Menu
Your Cart

مبل تختخوابشو

معرفی محصولمبل مدل S96 محصول برندی است که تمام محصولاتش طراحی شده است و با بالاترین کیفیت و طبق استاندارد های روز تولید می شود.این مبل دارای مکانیزم تخت خوابشویی می باشد که می تواند جزیی از مبلمان فضای نشیمن منزل شما باشد و زیبایی زیادی را به فضای شما ببخشد زیرا دارای طراحی جذابی است که جز..
43,200,000
قیمت بدون مالیات:43,200,000
معرفی محصولمبل مدل S94 محصول برندی است که تمام محصولاتش طراحی شده است و با بالاترین کیفیت و طبق استاندارد های روز تولید می شود.این مبل 8 نفره است که می تواند جزیی از مبلمان فضای نشیمن منزل شما باشد و زیبایی زیادی را به فضای شما ببخشد زیرا دارای طراحی جذابی است که جزییات بسیار زیبایی در آن به کار رفت..
39,900,000
قیمت بدون مالیات:39,900,000
معرفی محصولمبل مدل S85 محصول برندی است که تمام محصولاتش طراحی شده است و با بالاترین کیفیت و طبق استاندارد های روز تولید می شود.این مبل 8 نفره است که می تواند جزیی از مبلمان فضای نشیمن منزل شما باشد و زیبایی زیادی را به فضای شما ببخشد زیرا دارای طراحی جذابی است که جزییات بسیار زیبایی در آن به کار رفت..
35,900,000
قیمت بدون مالیات:35,900,000
معرفی محصولمبل مدل S84 محصول برندی است که تمام محصولاتش طراحی شده است و با بالاترین کیفیت و طبق استاندارد های روز تولید می شود.این مبل 8 نفره است که می تواند جزیی از مبلمان فضای نشیمن منزل شما باشد و زیبایی زیادی را به فضای شما ببخشد زیرا دارای طراحی جذابی است که جزییات بسیار زیبایی در آن به کار رفت..
34,600,000
قیمت بدون مالیات:34,600,000
معرفی محصولمبل مدل S75 محصول برندی است که تمام محصولاتش طراحی شده است و با بالاترین کیفیت و طبق استاندارد های روز تولید می شود.این مبل 8 نفره است که می تواند جزیی از مبلمان فضای نشیمن منزل شما باشد و زیبایی زیادی را به فضای شما ببخشد زیرا دارای طراحی جذابی است که جزییات بسیار زیبایی در آن به کار رفت..
38,400,000
قیمت بدون مالیات:38,400,000
معرفی محصولمبل مدل S72 محصول برندی است که تمام محصولاتش طراحی شده است و با بالاترین کیفیت و طبق استاندارد های روز تولید می شود.این مبل 8 نفره است که می تواند جزیی از مبلمان فضای نشیمن منزل شما باشد و زیبایی زیادی را به فضای شما ببخشد زیرا دارای طراحی جذابی است که جزییات بسیار زیبایی در آن به کار رفت..
30,700,000
قیمت بدون مالیات:30,700,000
معرفی محصولمبل مدل S66 محصول برندی است که تمام محصولاتش طراحی شده است و با بالاترین کیفیت و طبق استاندارد های روز تولید می شود.این مبل دارای مکانیزم تخت خوابشویی می باشد که می تواند جزیی از مبلمان فضای نشیمن منزل شما باشد و زیبایی زیادی را به فضای شما ببخشد زیرا دارای طراحی جذابی است که جز..
44,400,000
قیمت بدون مالیات:44,400,000
معرفی محصولمبل مدل S62 محصول برندی است که تمام محصولاتش طراحی شده است و با بالاترین کیفیت و طبق استاندارد های روز تولید می شود.این مبل 8 نفره است که می تواند جزیی از مبلمان فضای نشیمن منزل شما باشد و زیبایی زیادی را به فضای شما ببخشد زیرا دارای طراحی جذابی است که جزییات بسیار زیبایی در آن به کار رفت..
34,700,000
قیمت بدون مالیات:34,700,000
معرفی محصولمبل مدل S56 محصول برندی است که تمام محصولاتش طراحی شده است و با بالاترین کیفیت و طبق استاندارد های روز تولید می شود.این مبل دارای مکانیزم تخت خوابشویی می باشد که می تواند جزیی از مبلمان فضای نشیمن منزل شما باشد و زیبایی زیادی را به فضای شما ببخشد زیرا دارای طراحی جذابی است که جز..
43,200,000
قیمت بدون مالیات:43,200,000
معرفی محصولمبل مدل S55 محصول برندی است که تمام محصولاتش طراحی شده است و با بالاترین کیفیت و طبق استاندارد های روز تولید می شود.این مبل 8 نفره است که می تواند جزیی از مبلمان فضای نشیمن منزل شما باشد و زیبایی زیادی را به فضای شما ببخشد زیرا دارای طراحی جذابی است که جزییات بسیار زیبایی در آن به کار رفت..
35,500,000
قیمت بدون مالیات:35,500,000
معرفی محصولمبل مدل S54 محصول برندی است که تمام محصولاتش طراحی شده است و با بالاترین کیفیت و طبق استاندارد های روز تولید می شود.این مبل 8 نفره است که می تواند جزیی از مبلمان فضای نشیمن منزل شما باشد و زیبایی زیادی را به فضای شما ببخشد زیرا دارای طراحی جذابی است که جزییات بسیار زیبایی در آن به کار رفت..
38,300,000
قیمت بدون مالیات:38,300,000
مبل راحتی مدل S46 مبل راحتی مدل S46
جدید پرفروش ترین ها
معرفی محصولمبل مدل S46 محصول برندی است که تمام محصولاتش طراحی شده است و با بالاترین کیفیت و طبق استاندارد های روز تولید می شود.این مبل دارای مکانیزم تخت خوابشویی می باشد که می تواند جزیی از مبلمان فضای نشیمن منزل شما باشد و زیبایی زیادی را به فضای شما ببخشد زیرا دارای طراحی جذابی است که جز..
42,000,000
قیمت بدون مالیات:42,000,000
نمایش 1 تا 12 از 67 (6 صفحه)

