Menu
Your Cart

دکوراسیون بر مبنای رنگ RSS Feed

راهنمای آموزش دکوراسیون بر مبنای رنگ
17 Nov چه رنگ‌ هایی در دکوراسیون داخلی با زرشکی ست می شوند؟
0
یکی از عوامل مؤثر در زیبایی دکوراسیون داخلی انتخاب رنگ مناسب است. اگر وسایل منزل با رنگ مناسب انتخاب شوند و میان آن‌ها تناسب وجود داشته باشد زیبایی دکوراسیون شما دوچندان خواهد شد. اما بسیاری از افراد ..
05 Nov 6 نکته کاربردی برای پتینه کاری در دکوراسیون
0
شکل ظاهری دکوراسیون داخلی هر خانه‌ای از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. امروزه بسیاری از افراد با روش‌های گوناگون ازجمله خرید وسایل گران‌قیمت سعی در زیباتر نشان دادن دکوراسیون منزل خود دارند اما برای زیبا..
31 Oct رنگ زرد در دکوراسیون داخلی منزل
0
یکی از عوامل مؤثر در زیبایی دکوراسیون انتخاب رنگ مناسب است. اگر وسایل دکوراسیون منزل شما دارای رنگ‌های مکمل و هماهنگ نباشد، محیط زشت و شلوغ به نظر می‌رسد. انتخاب رنگ مناسب در دکوراسیون منزل بیشتر بستگ..
21 Oct 9 رنگی که در دکوراسیون داخلی  با صورتی ست می‌شوند (رنگ های مکمل و ست با صورتی)
0
رنگ یکی از عوامل اصلی در طراحی دکوراسیون داخلی است و ست کردن رنگ وسایل منزل و یا استفاده از رنگ‌های مکمل زیبایی محیط را دوچندان می‌کند یکی از رنگ‌هایی که در دکوراسیون‌های زیادی مورداستفاده قرار می‌گیر..
24 Aug با دیوار اتاق بچه ها چه کنیم؟
0
من وقتی وارد خونه هایی میشم که بچه دارن اغلب اوقات اتاقهایی میبینیم که کاملا سفیدن و هیچ جنب و جوشی توشون نیست...در صورتی که اتاق کودکتون تا سال های سال با اونا رشد میکنه:حالا سوال پیش میاد که چیکار ک..
12 Nov چه رنگی برای مبلمان منزل مناسب است؟
0
انتخاب رنگ مبلمان به فاکتورهایی بستگی دارد که یکی از مهمترین آن ها رنگ دکوراسیون داخلی ما است. ما با توجه به ترکیب رنگی که دردکوراسیون داخلی خود داریم، می توانیم رنگ مناسب و شیکی را برای مبلمان خود ان..
26 Jul استفاده از رنگ یاسی در دکوراسیون  و جلوه ی فوق العاده آن + تصاویر
0
همانطور که میدانید رنگ یاسی یک رنگ آرام است که از ترکیب دو رنگ سفید بنفش حاصل شده است. به دلیل روشن بودن رنگ نشاط و ارامش خاصی را موجب میشود.رنگ بنفش نشاگر شادابی, شکوه, لطافت و زیبایی است. این رنگ در..
15 Jul استفاده از رنگ زرد در دکوراسیون داخلی منزل + تصاویر
0
استفاده از رنگ زرد در دکوراسیون داخلی منزل + تصاویربرای به کار بردن رنگ زرد در دکوراسیون داخلی منزل ترفندها و ترکیب های بسیاری وجود دارد تا هیجان و اعتماد به نفس را برای ساکنان منزل به وجود بیاورد.دکو..
15 Jul استفاده ازرنگ قرمز خیره کننده دردکوراسیون خانه
0
استفاده ازرنگ قرمز خیره کننده دردکوراسیون خانهاستفاده از رنگ قرمز در دکوراسیون منزل میتواند فضا را بسیار زیبا و دل فریب کند ولی این موضوع میتواند نتیجه ی عکس نیز داشته باشد به همین دلیل استفاده از ر..
15 Jul جلوه ی فوق العاده زیبا از ترکیب رنگ خاکستری  و سبز در مبلمان منزل +تصاویر
0
جلوه ی فوق العاده زیبا از ترکیب رنگ خاکستری سبز در مبلمان منزلاین ترکیب فضا را زیبا  شیک و دلربا میکند.به دلیل ارام بودن طیف رنگ خاکستری  این رنگ فضا را  لوکس ومدرن میسازد.در این نوع ..
10 Jul استفاده از رنگ طوسی در دکوراسیون + تصاویر
0
استفاده از رنگ طوسی در دکوراسیون + تصاویررنگ طوسی ترکیبی از سیاه و سفید است. و در طیف رنگ ها، رنگی خنثی به شمار می رود.که می تواند در دکوراسیون یک فضا با اکثر رنگ ها ترکیب شود.تنها نکته ای که باید رعا..
10 Jul استفاده از مبلمان زرد رنگ در دکوراسیون + تصاویر
0
استفاده از مبلمان زرد رنگ در دکوراسیون + تصاویررنگ زرد به علت ویژگی هایی که دارد در دکوراسیون های با طراوت و گرم مورد استفاده قرار می گیرد.از این رو اگر در فضای خود به دنبال هیجان وشادابی به همراه اعت..
نمایش 1 تا 12 از 25 (3 صفحه)