشین
ناموجود
برند: مائده
طراحی عمومی:تولیدی مبلمان مائده طراحی و ساخت این محصول را که به نام پرشین معروف است در سال 1394 ساخته است.جوب به کار رفته از جنس راش بوده است.و هچنین جنس پارچه از مرغوب ترین برند های خارجی (طبق سفارش مشتری) می باشد.فوم سرد در این محصول به کار رفته است.خدمات:این مبل کلاسیک به صورت 1 کاناپه+1عدد مبل د..
5,200,000
قیمت بدون مالیات:5,200,000
مبل کلاسیک مائده مدل سیلوان مبل کلاسیک مائده مدل سیلوان
ناموجود
برند: مائده
طراحی عمومی:تولیدی مبلمان مائده طراحی و ساخت این محصول را که به نام سیلوان معروف است در سال 1395 ساخته است.جوب به کار رفته از جنس راش بوده است.و هچنین جنس پارچه از مرغوب ترین برند های خارجی (طبق سفارش مشتری) می باشد.فوم سرد در این مبل به کار رفته است.خدمات:این مبل کلاسیک به صورت 1 کاناپه+1شزلون+2عدد..
7,100,000
قیمت بدون مالیات:7,100,000
نمایش 1 تا 12 از 28 (3 صفحه)

مبل کلاسیک چیست؟

به طور کلی کلمه کلاسیک از واژه ی لاتینی کلاسیکوس گرفته شده و به معنی درجه اول می باشد. مبلمان کلاسیک با تلفیق مبل راحتی و مبل استیل ( سلطنتی) به خوبی توانسته به دکوراسیون ایرانی راه پیدا کند و جایگاه ویژه ای را در دکوراسیون لوکس و خاص، به خود اختصاص دهد. همانطور که از ظاهر مبل کلاسیک مشخص است، چوب تنها ماده ای است که در ساخت اسکلت این مدل مبلمان به کار برده می شود و معمولا از چوب های گردو ، فندق، راش و... که بسیار مقاوم و سخت می باشند استفاده می شود و هیچ وقت از چوب های ام دی اف ، ملامینه یا روس به دلیل نداشتن قابلیت منبت کاری و طرح پذیری در قسمت نما استفاده نمی شود . مبل کلاسیک معمولا به صورت 7 نفره ، یک کاناپه 3نفره ، یک کاناپه 2نفره و دو عدد تکنفره تشکیل می شود . مبل کلاسیک نسبت به مبل استیل ساده تر و سبک تر است.


راهنمای انتخاب و خرید مبل کلاسیک

باتوجه به اینکه در تولید مبل کلاسیک، چوب زیادی استفاده می شود حتما از جنس و کیفیت چوب آن اطمینان حاصل کنید. چوب مبل کلاسیک معمولا از جنس راش، گردو، فندق و بلوط می باشد که دارای استحکام بالا و قابلیت منبت کاری هستند. سعی کنید کلاف مبل را قبلا از رنگ شدن حتما ببینید که دارای شکستگی و نبود کیفیتی نباشد که زیر رنگ پنهان شود. فوم بکار گرفته شده در قسمت نشیمن بهتر است فوم سرد و یا اسفنج 30 یا 35 کیلویی ویژه باشد. منبت ها باید تمیز،یک تکه و بدون شکستگی،متقارن و تمیز باشد. به کیفیت رنگ استفاده شده نیز حتما توجه فرمائید.


بهترین پارچه مبلی برای مبل کلاسیک

یکی از موارد مهم در خرید، چارچه مبلی است. در مورد مبل کلاسیک با توجه به اینکه مدلی بین مبل استیل و راحتی دارد می توان از هر دو مدل یعنی پارچه مبل استیل و پارچه مبل راحتی برای پارچه مبل کلاسیک بهره گرفت. به علاوه با کمی وقت گذاشتن می توان از ترکیب پارچه های طرح دار مبل استیل و پارچه های ساده مبل راحتی برای مبلتان بهره گرفت. اما بطور خاص درمورد پارچه مبل کلاسیک می توان ازپارچه  کریستالی (ساتن)، مخمل، پوست اسبی و چرم استفاده نمود.


انواع مدل های جدید مبل کلاسیک

مبل کلاسیک از آن دسته مبل هایی است که دارای تنوع بالایی است. چون با تغییر نوع نشیمن و همینطور شکل منبت می توان به مدل جدیدی رسید.حتما این مدل های متنوع مبل کلاسیک را در بازار مشاهده کرده اید. ما نیز در 20دکور سعی کرده ایم جدیدترین مدل های مبل کلاسیک را برای شما گردآوری کنیم و با حذف واسطه آن ها را به شما عرضه کنیم.


مبل کلاسیک فرانسوی

مبل کلاسیک دارای ریشه وقدمت زیادی می باشد. به همین دلیل این سبک مبلمان را در کشورهای مختلف مشاهده می کنید. اما در کشور فرانسه مبل کلاسیک برای دو قشر اشراف و عوام به شکل های مختلف ساخته می شد. بعدها و پس از انقلاب فرانسه رفته رفته این سبک ها با یکدیگر تلفیق شدند و سبک اصیل مبل کلاسیک فرانسوی را خلق کردند. این سبک مدتی بعد به اسپانیا و دیگر کشورهای اروپا نیز وارد شد. مبل کلاسیک فرانسوی به "لوکس دوست داشتنی" معروف است. شما می توانید مدل های مبل کلاسیک فرانسوی را در سایت 20 دکور مشاهده کنید.


مبل کلاسیک ترکیه

هنر مبلمان در اروپا از کشوری به کشور دیگر منتقل می شد. در این میان وقتی صنعت و هنر مبلمان به کشور ترکیه وارد شد، با تلاش و خلاقیت هنرمندان ترک، شاهد سبکی منحصر به فرد در ترکیه بودیم که مبل کلاسیک ترکیه شهرت یافت. پس از رشد صنعتی کشور ترکیه این موضوع قدرت بیشتری یافت و مبل کلاسیک ترک در همه جای جهان شناخته شد. برای مشاهده مدل های مبل کلاسیک ترکیه می توانید مدل های موجود در سایت 20 دکور را مشاهده فرمائید.


مبل کلاسیک راحتی

همانطور که می دانید مبل کلاسیک ترکیبی از مبل استیل و مبل راحتی است. به این معنا که شما شاهد منبت کاری روی پایه، دسته و تاج هستید اما به میزان کمتری نسبت به مبل استیل و از طرفی راحتی نشیمن مبل راحتی را نیز در اختیار دارید. میزان پارچه بکار رفته در مبل کلاسیک معمولا از مبل راحتی کمتر است.


مبل کلاسیک ارزان

مبل کلاسیک و استیل با توجه به اینکه ابتدا کلاف آن در شهرهایی مثل ملایر تولید می شود. سپس به کارگاه ها در شهرهایی مثل تهران آمده و منبت کاری های مجددا با دست پرداخت شده و آماده رنگ می شوند. مراحل بعدی نیز از جمله: نصب فوم، برش و دوخت پارچه و رویه کوبی مبل انجام می شود و به فروشگاه های مبلمان فروخته می شوند و سپس به دست مصرف کننده می رسد. به همین علت قیمت آن در بازار بالا است. 20دکور با حذف واسطه ها و در نظر گرفتن حداقل سود قیمت های به مراتب ارزان تری نسبت به بازار، مبل های کلاسیک را عرضه می کند.