راهنما خرید مبل تختخواب شو

اگر از مبل تختخواب شو به میزان زیادی استفاده می کنید، یراق الات و مکانیزم تختخواب شو مبل بسیار مهم است. حتما از فروشنده سوال کنید که مکانیزم مبل چند نیوتونی است. این عدد بیانگر تحمل وزن مکانیزم است و طبیعتا روی طول عمر آن نیز تاثیر می گذارد. مثلا مکانیزم 1500 نیوتون از مدل 3000 نیوتون تحمل کمتری دارد. نکته بعدی فوم بکار رفته در مبل تختخواب شو است. حتما در نظر داشته باشید که فوم به اندازه کافی محکم و البته راحت باشد تا در اثر استفاده زیاد دچار افت نشود. اگر در خانه شما از این مبل تختخواب شو بعنوان تخت استفاده می شود، باید در نظر بگیرید فوم خیلی سفت نباشد. اما اگر در حد استراحت از آن استفاده میکنید بهتر است فوم آن سفت تر باشد تا زود دچار افتادگی نشود. معمولا در مبل راحتی تخت شو از فوم سرد، اسفنج 30 یا 35 کیلویی ویژه استفاده می شود. بعلاوه در نظر بگیرید فوم یکدست و یک تکه باشد تا بین فوم ها فضای خالی ای پدید نیاید تا مبلتان کارآیی خود به عنوان تخت را از دست ندهد. فریم و اسکلت مبل تخت خواب شو بهتر است از جنس فلز باشد تا عمر بیشتری داشته باشد. 

انواع پارچه مبل تختخواب شو

کاربرد اصلی مبل تختخوابشو، به عنوان یک مبل راحتی می باشد؛ فلذا پارچه مبل تختخواب شو مانند مبل راحتی می باشد. شما می توانید از انواع پارچه یا چرم برای رویه مبلتان استفاده کنید مانند: پارچه رومبلی بوگاتی، مکس، مازراتی، ملیتا،  پورشه و ... . اما پیشنهاد ما این است برای پارچه مبل تخت خواب شو، جنس چرم، گزینه مناسبی نیست زیرا در فصول گرم ممکن است زیر شما عرق کند. همچنین در نظر داشته باشید از پارچه با بافت درشت یا گونی باف یا پارچه های زبر  استفاده نکنید تا در هنگام استراحت اذیت نشوید. در ضمن کیفیت و استحکام برای مبل تختخواب شو مهمتر از مبل راحتی است زیرا که در هنگام خواب و تحرک روی پارچه مبل، فشار و کشش بیشتری بر روی آن صورت می گیرد، پس باید پارچه محکمی باشد.

