Menu
Your Cart

میز و صندلی RSS Feed

راهنمای طراحی دکوراسیون رستوران و انتخاب میز صندلی رستورانی و ناهارخوری

05 Feb راهنمای خرید بهترین صندلی + نکات طلایی
mjasgari 0
در خانه های ایرانی در کل 6 نوع صندلی وجود دارد که همگی آنها را کامل و جامع دراین مقاله بررسی میکنیم .انواع صندلی: 1- گهواره ای 2- صندلی ناهار خوری 3- راحتی 4- اپن  5- بادی  6- شنی و بین بگ صندلی  گهوا..
07 Oct چه مدل میز غذاخوری مناسب خانه‌های کوچک است؟
1
چه مدل میز غذاخوری مناسب خانه‌های کوچک است؟امروزه میز غذاخوری به یکی از اجزای جدانشدنی هر آشپزخانه یا اتاق غذاخوری تبدیل‌شده است. این میزها دارای تنوع زیادی بوده و در اندازه‌ها و شکل‌های مختلف طراحی‌ش..
06 Oct برای زیر میز غذاخوری از چه فرشی استفاده کنیم؟
0
برای زیر میز غذاخوری از چه فرشی استفاده کنیم؟میز غذاخوری یکی از وسایل ضروری و کاربردی در هر خانه‌ای است و محل قرارگیری آن معمولاً در آشپزخانه و یا اتاق غذاخوری می‌باشد، این میزها در رنگ‌ها، طرح‌ها و ا..
05 Oct چند مدل میز جلو مبلی آینه‌ای زیبا
0
چند مدل میز جلو مبلی آینه‌ای زیبایکی از وسایل مهم و کاربردی هنگام چیدن مبلمان استفاده از میز جلو مبلی است، این  نوع از میز در طرح‌ها، اندازه‌ها و جنس‌های مختلفی ساخته می‌شود و در زمینه‌های مختلفی کارب..
03 Oct میز جلو مبلی و عسلی قیمت مناسب
0
انتخاب میز جلو مبلی و عسلی مناسب بر زیبایی دکوراسیون خانه شما می‌افزاید، این میزها سلیقه شما را به مهمانان نشان خواهد داد زیرا معمولاً اولین وسیله‌ای است که مهمان‌ها از آن استفاده می‌کنند و همیشه به چ..
02 Oct میز جلو مبلی چوبی یا شیشه‌ای؟
0
میز جلو مبلی یکی از وسایل ضروری و پرکاربرد در هر خانه‌ای است و از ارکان اصلی هر مبلمانی به شمار می‌رود. از این میز برای قرار دادن وسایل پذیرایی از مهمان‌ها استفاده می‌شود همچنین در اداره‌ها و شرکت‌ها ..
01 Oct راهنمای خرید مبلمان باغی و نگهداری از آن
0
یکی از مواردی که به زیبایی دکوراسیون هر محیطی می‌افزاید استفاده از مبلمان زیبا و باکیفیت است، مبلمان برای محیط‌های مختلفی ازجمله منزل، محیط کار، رستوران و ... ساخته و تولید می‌شوند. در فصل گرما معمولا..
03 Nov انواع میز ناهارخوری
0
ویژگی های میز ناهارخوری زیبا و با کیفیت :در هنگام طراحی دکوراسیون داخلی فضای مسکونی یکی از فضاهایی که باید طراحی شود, محل قرارگیری میز ناهارخوری است که در هنگام غذا خوردن حس خوبی را به اعضای خانواده..
28 Dec میز و صندلی های کنفی و بافت
0
اگر  تصمیم به خرید میز ناهارخوری دارید یکی از دغدغه‌های شما احتمالاً یافتن یک میز ناهارخوری ارزان قیمت است. هیچ‌کس به دنبال جنس گران‌قیمت نیست. حتی افرادی که به دنبال محصولات خاص و باکیفیت هستند ..
03 Dec انتخاب میز جلو مبلی
0
یکی دیگر از انتخاب های مهم در دکوراسیون منزل انتخاب فرم میز جلو مبلی است که به نوع مبلمان و وسعت فضای منزل شما بستگی دارد اگرمنزل شما کوچک و کمبود فضا دارید؛ قبل از هرچیز به دنبال میزهای دو طبقه و یا ..
18 Nov مدل میز  ناهارخوری
0
از گذشته تا کنون مکان سرو غذا در تمامی اقوام و ملت ها دارای جایگاه ویژه و آداب و رسوم خاصی بوده است. در عصر جدید نیز با وجود دکوراسیون های متنوع و خانه های کوچک از نظر مساحت ،مکان دنج و زیبایی را برای..
13 Aug میزهای خاص برای افراد خاص + تصاویر
0
1:همانطور که میدانید امروزه یکی از دغدغه های منازل کوچک نبود جا برای میز است ولی این مشکل نیز حل شده است. میز های تاشو راه حل این مشکل است که علاوه بر کم جا بودن دارای کشو است که فضا را بسیار بهینه کر..
نمایش 1 تا 12 از 27 (3 صفحه)