Menu
Your Cart

اویم

گروه مبلمان اویم با هدف ارائه محصولات با کیفیت و خدمات پس از فروش و طراحی منحصر به فرد در ساخت مبل و میز نهار خوری در این مدت چند ساله توانسته است که با برترین برندهای خارجی وارد مقایسه و برابری کند.

و علاوه بر داخل کشور محصولات خود را به خارج کشور نیز صادر میکند.گروه مبلمان اویم در زمینه تولید مبل کلاسیک و مبل راحتی فعالیت دارد.

ویترین اویم مدل کارنیوال ویترین اویم مدل کارنیوال
ناموجود
برند: اویم
معرفی ویترین اویم مدل کارنیوالشرکت اویم همواره محصولات با طراحی زیبا و با کیفیت را به خریداران ارائه می دهد. این شرکت ست هایی با طراحی زیبا را ارائه می دهد که با در کنارهم قرار دادن این ست ها می توان زیبایی فضا را دو چندان کرد. ویترین مدل کارنیوال از محصولات برند اویم می باشد که محصولی است با ظ..
1,862,000
قیمت بدون مالیات:1,862,000
ویترین اویم مدل نایک
ناموجود
برند: اویم
معرفی ویترین اویم مدل نایکشرکت مبلمان اویم با طراحی ها ی به روز و متنوع می تواند افراد با سلیقه های مختلف را راضی کند.این شرکت ست های متنوعی را طراحی کرده است که محصولات این ست ها در فضا هماهنگی مناسبی دارند و فضا را جذاب  می کنند. ویترین مدل نایک که محصولی از برند اویم می باشد دارای ظاهری..
3,029,000
قیمت بدون مالیات:3,029,000
ویترین اویم مدل لورنس ویترین اویم مدل لورنس
پرفروش ترین ها ناموجود
برند: اویم
معرفی ویترین اویم مدل لورنسشرکت اویم همواره محصولات با طراحی زیبا و با کیفیت را به خریداران ارائه می دهد. این شرکت ست هایی با طراحی زیبا را ارائه می دهد که با در کنارهم قرار دادن این ست ها می توان زیبایی فضا را دو چندان کرد. ویترین مدل لورنس محصولی است با طراحی ساده اما جذاب که می تواند زیبایی زیادی..
3,029,000
قیمت بدون مالیات:3,029,000
ویترین اویم مدل فلاور
ناموجود
برند: اویم
معرفی ویترین اویم مدل فلاورشرکت اویم همواره محصولات با طراحی زیبا و با کیفیت را به خریداران ارائه می دهد. این شرکت ست هایی با طراحی زیبا را ارائه می دهد که با در کنارهم قرار دادن این ست ها می توان زیبایی فضا را دو چندان کرد. ویترین مدل فلاور از این ست محصولی با ظاهری بسیار متفاوت از ویترین های معمول..
3,990,000
قیمت بدون مالیات:3,990,000
میز ناهار خوری اویم مدل کنت میز ناهار خوری اویم مدل کنت
ناموجود
برند: اویم
میز ناهار خوری اویم مدل کنتاگر تعداد نفرات اعضای خانواده زیاد است و در عین حال فضای کمی برای قرار دادن میز ناهارخوری دارید این مدلم مناسب شما است. این مدل میز ناهارخوری اویم، دارای مکانیزم باز شو است که می توان میز را از 6 نفره به 8 نفره و یا از 8 نفره به 10 نفره تبدیل کرد. در طراحی مدل کنت، زیبایی ..
2,250,000
قیمت بدون مالیات:2,250,000
میز ناهار خوری اویم مدل کلاس میز ناهار خوری اویم مدل کلاس
ناموجود
برند: اویم
معرفی میز ناهار خوری اویم مدل کلاسشرکت مبلمان اویم در طراحی محصولات خود همواره زیبایی و کیفیت را لحاظ نموده است. از این رو و با در نظر گرفتن سلایق مشتریان خود همواره سعی در ست نمودن محصولات خود داشته است. این میز ناهارخوری را معمولا برای ست کردم با مبل راحتی اویم مدل لاکی استفاده می کنند. (برای..
