Menu
Your Cart

دکوراسیون اداری RSS Feed

راهنمای طراحی دکوراسیون اداری
09 Oct بهترین نوع صندلی برای فضاهای اداری
0
بهترین نوع صندلی برای فضاهای اداریمبلمان اداری شامل وسایل مختلفی ازجمله: میز کامپیوتر، میز کنفرانس، فایل، پارتیشن، قفسه کتابخانه و ... می‌باشد، یکی از اجزای اصلی مبلمان اداری صندلی اداری است و با صندل..
13 Dec میز اداری
0
برای انتخاب طرح مناسب میز اداری با توجه به نوع کاربری ، فضای موجود و نیازمندی های دفتر کار همیشه  یکی از دغدغه های مدیران شرکتها و سازمانها بوده است. جهت انتخاب بهترین طرح میز اداری با توجه به مح..
11 Dec مبلمان اداری
0
ما وقت زیادی را در اداره یا دفتر کار صرف می کنیم و بسیاری از ما از یک محیط اداری رنج می برند که به خوبی طراحی نشده است. انتخاب  یک فضای کاری موثر و مبلمان اداری هوشمندانه ، می تواند  در بهره..
11 Dec صندلی اداری
0
دکوراسیون محیط کار و داشتن دفتر کار خاص سبک و روحیه شما را نشان میدهد و میتواند باعث جذب مشتری شود. بست صندلی های اداری جدید در رنگ ها و نوع های مختلف وجود دارند. اما در صندلی اداری باید راحت باشند صن..
13 Nov مدل مبل و صندلی اداری
0
اگر به تازگی در فکر تاسیس شرکت هستید یا میخواهید در دکوراسیون دفتر کار فعلیتان تغییراتی انجام دهید بهتر است برای انتخاب لوازم مورد نیاز دانش بیشتری داشته باشید:مبلمان اداری ،میز و صندلی هایی است که در..
08 Jul 20 ایده برای طراحی داخلی اتاق کار در خانه های کوچک
0
20 ایده برای طراحی داخلی اتاق کار در خانه های کوچک:امروزه با توجه به پیشرفت های تکنولوژی و تغییر شکل شهر ها و میزان ترافیک و بسیاری عوامل دیگر، شاهد شکل گیری کار در منزل یا دورکاری هستیم. یعنی افر..
نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)