Menu
Your Cart

اتاق خواب RSS Feed

07 Nov رازهایی برای چیدمان اتاق کودک
0
چیدمان اتاق کودکدکوراسیون اتاق کودک باید متفاوت از دکوراسیون اتاق بزرگ‌سالان باشد چراکه اتاق کودک تنها برای استراحت مورداستفاده قرار نمی‌گیرد بلکه باید چیدمان اتاق کودک به‌گونه‌ای باشد که محیطی برای د..
06 Nov 6 نکته برای چیدمان اتاق پسرانه
0
چیدمان درست و اصولی هر دکوراسیونی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، چیدمان هر دکوراسیونی باید بر اساس سلیقه، سن و جنسیت فرد صورت گیرد و اگر متناسب با این موارد نباشد افراد از اتاق خسته می‌شوند و دوست ندا..
05 Nov 6 نکته کاربردی برای پتینه کاری در دکوراسیون
0
شکل ظاهری دکوراسیون داخلی هر خانه‌ای از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. امروزه بسیاری از افراد با روش‌های گوناگون ازجمله خرید وسایل گران‌قیمت سعی در زیباتر نشان دادن دکوراسیون منزل خود دارند اما برای زیبا..
04 Nov مبل تختخواب شو چیست و چه کاربردی دارد؟
0
مبلمان دارای مدل‌های متنوعی هستند که هرکدام مناسب سبک خاصی طراحی‌شده‌اند و دارای ویژگی‌ها و مزایای خاص خود هستند. مثلاً مبلمان سلطنتی برای خانه‌های بزرگ که سبکی سنتی و کلاسیک دارند طراحی‌شده است و است..
29 Oct 8 نکته برای چیدمان اتاق دختر بچه
0
طراحی دکوراسیون اتاق‌خواب و چیدمان آن کار بسیار دشواری است چراکه اگر به‌درستی چیده نشود، موجب بی‌نظمی یا زشتی دکوراسیون می‌شود. اتاق دختربچه مکانی برای بازی، سرگرمی و استراحت است و به علت وسایل زیادی ..
21 Oct 9 رنگی که در دکوراسیون داخلی  با صورتی ست می‌شوند (رنگ های مکمل و ست با صورتی)
0
رنگ یکی از عوامل اصلی در طراحی دکوراسیون داخلی است و ست کردن رنگ وسایل منزل و یا استفاده از رنگ‌های مکمل زیبایی محیط را دوچندان می‌کند یکی از رنگ‌هایی که در دکوراسیون‌های زیادی مورداستفاده قرار می‌گیر..
20 Oct بالای تخت را چگونه تزئین کنیم؟
0
تختخواب جزء اصلی هر اتاق‌خوابی را تشکیل می‌دهد، اتاق‌خواب باید به‌گونه‌ای چیده و تزئین شود که احساس آرامش و استراحت را به افراد القا نماید ازآنجایی‌که تختخواب‌ها دارای مدل‌های متفاوتی هستند و در انداز..
24 Aug با دیوار اتاق بچه ها چه کنیم؟
0
من وقتی وارد خونه هایی میشم که بچه دارن اغلب اوقات اتاقهایی میبینیم که کاملا سفیدن و هیچ جنب و جوشی توشون نیست...در صورتی که اتاق کودکتون تا سال های سال با اونا رشد میکنه:حالا سوال پیش میاد که چیکار ک..
20 Nov نورهای زیبا به محیط ما حیات می بخشند
0
نورهای زیبا به محیط ما حیات می بخشندنور یکی از عناصر طبیعی است که در معماری نقش به سزایی داشته و معماران با استفاده از دو نوع نور طبیعی و مصنوعی به طراحی فضا می پردازند.با تابیدن نور به اجسام است که م..
18 Nov کوچولوهای جذاب و کاربردی
0
پوف  یا پاف که در زبان انگلیسی به آن اتومن گفته می شود، نوعی مبل است که به شکل های مختلف مربعی، دایره و  چندضلعی ساخته می شوند. شکل اصلی پاف،بصورت پایه های کوچکی است که پایه ها در آن زیاد مش..
30 Apr آموزش چیدمان اتاق های مختلف خانه
0
1. چیدمان راحت مبلماناینکه اتاق کوچک یا بزرگ باشد اهمیت چندانی ندارد، باید مبلمان درست انتخاب و آنها را درست بچینید تا راحت و کاربردی باشند.اتاق بزرگ، ورودی انتهای اتاقبهتر است ورودی را خیلی شلوغ نکنی..
20 Dec انتخاب کتابخانه + تصاویر
0
 اگر در رویای داشتن یک کتابخانه بزرگ و باشکوه را دارید ولی  با مشکل فضا مواجه هستید،این مطلب به شما کمک میکند  که در دکوراسیون داخلی خانه تان یک کتابخانه خانگی داشته باشید. اما بهتری فض..
نمایش 1 تا 12 از 69 (6 صفحه)