Menu
Your Cart

راهنمای میزتلویزیون و سایر میزها RSS Feed

02 Nov چگونه مبلمان و میز تلویزیون را باهم ست کنیم؟
elahe 0
انتخاب دکوراسیون زیبا و نحوه چیدمان آن امر بسیار مهمی است، برخی از افراد به علت نداشتن آگاهی لازم دکوراسیون منزل خود را طوری می‌چینند که هیچ تطابقی میان وسایل احساس نمی‌شود، درنتیجه وسایل منزل ناهماهن..
26 Oct چگونه میز تلویزیون مناسب انتخاب کنیم؟
0
میز تلویزیون یکی از وسایل کاربردی هر خانه‌ای است که در نقطه کانونی منزل قرار می‌گیرد و انتخاب مناسب آن بر زیبایی دکوراسیون می‌افزاید، این میزها دارای مدل‌های متنوعی بوده که هرکدام مناسب دکوراسیون خاصی..
22 Aug چگونه میز تلویزیون را انتخاب کنیم؟ راهنمای خرید میز ال سی دی
0
این روزها تلویزیون به بخش جدایی ناپذیر خانه ها تبدیل شده و به عنوان یکی از اعضای خانواده ها نقش آفرینی می کند. فارغ از نقش و جایگاه تلویزیون، نوع تلویزیون و سایز آن در طراحی دکوراسیون منزل اهمیت بسیار..
16 Dec مدل میز تلویزیون
0
اگر دکوراسیون منزل شما  به سبک کلاسیک است می توانید ازمیز های تلویزیون  در همین سبک استفاده کنید، میزهای چوبی بهترین گزینه برای شما هستند، میزهای LCD چوبی که معمولا روی کشو ها و کمد های..
13 Aug میزهای خاص برای افراد خاص + تصاویر
0
1:همانطور که میدانید امروزه یکی از دغدغه های منازل کوچک نبود جا برای میز است ولی این مشکل نیز حل شده است. میز های تاشو راه حل این مشکل است که علاوه بر کم جا بودن دارای کشو است که فضا را بسیار بهینه کر..
03 Jun مدل میز ال سی دی ام دی اف زیبا و شیک برای دکوراسیون اتاق نشیمن
1
یکی از عواملی که تاثیر بسیار زیادی بر دکوراسیون اتاق نشیمن و پذیرایی خواهد داشت، وجود یک میز ال سی دی ام دی اف است. میز ال سی دی MDF هم دارای زیبایی بسیار بیشتری به مدل های قدیمی، یعنی شیشه ای و فلزی ..
02 Jun چگونه یک میز ال سی دی انتخاب کنیم + تصاویر
2
امروزه وجود یک میز ال سی دی در هر خانه های به یک ضرورت مبدل شده است و هر روزه شاهد افراد بیشتری هستیم که به دنبال افزودن یک میز تلویزیون به دکوراسیون منزل خود هستند. در برخی موارد نیز وقتی افراد خانه ..
نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)