Menu
Your Cart

با توجه به نوسانات دائمی قیمت ها، لطفا قبل از خرید و پرداخت، قیمت بروز محصولات را استعلام فرمائید.

صندلی ناهارخوری

برند: کوهبر
آشنایی با تولیدات شرکت کوهبر:همواره یکی از مهم ترین المان ها در طراحی دکوراسیون بیرونی و فضای باز انتخاب مبلمان و میز و صندلی برای فضاهای بیرونی است که هم مورد کاربرد ما باشد و هم در مقابل شرایط جوی مقاوم باشد. در تولید میز و صندلی باغی و مبلمان فضای باز کوهبر از بهترین مواد اولیه استفاده شده است. ب..
6,960,000 تومان
قیمت بدون مالیات:6,960,000 تومان
برند: ربکا
معرفی صندلی چند منظوره استیل هامون مدل کامفورت گردانصندلی مدل کامفورت گردان محصولی است از برندی که تولید کننده ی تخصصی انواع صندلی می باشد و محصولاتی با کیفیت را با قیمتی بسیار کم عرضه می کند. صندلی مدل کامفورت گردان محصولی با ظاهری کاملا مدرن و بسیار کاربردی است و می تواند در فضاهای متنوعی به ..
750,000 تومان
قیمت بدون مالیات:750,000 تومان
برند: ربکا
معرفی صندلی چند منظوره استیل هامون مدل کامفورت پایه چوبصندلی چند منظوره موجود در 20 دکور مدل کامفورت پایه چوبی محصولی است با ظاهری بسیار جذاب که در برندی تولید می شود که به طور خاص به تولید صندلی های متنوع می پردازد و محصولاتی با کیفیت و با ظاهری به روز را به شما عرضه می کند که قیمت بسیار مناسب..
699,000 تومان
قیمت بدون مالیات:699,000 تومان
برند: ربکا
معرفی صندلی چند منظوره استیل هامون مدل کامفورت پایه فلز روکش آبکارصندلی چند منظوره کامفورت پایه فلزی محصولی مدرن و جذاب که می تواند در فضاهای متنوعی کاربرد داشته باشد. این محصول از برند استیل هامون دارای کیفیت ساخت بسیار خوبی است و دارای ظاهری بسیار به روز و مدرن است که می تواند به ایجاد فضایی ..
459,000 تومان
قیمت بدون مالیات:459,000 تومان
برند: ربکا
معرفی صندلی چند منظوره استیل هامون مدل پارمیدا کوره ایصندلی چند منظوره مدل پارمیدا محصولی با ظاهری بسیار مدرن و با طراحی جذاب که می تواند زیبایی زیادی را در فضای شما ایجاد کند. صندلی مدل پارمیدا محصولی است ازبرند  استیل هامون که دارای محصولاتی با طراحی به روز و با کیفیت است که با قیمتی بسی..
690,000 تومان
قیمت بدون مالیات:690,000 تومان
برند: ربکا
معرفی صندلی چند منظوره استیل هامون مدل پارمیدا ابکاری طلاییصندلی مدل پارمیدا با آبکاری طلایی محصولی است از برندی معتبر که تولید کننده ی محصولات با کیفیت و با ظاهری به روز و جذاب است که می تواند در فضا کاربرد های متنوعی داشته و با ظاهر زیبایش دکوراسیونی جذاب ایجاد کند. این صندلی با داشتن ظاهری جذاب و..
1,590,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,590,000 تومان
برند: ربکا
معرفی صندلی چند منظوره استیل هامون مدل دیبا پایه چوبیصندلی چند منظوره مدل دیبا پایه چوبی محصولی است بسیار زیبا و کاربردی در فضاهای مختلف، این صندلی دارای ظاهری با طراحی مدرن و زیباست که می تواند دکوراسیونی جذاب را در منازل شما ایجاد کند. این صندلی محصولی است از برند استیل هامون که دارای کیفیت س..
669,000 تومان
قیمت بدون مالیات:669,000 تومان
برند: ربکا
معرفی صندلی چند منظوره استیل هامون مدل دیبا پایه فلزی صندلی دیبا پایه فلزی محصولی بسیار زیبا که دارای ظاهری مدرن و به روز است. صندلی چند منظوره مدل دیبا با پایه ی فلزی که در این  محصول معرفی می شود از برند استیل هامون است که دارای محصولاتی بسیار به روز است که تماما دارای کیفیت ساختی ب..
399,000 تومان
قیمت بدون مالیات:399,000 تومان
برند: ربکا
معرفی صندلی چند منظوره استیل هامون مدل داووس پایه ایفل چوبیصندلی چند منظوره مدل داووس پایه چوبی می تواند به عنوان یک محصول بسیار کاربردی جزئی از دکوراسیون شما باشد و به زیبایی فضای شما و نظم فضای شما کمک کند و در فضای شما کارایی متنوعی را عرضه کند. صندلی مدل داووس محصولی است از برند استیل هامون..
319,000 تومان
قیمت بدون مالیات:319,000 تومان
برند: ربکا
معرفی صندلی چند منظوره استیل هامون مدل داووس پایه ایفل فلزیصندلی مدل داووس با پایه ی ایفلی فلزی محصولی است از برند استیل هامون که تولید کننده ی انواع صندلی های چند منظوره است و تمام محصولاتش طراحی های به روز و مدرنی دارند. صندلی های چند منظوره از آن دسته مبلمانی است که در فضا بسیار کاربردی هستن..
319,000 تومان
قیمت بدون مالیات:319,000 تومان
برند: ربکا
معرفی صندلی چند منظوره استیل هامون مدل ایزی پایه ایفل چوبیصندلی چند منظوره مدل ایزی محصولی است با ظاهری جذاب و کیفیتی خوب که تولید شده در برند استیل هامون است که به طور خاص تولید کننده  ی انواع صندلی ها می باشد و تمام محصولاتش را با بهترین کیفیت و ظاهری جذاب عرضه می کند. محصولات این برند ک..
390,000 تومان
قیمت بدون مالیات:390,000 تومان
برند: ربکا
معرفی صندلی چند منظوره استیل هامون مدل ایزی پایه ایفل فلزیصندلی چند منظوره مدل ایزی محصولی است با ظاهری بسیار مدرن و جذاب و بسیار پر کاربرد در فضا که می تواند زیبایی زیادی را به دکوراسیون منزل شما ببخشد. این محصول دارای ظاهری است با طراحی کاملا به روز که می تواند برای فضا های با دکوراسیون مدرن ..
390,000 تومان
قیمت بدون مالیات:390,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 24 (2 صفحه)