Menu
Your Cart

با توجه به نوسانات دائمی قیمت ها، لطفا قبل از خرید و پرداخت، قیمت بروز محصولات را استعلام فرمائید.

اویم

گروه مبلمان اویم با هدف ارائه محصولات با کیفیت و خدمات پس از فروش و طراحی منحصر به فرد در ساخت مبل و میز نهار خوری در این مدت چند ساله توانسته است که با برترین برندهای خارجی وارد مقایسه و برابری کند.

و علاوه بر داخل کشور محصولات خود را به خارج کشور نیز صادر میکند.گروه مبلمان اویم در زمینه تولید مبل کلاسیک و مبل راحتی فعالیت دارد.

ویترین اویم مدل کارنیوال ویترین اویم مدل کارنیوال
توقف تولید
برند: اویم
معرفی ویترین اویم مدل کارنیوالشرکت اویم همواره محصولات با طراحی زیبا و با کیفیت را به خریداران ارائه می دهد. این شرکت ست هایی با طراحی زیبا را ارائه می دهد که با در کنارهم قرار دادن این ست ها می توان زیبایی فضا را دو چندان کرد. ویترین مدل کارنیوال از محصولات برند اویم می باشد که محصولی است با ظ..
1,862,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,862,000 تومان
برند: اویم
معرفی ویترین اویم مدل نایکشرکت مبلمان اویم با طراحی ها ی به روز و متنوع می تواند افراد با سلیقه های مختلف را راضی کند.این شرکت ست های متنوعی را طراحی کرده است که محصولات این ست ها در فضا هماهنگی مناسبی دارند و فضا را جذاب  می کنند. ویترین مدل نایک که محصولی از برند اویم می باشد دارای ظاهری..
3,029,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,029,000 تومان
ویترین اویم مدل لورنس ویترین اویم مدل لورنس
پرفروش ترین ها
برند: اویم
معرفی ویترین اویم مدل لورنسشرکت اویم همواره محصولات با طراحی زیبا و با کیفیت را به خریداران ارائه می دهد. این شرکت ست هایی با طراحی زیبا را ارائه می دهد که با در کنارهم قرار دادن این ست ها می توان زیبایی فضا را دو چندان کرد. ویترین مدل لورنس محصولی است با طراحی ساده اما جذاب که می تواند زیبایی زیادی..
3,029,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,029,000 تومان
ویترین اویم مدل فلاور
توقف تولید
برند: اویم
معرفی ویترین اویم مدل فلاورشرکت اویم همواره محصولات با طراحی زیبا و با کیفیت را به خریداران ارائه می دهد. این شرکت ست هایی با طراحی زیبا را ارائه می دهد که با در کنارهم قرار دادن این ست ها می توان زیبایی فضا را دو چندان کرد. ویترین مدل فلاور از این ست محصولی با ظاهری بسیار متفاوت از ویترین های معمول..
3,990,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,990,000 تومان
میز ناهار خوری اویم مدل کنت میز ناهار خوری اویم مدل کنت
توقف تولید
برند: اویم
میز ناهار خوری اویم مدل کنتاگر تعداد نفرات اعضای خانواده زیاد است و در عین حال فضای کمی برای قرار دادن میز ناهارخوری دارید این مدلم مناسب شما است. این مدل میز ناهارخوری اویم، دارای مکانیزم باز شو است که می توان میز را از 6 نفره به 8 نفره و یا از 8 نفره به 10 نفره تبدیل کرد. در طراحی مدل کنت، زیبایی ..
2,250,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,250,000 تومان
برند: اویم
معرفی میز ناهار خوری اویم مدل کلاسشرکت مبلمان اویم در طراحی محصولات خود همواره زیبایی و کیفیت را لحاظ نموده است. از این رو و با در نظر گرفتن سلایق مشتریان خود همواره سعی در ست نمودن محصولات خود داشته است. این میز ناهارخوری را معمولا برای ست کردم با مبل راحتی اویم مدل لاکی استفاده می کنند. (برای..
1,924,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,924,000 تومان
میز ناهار خوری اویم مدل کاریزما
توقف تولید
برند: اویم
معرفی محصول:شرکت مبلمان اویم در طراحی محصولات خود همواره زیبایی و کیفیت را لحاظ نموده است. از این رو و با در نظر گرفتن سلایق مشتریان خود همواره سعی در ست نمودن محصولات خود داشته است. این میز ناهارخوری را معمولا برای ست کردن با مبل راحتی اویم مدل نیو چستر استفاده می کنند. (برای مشاهده مبل راحتی اویم ..
1,150,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,150,000 تومان
برند: اویم
معرفی میز ناهار خوری اویم مدل کارنیوالشرکت مبلمان اویم در طراحی محصولات خود همواره زیبایی و کیفیت را لحاظ نموده است. از این رو و با در نظر گرفتن سلایق مشتریان خود همواره سعی در ست نمودن محصولات خود داشته است. این میز ناهارخوری را معمولا برای ست کردن با مبل راحتی اویم مدل استفاده می کنند. (برای ..
2,063,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,063,000 تومان
برند: اویم
معرفی میز ناهار خوری اویم مدل پیرامیدشرکت مبلمان اویم در طراحی محصولات خود همواره زیبایی و کیفیت را لحاظ نموده است. از این رو و با در نظر گرفتن سلایق مشتریان خود همواره سعی در ست نمودن محصولات خود داشته است. این میز ناهارخوری را معمولا برای ست کردن با مبل راحتی اویم مدل نیو چستر استفاده می کنند..
1,853,280 تومان
قیمت بدون مالیات:1,853,280 تومان
برند: اویم
معرفی میز ناهار خوری اویم مدل نایسشرکت مبلمان اویم در طراحی محصولات خود همواره زیبایی و کیفیت را لحاظ نموده است. از این رو  با در نظر گرفتن سلایق مشتریان خود همواره سعی در ست نمودن محصولات خود داشته است. این میز ناهار خوری  را می توان با دیگر محصولات این ست همچون کنسول اویم مدل نایس و..
4,606,000 تومان
قیمت بدون مالیات:4,606,000 تومان
میز ناهار خوری اویم مدل لورنس
توقف تولید
برند: اویم
معرفی محصول:شرکت مبلمان اویم در طراحی محصولات خود همواره زیبایی و کیفیت را لحاظ نموده است. از این رو و با در نظر گرفتن سلایق مشتریان خود همواره سعی در ست نمودن محصولات خود داشته است. این میز ناهارخوری را معمولا برای ست کردن با مبل راحتی اویم مدل ریلکسی استفاده می کنند. (برای مشاهده مبل راحتی او..
1,750,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,750,000 تومان
میز ناهار خوری اویم مدل فلاور جدید میز ناهار خوری اویم مدل فلاور جدید
پرفروش ترین ها توقف تولید
برند: اویم
معرفی محصول:شرکت مبلمان اویم در طراحی محصولات خود همواره زیبایی و کیفیت را لحاظ نموده است. از این رو و با در نظر گرفتن سلایق مشتریان خود همواره سعی در ست نمودن محصولات خود داشته است. این میز ناهارخوری را معمولا برای ست کردن با مبل راحتی اویم مدل ایکس وان(X1) استفاده می کنند. (برای مشاهده مبل را..
3,400,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,400,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 65 (6 صفحه)