Menu
Your Cart

مبل تختخواب شو

مبلمان راحتی تخت خواب شو مدل یلدیز شرکت لمکو مبلمان راحتی تخت خواب شو مدل یلدیز شرکت لمکو
ناموجود
برند: لمکو
مبلمان راحتی تخت خواب شو مدل یلدیز شرکت لمکوآشنایی عمومی:در اکثر مواقع محدودیت ها باعث می شوند تا ذهن انسان فعال تر شود و برای حل آن مشکل به دنبال راه حلی کارآمد باشد. همان جمله معروف که می گوید: تبدیل تهدید ها به فرصت. مثلا همین فضاهای کوچک در خانه های امروزی. خیلی ها فکر می کنند حالا که دیوارهای خ..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
مبلمان راحتی تخت خواب شو برقی اعتماد پارسا مدل لوتوس مبلمان راحتی تخت خواب شو برقی اعتماد پارسا مدل لوتوس
ناموجود
میتوانیم بگوییم اتاق نشیمن اجتماعی ترین مکان خانه میباشد و باید این اتاق منعطف و راحت  برای گذراندن اوقات خود با افراد خانه باشد و ما نیاز به یک مبل راحتی زیبا و شیک دارین تا بتوانیم بهتر اوقات خود را بگذرانیم و استراحت کنیم. مبل تخت خوابشو اعتماد مدل لوتوس یکی از گزینه های مناسب میباشد این مبل..
23,462,000 تومان
قیمت بدون مالیات:23,462,000 تومان
مبلمان راحتی تخت خواب شو اعتماد پارسا مدل کنزو مبلمان راحتی تخت خواب شو اعتماد پارسا مدل کنزو
ناموجود
همانطور که میدانید بسیاری از خانه های کوچک فضای کافی برای تخت و یا مبل را ندارند اما نگران نباشید طراحان ما این مشکل را با ایده ی خلاقانه حل کرده اند.مبل تخت خواب شو راه حل مشکل شماست. در استفاده از این ایده شما هم صاحب مبل و هم تخت خواب میشوید.اعتماد پارسا یکی از بهترین برند ها در این زمینه میباشد ..
23,465,000 تومان
قیمت بدون مالیات:23,465,000 تومان
مبل راحتی درویشی هشت نفره تخت خواب شو  مدل درنیکا مبل راحتی درویشی هشت نفره تخت خواب شو  مدل درنیکا
ناموجود
برند: درویشی
مبلمان درویشی دارای طرح های زیبا و جنس خوب میباشد که قابل ست شدن با هر دکوراسیونی میباشد و منزل شما را بسیار زیبا و شیک  جلوه میدهد.همچنین میتوانند یک انتخاب زیبا و خاص برای عروس خانوم ها باشد.برای مشاهده نحوه کارکرد این مبلمی توانید  ویدئوی زیر را تماشا کنید..h_iframe-aparat_embed_frame{p..
8,380,000 تومان
قیمت بدون مالیات:8,380,000 تومان
مبل راحتی تخت خوابشو پاندورا مدل پیکو
ناموجود
برند: پاندورا
زندگی های آپارتمان نشینی تاثیر زیادی بر سبک زندگی افراد گذاشته است. بسیاری از افراد زمانی که سرکار بر میگردند دوست دارند مدتی را جلوی تلویزیون رو مبل استرااحت کنند. از همین رو و همینطور بخاطر محدودیت متراژ منازل، استفاده از مبل های تخت خوابشو بسیار فراگیر شده است.یکی از مدل های کارآمد و زیبای مبل ها..
7,960,000 تومان
قیمت بدون مالیات:7,960,000 تومان
مبل راحتی تخت خوابشو مکانیزه پاندورا مدل اونتوس
ناموجود
برند: پاندورا
معرفی محصولمبل راحتی اونتوس پاندورا دارای ظاهری جذاب است که می تواند فضای زیبایی را در منازل ایجاد کند و طبق استاندارد ها ساخته شده است که در زمان زیاد استفاده آسیبی به بدن فرد استفاده کننده نزد.این مبلمان دارای مکانیزم تختخوابشو است که می تواند کاربرد بهتری از مبل را حتی را به شما عرضه کند.مبلمان پ..
8,980,000 تومان
قیمت بدون مالیات:8,980,000 تومان
مبل راحتی تخت خوابشو آلپی مدل پیکو مبل راحتی تخت خوابشو آلپی مدل پیکو
ناموجود
برند: روناس
مبل راحتی تخت خوابشو آلپی مدل پیکوبکارگیری وسایلی که بتوان از آن بصورت چند منظوره بهره گرفت در راحتی و بهینه کردن کیفیت زندگی تاثیر بسزایی دارد. یکی از این وسایل مبل راحتی تخت خوابشو است. این نوع مبلمان تخت شو قابلیت استفاده همزمان به عنوان تخت خواب و مبل منزل را دارد. یکی از مدل های زیبای کاناپه تخ..
8,525,000 تومان
قیمت بدون مالیات:8,525,000 تومان
مبل راحتی تخت خوابشو آلپی مدل ماهور مبل راحتی تخت خوابشو آلپی مدل ماهور
ناموجود
برند: روناس
مبل راحتی تخت خوابشو آلپی مدل ماهوردر سبک زندگی امروزی، عموما منازل با متراژ کمتری مورد استفاده قرار میگیرد. کمبود فضا و همچنین افزایش نیاز های ما باعث شده تا ابزارها و وسایل پیرامون ما تغییرات بسیاری داشته باشند. یکی از مهمترین مثال های این تغییرات، وسایل دکوراسیون نظیر مبل راحتی، تخت خواب و ... اس..
8,880,000 تومان
قیمت بدون مالیات:8,880,000 تومان
مبل تختخواب شو مدل کاپیتال
ناموجود
برند: فیکا
معرفی محصولمبل تختخواب شو مدل کاپیتال مبلی است که می تواند استاندارد ترین کاربری لازم را به خریداران عرضه کند،این مبل از ظاهری زیبا بهره می برد،کیفیت ساختی خوبی دارد و از متریال درجه یک تولید می شود که بتواند خریداران با هر سلیقه ای را راضی کند.مدل کاپیتال طبق استاندارد های ارگونومی هم ساخته شده است..
1,728,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,728,000 تومان
مبل تختخواب شو مدل پترو
ناموجود
برند: فیکا
معرفی محصولمبل تختخواب شو مدل پترو دارای کیفیت ساختی بسیار خوب است که برای یک مبل تختخواب شو بسیار اهمیت دارد و می تواند تا سال های طولانی جزیی از دکوراسیون منزل شما باشد.مبل تختخواب شو مدل پترو دارای ظاهری زیبا نیز می باشد که می تواند تاثیر زیادی را بر زیبایی دکوراسیون فضای شما بگذارد.مبل مدل پترو ..
2,100,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,100,000 تومان
مبل تختخواب شو مدل پانیز 2
ناموجود
برند: فیکا
معرفی محصولمبل تختخواب شو مدل پانیز2  دارای ظاهری زیباست و کاربری بسیار خوبی برای منازل شما خواهد داشت زیرا این مبل دارای ظاهری زیباست که می تواند به عنوان گوشه ای از مبلمان منزل شما فضای زیبایی را در دکوراسیون منازل شما ایجاد کند.با انتخاب مبل مدل پانیز2 مبل تختخواب شویی با کیفیت را انتخاب کرد..
3,200,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,200,000 تومان
مبل تختخواب شو مدل پانیز 1
ناموجود
برند: فیکا
معرفی محصولمبل تختخواب شو مدل پانیز1  دارای ظاهری زیباست و کاربری بسیار خوبی برای منازل شما خواهد داشت زیرا این مبل دارای ظاهری زیباست که می تواند به عنوان گوشه ای از مبلمان منزل شما فضای زیبایی را در دکوراسیون منازل شما ایجاد کند.با انتخاب مبل مدل پانیز1  مبل تختخواب شویی با کیفیت را انتخ..
1,560,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,560,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 39 (4 صفحه)