1,924,000
قیمت بدون مالیات:1,924,000
میز ناهار خوری اویم مدل کاریزما
ناموجود
برند: اویم
معرفی محصول:شرکت مبلمان اویم در طراحی محصولات خود همواره زیبایی و کیفیت را لحاظ نموده است. از این رو و با در نظر گرفتن سلایق مشتریان خود همواره سعی در ست نمودن محصولات خود داشته است. این میز ناهارخوری را معمولا برای ست کردن با مبل راحتی اویم مدل نیو چستر استفاده می کنند. (برای مشاهده مبل راحتی اویم ..
1,150,000
قیمت بدون مالیات:1,150,000
میز ناهار خوری اویم مدل کارنیوال میز ناهار خوری اویم مدل کارنیوال
ناموجود
برند: اویم
معرفی میز ناهار خوری اویم مدل کارنیوالشرکت مبلمان اویم در طراحی محصولات خود همواره زیبایی و کیفیت را لحاظ نموده است. از این رو و با در نظر گرفتن سلایق مشتریان خود همواره سعی در ست نمودن محصولات خود داشته است. این میز ناهارخوری را معمولا برای ست کردن با مبل راحتی اویم مدل استفاده می کنند. (برای ..
2,063,000
قیمت بدون مالیات:2,063,000
میز ناهار خوری اویم مدل پیرامید میز ناهار خوری اویم مدل پیرامید
ناموجود
برند: اویم
معرفی میز ناهار خوری اویم مدل پیرامیدشرکت مبلمان اویم در طراحی محصولات خود همواره زیبایی و کیفیت را لحاظ نموده است. از این رو و با در نظر گرفتن سلایق مشتریان خود همواره سعی در ست نمودن محصولات خود داشته است. این میز ناهارخوری را معمولا برای ست کردن با مبل راحتی اویم مدل نیو چستر استفاده می کنند..
1,853,280
قیمت بدون مالیات:1,853,280
میز ناهار خوری اویم مدل نایس
ناموجود
برند: اویم
معرفی میز ناهار خوری اویم مدل نایسشرکت مبلمان اویم در طراحی محصولات خود همواره زیبایی و کیفیت را لحاظ نموده است. از این رو  با در نظر گرفتن سلایق مشتریان خود همواره سعی در ست نمودن محصولات خود داشته است. این میز ناهار خوری  را می توان با دیگر محصولات این ست همچون کنسول اویم مدل نایس و..
4,606,000
قیمت بدون مالیات:4,606,000
میز ناهار خوری اویم مدل لورنس
ناموجود
برند: اویم
معرفی محصول:شرکت مبلمان اویم در طراحی محصولات خود همواره زیبایی و کیفیت را لحاظ نموده است. از این رو و با در نظر گرفتن سلایق مشتریان خود همواره سعی در ست نمودن محصولات خود داشته است. این میز ناهارخوری را معمولا برای ست کردن با مبل راحتی اویم مدل ریلکسی استفاده می کنند. (برای مشاهده مبل راحتی او..
1,750,000
قیمت بدون مالیات:1,750,000
میز ناهار خوری اویم مدل فلاور جدید میز ناهار خوری اویم مدل فلاور جدید
پرفروش ترین ها ناموجود
برند: اویم
معرفی محصول:شرکت مبلمان اویم در طراحی محصولات خود همواره زیبایی و کیفیت را لحاظ نموده است. از این رو و با در نظر گرفتن سلایق مشتریان خود همواره سعی در ست نمودن محصولات خود داشته است. این میز ناهارخوری را معمولا برای ست کردن با مبل راحتی اویم مدل ایکس وان(X1) استفاده می کنند. (برای مشاهده مبل را..
3,400,000
قیمت بدون مالیات:3,400,000
نمایش 1 تا 12 از 65 (6 صفحه)