انواع مدل های مبل تختخواب شو

مبل های تخت خوابشو مدل های محتلفی دارند. مثلا در برخی مدل هاپشتی ها و دسته ها توسط مکانیزم به پشت و طرفین حرکت می کند تا کل فضای نشیمن تبدیل ه تخت بشود. در این مدل مبل تختخوابشو، می توانید از دسته ها به عنوان متکا نیز استفاده کنید. در نوع دیگر مبل تختخواب شو، پشتی در محل خودش ثابت است و کفی با حرکت رو به بالا و سپس رو به جلو، فضای نشیمن را بیشتر می کند تا برای استراحت از آن استفاده کنیم. این مدل مبل تخت خواب شو به دو حالت دستی و برقی موجود است.

مبل تختخواب شو برقی

بیشتر مدل های مبل تخت خوابشو دستی هستند. یعنی مکانیزم آن با دست کشیده شده و تغییر وضعیت به مبل تختخواب شو می دهند. اما حتما در بازار مدل های برقی را نیز دیده اید. در این مدل مبل تختخواب شو برقی، مکانیزم با زدن دکمه وضعیت مبل را تغییر بدهید. مبل تختخواب شو برقی در دو نوع دارای کنترل سیمی و کنترل بی سیم موجود می باشد.


چگونگی تولید مبل تختخواب شو

بیشتر روال تولید مبل تختخواب شو کاملا مانند مبل راحتی است. اما تفاوت هایی نیز دارند. مبل راحتی تخت خوابشو، معمولا دارای کلاف و اسکلت فلزی هستند. اسکلت فلزی باعث استحکام بیشتر و دوام بیشتر در طول استفاده زیاد می شود. پس از ساخت اسکلت، لولا و یراق آلات و مکانیزم تختخواب شو به بدنه متصل می شود. سپس نصب فوم انجام شده و در نهایت رویه کوبی آن انجام می شود.


قیمت مبل تختخواب شو

مبل تختخواب شو از آن دسته وسایلی است که در خانه هایی با متراژ کوچک بسیار کاربرد دارد. البته مبل تختخواب شو در منازل بزرگ نیز کاربرد خود را دارد. در واقع مبل تختخواب شو چند کاره است. هم مبل است، هم وسیله ای برای استراحت کوتاه مدت و هم می تواند تخت خواب منزل شما باشد. به همین خاطر با خرید مبل تخت خواب شو هزینه کمتری پرداخته اید. قیمت مبل تختخواب شو تفاوت زیادی با مبل راحتی ندارد و فقط قیمت مکانیزم تخت خوابشو به یک مبل معمولی افزوده می شود. به همین خاطر مبل راحتی تختخواب شو جدای از محیط های مسکونی، در بسیاری از محیط های اداری، مهمانسرا ها و هتل ها کاربرد دارد. از همین رو خرید مبل تختخواب شو، بسیار مقرون بصرفه است.فروشگاه 20دکور با عرضه مدل های متنوع مبل تختخواب شو با قیمت مناسب،شرایط را برای خرید آسان مبل تختخواب شو فراهم کرده است.


قیمت مبل تختخواب شو دونفره و دو طبقه

بسیاری از افراد به دنبال مبل تختخواب شو دونفره یا دو طبقه هستند. مبل تختخواب شو دوطبقه معمولا در میان تولیدات داخلی کمتر دیده می شود و کاربرد بسیار کمتری دارد. اما مدل هایی از مبل تختخواب شو در سایت 20دکور است که با ایجاد فضایی بزرگ در حالت تختخواب، امکان استراحت و خوابیدن دونفر را به راحتی فراهم می کند.شما می توانید انواع مدل های مبل تختخواب شو با بهترین قیمت را در این صفحه مشاهده کنید. 


خرید مبل تختخواب شو ارزان

یکی از نکات خیلی مهم در خرید مبل تختخواب شو، مقرون به صرفه بودن آن است. زیرا با یک تیر دونشان زده اید. از طرفی مبل تختخواب شو در بازار دارای قیمت های مختلفی است و چون 20 دکور محصولات را بدون واسطه و مستقیما از کارخانه به فروش می رساند، قیمت های بسیار مناسبی دارند. شما می توانید بهترین مدل های مبل و مبلمان تختخواب شو را از سایت 20دکور خریداری کنید و درب منزل در سراسر ایران تحویل بگیرید.

مشاهده کارکرد یکی از مدل های مبل تختخواب شو 20دکور