راهنما خرید مبل تختخواب شو

اگر از مبل تختخواب شو به میزان زیادی استفاده می کنید، یراق الات و مکانیزم تختخواب شو مبل بسیار مهم است. حتما از فروشنده سوال کنید که مکانیزم مبل چند نیوتونی است. این عدد بیانگر تحمل وزن مکانیزم است و طبیعتا روی طول عمر آن نیز تاثیر می گذارد. مثلا مکانیزم 1500 نیوتون از مدل 3000 نیوتون تحمل کمتری دارد. نکته بعدی فوم بکار رفته در مبل تختخواب شو است. حتما در نظر داشته باشید که فوم به اندازه کافی محکم و البته راحت باشد تا در اثر استفاده زیاد دچار افت نشود. اگر در خانه شما از این مبل تختخواب شو بعنوان تخت استفاده می شود، باید در نظر بگیرید فوم خیلی سفت نباشد. اما اگر در حد استراحت از آن استفاده میکنید بهتر است فوم آن سفت تر باشد تا زود دچار افتادگی نشود. معمولا در مبل راحتی تخت شو از فوم سرد، اسفنج 30 یا 35 کیلویی ویژه استفاده می شود. بعلاوه در نظر بگیرید فوم یکدست و یک تکه باشد تا بین فوم ها فضای خالی ای پدید نیاید تا مبلتان کارآیی خود به عنوان تخت را از دست ندهد. فریم و اسکلت مبل تخت خواب شو بهتر است از جنس فلز باشد تا عمر بیشتری داشته باشد. 

