Menu
Your Cart

صندلی اپن

صندلی کانتر مدرن باف مدل لبخند بافت
ناموجود
برند: مدرن باف
معرفی صندلی کانتر مدرن باف مدل لبخند بافتمحصولی است بسیار جذاب و به روز که می تواند کیفیتی بی نظیر را به خریداران عرضه کند. این صندلی کانتر دارای ظاهری متفاوت و زیباست که می تواند سلایق متنوع را راضی کند. اگر به دنبال ایجاد فضایی با کیفیت و جذاب در منزلتان هستید و می خواهید در محیط غذاخوری منزل..
910,000 تومان
قیمت بدون مالیات:910,000 تومان
صندلی کانتر مدرن باف مدل تورین کنف
ناموجود
برند: مدرن باف
معرفی صندلی کانتر مدرن باف مدل تورین بافتصندلی اپن مدل تورین محصولی از برند مدرن باف که تولید کننده ی محصولاتی بسیار با کیفیت است که می تواند افراد با سلایق متنوع را راضی کند. صندلی مدل تورین محصولی بسیار استاندارد زیرا دارای پشتی می باشد و در پایه های آن فضایی برای قرار گرفتن پا هم تعبیه شده ا..
850,000 تومان
قیمت بدون مالیات:850,000 تومان
صندلی کانتر مدرن باف مدل تورین بافت
ناموجود
برند: مدرن باف
معرفی صندلی کانتر مدرن باف مدل تورین بافتصندلی اپن مدل تورین محصولی است با ظاهری جذاب و کیفیتی بسیار خوب که می تواند به فضای شما زیبایی ببخشد. صندلی اپنی مدل تورین بافت دارای ظاهری جذاب است که می تواند فضای غذاخوری بسیار جذابی را برای شما فراهم کند. این محصول  دارای پشتی بلند است و طبق ابع..
910,000 تومان
قیمت بدون مالیات:910,000 تومان
صندلی کانتر مدرن باف مدل تورین
ناموجود
برند: مدرن باف
معرفی صندلی کانتر مدرن باف مدل تورین صندلی اپن مدل تورین محصولی با ظاهری ساده و زیبا که می تواند فضایی جذاب و بسیار زیبا را در محیط فراهم کند. صندلی مدل تورین کنفی محصولی که دارای ابعادی استاندارد است و راحتی خوبی دارد. این محصول می تواند در فضای شما در کنار کارایی که دارد زیبایی ایجاد کند..
700,000 تومان
قیمت بدون مالیات:700,000 تومان
صندلی مدرن بافت مدل کانتر بافت
ناموجود
برند: مدرن باف
صندلی اپن مدل کانتر بافت مدرن بافت ، یک صندلی اپن زیبا و شیک میباشد که طرح آن جدید بوده و با کیفیت فوق العاده عالی وارد بازار شده است...
910,000 تومان
قیمت بدون مالیات:910,000 تومان
صندلی بار آرتمن مدل SUB صندلی بار آرتمن مدل SUB
ناموجود
برند: آرتمن
معرفی صندلی بار آرتمن مدل SUBSUB محصولی کاملا دکوراتیو است که می تواند در فضاهای متنوعی به جهت عنصر دکوراتیو به کار رود از این محصول در منازل ، فضاهای های هنری،آتلیه ها و حتی گالری های هنری استفاده می شود.این محصول استفاده ی کوتاه مدت دارد . این محصول تا زاویه ی 40 درجه خم می شود و به صورت خودکار به..
985,000 تومان
قیمت بدون مالیات:985,000 تومان
صندلی بار آرتمن مدل DLL صندلی بار آرتمن مدل DLL
ناموجود
برند: آرتمن
معرفی صندلی بار آرتمن مدل DLLصندلی بار مدل DLL محصولی است که دارای ظاهری بسیار زیبا و مدرن است که می تواند در فضاهای مدرن زیبایی زیادی ایجاد کند.این محصول تولید شده در شرکتی است که تمام محصولاتش با بالاترین کیفیت ساخته و عرضه می شود و محصولات این مجموعه طبق استاندارد های ارگونومی کاربر ایرانی طراحی ..
1,005,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,005,000 تومان
صندلی بار آرتمن مدل DLB صندلی بار آرتمن مدل DLB
ناموجود
برند: آرتمن
معرفی صندلی بار آرتمن مدل DLBصندلی بار مدل DLB محصولی است دارای ظاهری بسیار مدرن که می تواند در فضاهای مدرن زیبایی زیادی ایجاد کند و تاثیر مثبتی را بر زیبایی دکوراسیون فضای شما خواهد گذاشت.این محصول تولید شده در شرکتی است که تمام محصولاتش  طبق استاندارد های ارگونومی کاربر ایرانی طراحی شده است.ب..
1,120,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,120,000 تومان
صندلی بار آرتمن مدل BNB صندلی بار آرتمن مدل BNB
ناموجود
برند: آرتمن
معرفی صندلی بار آرتمن مدل BNBصندلی بار مدل BNB محصولی که دارای ظاهری زیباست که علاوه بر کاربرد صندلی می تواند به عنوان یک جز دکوراتیو در فضا ی شما باشد.این صندلی به عنوان صندلی بار در فضای شما می تواند زیبایی زیادی را ایجاد و فضایی متفاوت را در محیط شما ایجاد کند.این محصول دارای ظاهری ساده و زیباست ..
765,000 تومان
قیمت بدون مالیات:765,000 تومان
صندلی بار آرتمن مدل ABP صندلی بار آرتمن مدل ABP
ناموجود
برند: آرتمن
معرفی صندلی بار آرتمن مدل ABPصندلی گردان مدل ABP محصولی است می تواند به عنوان صندلی بار ، صندلی آزمایشگاهی و صندلی کانتر کاربرد داشته باشد .این محصول تولید شده در شرکتی است که تمام محصولاتش با بالاترین کیفیت ساخته و عرضه می شود و محصولات این مجموعه طبق استاندارد های ارگونومی کاربر ایرانی طراحی شده ا..
790,000 تومان
قیمت بدون مالیات:790,000 تومان
صندلی بار آرتمن مدل ABB صندلی بار آرتمن مدل ABB
ناموجود
برند: آرتمن
معرفی صندلی بار آرتمن مدل ABBصندلی بار مدل DLL محصولی است که دارای ظاهری ساده و مدرن است که می تواند در فضاهای مختلف به کار رود فضایی زیبا و استاندارد را ایجاد کند.این محصول تولید شده در شرکتی است که تمام محصولاتش با بالاترین کیفیت ساخته و عرضه می شود و محصولات این مجموعه طبق استاندارد های ارگونومی ..
1,010,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,010,000 تومان
صندلی اپن کد 2207 اپن نایس صندلی اپن کد 2207 اپن نایس
پرفروش ترین ها ناموجود
برند: اپن نایس
قیمت صندلی جکدارقیمت صندلی چوبی پایه بلندقیمت صندلی چوبی پایه کوتاه663/000 تومان570/000 تومان504/000 تومان..
680,000 تومان
قیمت بدون مالیات:680,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 43 (4 صفحه)