Menu
Your Cart

مبل استیل،کلاسیک،سلطنتی RSS Feed

راهنمای انتخاب و خرید انواع مبل استیل،کلاسیک،سلطنتی

22 Dec مبل استیل چیست؟ + ویدئو
mjasgari 0
مبل استیل چیست یکی از معروف ترین و مشهور ترین مبل ها، مبل های سلطنتی یا مبل استیل هستند. این مبل ها با زیبایی و شکوه خود خانه معمولی شما را به یک قصر تبدیل میکند و باعث ایجاد یک فضای خاص و سلطنتی در م..
07 Dec مبل راحتی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟
mjasgari 0
مبل راحتی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟در چند دهه اخیر افراد زیادی در اروپا و آمریکا به دکوراسیون داخلی منزل و شیک بودن منزلشان اهمیت میدهند و سعی خود را می کنند تا با کمترین هزینه ها منزل خود را به شیک ..
02 Nov چگونه مبلمان و میز تلویزیون را باهم ست کنیم؟
elahe 0
انتخاب دکوراسیون زیبا و نحوه چیدمان آن امر بسیار مهمی است، برخی از افراد به علت نداشتن آگاهی لازم دکوراسیون منزل خود را طوری می‌چینند که هیچ تطابقی میان وسایل احساس نمی‌شود، درنتیجه وسایل منزل ناهماهن..
14 Oct 8 نکته که باید قبل از خرید مبل استیل به آن توجه کنید + فیلم آموزشی
0
8 نکته که باید قبل از خرید مبل استیل به آن توجه کنید + فیلم آموزشیمبل استیل یکی از انواع بسیار پرطرفدار مبلمان است که درواقع نام آن به اشتباه از واژه انگلیسی (style) گرفته شده است. درحالی که در ساختار..
13 Oct آموزش سبک پاپ آرت در دکوراسیون داخلی + ویدئو
0
آموزش سبک پاپ آرت در دکوراسیون داخلی + ویدئوسبک پاپ آرت یک سبک هنری مربوط به دهه 1950 است که از انگلیس و آمریکا در جهت اعتراض به مصرف گرایی به وجود آمد و همانند بسیاری از سایر سبک‌های هنری، این سبک هم..
04 Oct سبک شناسی مبلمان
0
سبک شناسی مبلمانیکی از وسایل اصلی دکوراسیون هر منزلی مبلمان است، استفاده از مبلمان متناسب با محیط و ست کردن آن با سایر وسایل به زیبایی دکور منزل می‌افزاید. مبلمان برحسب جنس پارچه، کلاف، رنگ‌، شکل ظاهر..
12 Nov چه رنگی برای مبلمان منزل مناسب است؟
0
انتخاب رنگ مبلمان به فاکتورهایی بستگی دارد که یکی از مهمترین آن ها رنگ دکوراسیون داخلی ما است. ما با توجه به ترکیب رنگی که دردکوراسیون داخلی خود داریم، می توانیم رنگ مناسب و شیکی را برای مبلمان خود ان..
05 Nov انتخاب مبلمان عروس
0
عروس خانم های عزیز این نکات را برای انتخاب مبلمان فراموش نکنیدخرید مبلمان به همین راحتی نیست و شما باید حین انتخاب و خرید مبل مورد نظرتان به نکات ریزی دقت کنید که بعدها از انتخاب خود پشیمان نشوید. مبل..
13 May انواع پایه مبلمان
0
پایه مبل یکی از اجزاء تشکیل دهنده و پایدار و نگهدارنده انواع مبل هست که در زمان خرید به چشم خریداران نمی آید در صورتی که یکی از آیتم های اصلی مبلمان می باشد .در نظر داشته باشید یکی از قسمت ه..
12 May پارچه بوگاتی
0
پارچه بوگاتی یکی دیگر از پارچه مبلی مدرن به شمار می رود که دارای بهترین الیاف بوده و از مرغوبیت عالی برخوردار است. از مزایای آن، طرح مخملی و نرم بودن آن است که به دلیل پرز متوسط ، مبل را به ..
09 May کاربرد مبل استیل را بیشتر بدانید
0
پیش از پرداختن به این‌که کاربرد مبل استیل چیست؟ باید توضیحی برای مبل استیل ارا دهیم. مبل استیل به گونه‌ای از مبلمان اطلاق می‌شود که قسمت اعظم و ساختن اصلی آن را کلاف چوبی تشکیل داده است. در اغلب‌..
07 May نکات نظافت مبلمان
0
۱۰ نکته ای که در ادامه می خوانید، کمک تان می کند در نظافت، خرید و نگهداریاز مبلمان منزل تانآگاهانه تر عمل کنید….● ۴نکته درباره نظافت مبلمان خانگی ۱) درزهای چوب مبلمان تان را به وسیله یک مسواک که موهای..
نمایش 1 تا 12 از 39 (4 صفحه)