انواع پارچه مبل تختخواب شو

کاربرد اصلی مبل تختخوابشو، به عنوان یک مبل راحتی می باشد؛ فلذا پارچه مبل تختخواب شو مانند مبل راحتی می باشد. شما می توانید از انواع پارچه یا چرم برای رویه مبلتان استفاده کنید مانند: پارچه رومبلی بوگاتی، مکس، مازراتی، ملیتا،  پورشه و ... . اما پیشنهاد ما این است برای پارچه مبل تخت خواب شو، جنس چرم، گزینه مناسبی نیست زیرا در فصول گرم ممکن است زیر شما عرق کند. همچنین در نظر داشته باشید از پارچه با بافت درشت یا گونی باف یا پارچه های زبر  استفاده نکنید تا در هنگام استراحت اذیت نشوید. در ضمن کیفیت و استحکام برای مبل تختخواب شو مهمتر از مبل راحتی است زیرا که در هنگام خواب و تحرک روی پارچه مبل، فشار و کشش بیشتری بر روی آن صورت می گیرد، پس باید پارچه محکمی باشد.

انواع مدل های مبل تختخواب شو

مبل های تخت خوابشو مدل های محتلفی دارند. مثلا در برخی مدل هاپشتی ها و دسته ها توسط مکانیزم به پشت و طرفین حرکت می کند تا کل فضای نشیمن تبدیل ه تخت بشود. در این مدل مبل تختخوابشو، می توانید از دسته ها به عنوان متکا نیز استفاده کنید. در نوع دیگر مبل تختخواب شو، پشتی در محل خودش ثابت است و کفی با حرکت رو به بالا و سپس رو به جلو، فضای نشیمن را بیشتر می کند تا برای استراحت از آن استفاده کنیم. این مدل مبل تخت خواب شو به دو حالت دستی و برقی موجود است.

مبل تختخواب شو برقی

بیشتر مدل های مبل تخت خوابشو دستی هستند. یعنی مکانیزم آن با دست کشیده شده و تغییر وضعیت به مبل تختخواب شو می دهند. اما حتما در بازار مدل های برقی را نیز دیده اید. در این مدل مبل تختخواب شو برقی، مکانیزم با زدن دکمه وضعیت مبل را تغییر بدهید. مبل تختخواب شو برقی در دو نوع دارای کنترل سیمی و کنترل بی سیم موجود می باشد.


چگونگی تولید مبل تختخواب شو

بیشتر روال تولید مبل تختخواب شو کاملا مانند مبل راحتی است. اما تفاوت هایی نیز دارند. مبل راحتی تخت خوابشو، معمولا دارای کلاف و اسکلت فلزی هستند. اسکلت فلزی باعث استحکام بیشتر و دوام بیشتر در طول استفاده زیاد می شود. پس از ساخت اسکلت، لولا و یراق آلات و مکانیزم تختخواب شو به بدنه متصل می شود. سپس نصب فوم انجام شده و در نهایت رویه کوبی آن انجام می شود.


قیمت مبل تختخواب شو

مبل تختخواب شو از آن دسته وسایلی است که در خانه هایی با متراژ کوچک بسیار کاربرد دارد. البته مبل تختخواب شو در منازل بزرگ نیز کاربرد خود را دارد. در واقع مبل تختخواب شو چند کاره است. هم مبل است، هم وسیله ای برای استراحت کوتاه مدت و هم می تواند تخت خواب منزل شما باشد. به همین خاطر با خرید مبل تخت خواب شو هزینه کمتری پرداخته اید. قیمت مبل تختخواب شو تفاوت زیادی با مبل راحتی ندارد و فقط قیمت مکانیزم تخت خوابشو به یک مبل معمولی افزوده می شود. به همین خاطر مبل راحتی تختخواب شو جدای از محیط های مسکونی، در بسیاری از محیط های اداری، مهمانسرا ها و هتل ها کاربرد دارد. از همین رو خرید مبل تختخواب شو، بسیار مقرون بصرفه است.فروشگاه 20دکور با عرضه مدل های متنوع مبل تختخواب شو با قیمت مناسب،شرایط را برای خرید آسان مبل تختخواب شو فراهم کرده است.


قیمت مبل تختخواب شو دونفره و دو طبقه

بسیاری از افراد به دنبال مبل تختخواب شو دونفره یا دو طبقه هستند. مبل تختخواب شو دوطبقه معمولا در میان تولیدات داخلی کمتر دیده می شود و کاربرد بسیار کمتری دارد. اما مدل هایی از مبل تختخواب شو در سایت 20دکور است که با ایجاد فضایی بزرگ در حالت تختخواب، امکان استراحت و خوابیدن دونفر را به راحتی فراهم می کند.شما می توانید انواع مدل های مبل تختخواب شو با بهترین قیمت را در این صفحه مشاهده کنید. 


خرید مبل تختخواب شو ارزان

یکی از نکات خیلی مهم در خرید مبل تختخواب شو، مقرون به صرفه بودن آن است. زیرا با یک تیر دونشان زده اید. از طرفی مبل تختخواب شو در بازار دارای قیمت های مختلفی است و چون 20 دکور محصولات را بدون واسطه و مستقیما از کارخانه به فروش می رساند، قیمت های بسیار مناسبی دارند. شما می توانید بهترین مدل های مبل و مبلمان تختخواب شو را از سایت 20دکور خریداری کنید و درب منزل در سراسر ایران تحویل بگیرید.

مشاهده کارکرد یکی از مدل های مبل تختخواب شو 20دکور