Menu
Your Cart

طراحی دکوراسیون RSS Feed

معرفی روش های طراحی دکوراسیون

29 Feb 14 ایده ساده و ارزان برای تغییر دکوراسیون پذیرایی
mjasgari 0
چگونه  دکوراسیون پذیرایی خود را با هزینه ای اندک تغییر دهم؟این سوال یکی از متداول ترین سوالاتی هستند که از مجموعه تیم طراحی دکوراسیون داخلی 20 دکور پرسیده می شود که کارشناسان ما هم به صورت تلفنی و هم ..
05 Feb راهنمای خرید بهترین صندلی + نکات طلایی
mjasgari 0
در خانه های ایرانی در کل 6 نوع صندلی وجود دارد که همگی آنها را کامل و جامع دراین مقاله بررسی میکنیم .انواع صندلی: 1- گهواره ای 2- صندلی ناهار خوری 3- راحتی 4- اپن  5- بادی  6- شنی و بین بگ صندلی  گهوا..
22 Dec مبل استیل چیست؟ + ویدئو
mjasgari 0
مبل استیل چیست یکی از معروف ترین و مشهور ترین مبل ها، مبل های سلطنتی یا مبل استیل هستند. این مبل ها با زیبایی و شکوه خود خانه معمولی شما را به یک قصر تبدیل میکند و باعث ایجاد یک فضای خاص و سلطنتی در م..
17 Nov چه رنگ‌ هایی در دکوراسیون داخلی با زرشکی ست می شوند؟
0
یکی از عوامل مؤثر در زیبایی دکوراسیون داخلی انتخاب رنگ مناسب است. اگر وسایل منزل با رنگ مناسب انتخاب شوند و میان آن‌ها تناسب وجود داشته باشد زیبایی دکوراسیون شما دوچندان خواهد شد. اما بسیاری از افراد ..
12 Nov 10 راه برای طراحی فضای زیر پله
0
در اکثر خانه‌ها فضای زیر پله به محیطی بدون استفاده تبدیل‌شده است و نهایت استفاده‌ای که از آن می‌شود این است که از این مکان به‌عنوان انباری استفاده کنند اما درواقع ایده‌های بسیاری وجود دارد که می‌توان ..
07 Nov رازهایی برای چیدمان اتاق کودک
0
چیدمان اتاق کودکدکوراسیون اتاق کودک باید متفاوت از دکوراسیون اتاق بزرگ‌سالان باشد چراکه اتاق کودک تنها برای استراحت مورداستفاده قرار نمی‌گیرد بلکه باید چیدمان اتاق کودک به‌گونه‌ای باشد که محیطی برای د..
05 Nov 6 نکته کاربردی برای پتینه کاری در دکوراسیون
0
شکل ظاهری دکوراسیون داخلی هر خانه‌ای از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. امروزه بسیاری از افراد با روش‌های گوناگون ازجمله خرید وسایل گران‌قیمت سعی در زیباتر نشان دادن دکوراسیون منزل خود دارند اما برای زیبا..
04 Nov مبل تختخواب شو چیست و چه کاربردی دارد؟
0
مبلمان دارای مدل‌های متنوعی هستند که هرکدام مناسب سبک خاصی طراحی‌شده‌اند و دارای ویژگی‌ها و مزایای خاص خود هستند. مثلاً مبلمان سلطنتی برای خانه‌های بزرگ که سبکی سنتی و کلاسیک دارند طراحی‌شده است و است..
03 Nov کاربرد دیوار آجری در دکوراسیون منزل
0
روش‌های زیادی برای زیبایی دکوراسیون داخلی وجود دارد مثلاً استفاده از وسایلی که با سبک منزل شما همخوانی دارد، ست کردن و ایجاد تم در میان وسایل، استفاده از کاغذدیواری و کف‌پوش و موارد دیگر. یکی از روش‌ه..
02 Nov چگونه مبلمان و میز تلویزیون را باهم ست کنیم؟
elahe 0
انتخاب دکوراسیون زیبا و نحوه چیدمان آن امر بسیار مهمی است، برخی از افراد به علت نداشتن آگاهی لازم دکوراسیون منزل خود را طوری می‌چینند که هیچ تطابقی میان وسایل احساس نمی‌شود، درنتیجه وسایل منزل ناهماهن..
01 Nov طبقات و کابینت‌های آشپزخانه را چگونه بچینیم؟
0
آشپزخانه‌ها محل قرارگیری وسایل زیادی مانند ظروف، مواد غذایی، مواد شوینده و... هستند که معمولاً باید تمامی این وسایل را در طبقات و کابینت‌های آشپزخانه جای داد، چگونگی نحوه چیدمان طبقات و کابینت‌های آشپ..
31 Oct رنگ زرد در دکوراسیون داخلی منزل
0
یکی از عوامل مؤثر در زیبایی دکوراسیون انتخاب رنگ مناسب است. اگر وسایل دکوراسیون منزل شما دارای رنگ‌های مکمل و هماهنگ نباشد، محیط زشت و شلوغ به نظر می‌رسد. انتخاب رنگ مناسب در دکوراسیون منزل بیشتر بستگ..
نمایش 1 تا 12 از 237 (20 صفحه)