ساعت یکی از ایتم های تاثیرگذار و قدرتمندترین وسایل دکوری خانه محسوب می شود. نقش بسیار اساسی و مهمی در تکمیل یک دکوراسیون عالی دارد. در انتخاب ساعت منزل خود بسیار دقت ویژه داشته باشید زیرا یکی از مهمترین وسایل دکوری است.

\n\n

 

\n\n

دکوراسیون لوکس با بکارگیری ساعت

\n\n

 

\n\n

اگر جلوه ای امروزی و لوکس می خواهید به دکوراسیون منزل خود بدهید ساعت ها این ویژه گی را دارند که به سبک مدرن شما بیایند حتی اگر سبک کلاسیک مد نظرتان باشد باز هم ساعت ها قابل هستند خود را به شکل کلاسیک درآورند.مهم این است که شما با انواع ساعت آشنا باشید و آنها را بشناسید و بهترین گزینه را برای دکوراسیون خود انتخاب کنید.

\n\n

 

\n\n

ساعت های پاندول دار

\n\n

 

\n\n

1-ساعت های دیواری که دارای پاندول نیز هستند

\n\n

در دکوراسیون ها به سبک کلاسیک بر روی یکی از دیوار ها حضور یک ساعت دیواری دارای پاندول ضروری است.که معمولا رنگ بندی آن قهوه ای سوخته با پاندول های طلایی می باشد.جذابیت آن زمانی مشخص می شود که صدای زنگ آن در راس هر ساعت فضای کلاسیک خانه شما را فرا می گیرد.

\n\n

 

\n\n

ساعت ایستاده

\n\n

 

\n\n

2-ساعت های دکوری ایستاده دارای پاندول

\n\n

این نوع ساعت ها همان ساعت های دیواری قبلی هستند با این تفاوت که اینها ایستاده هستند و برای انتخاب آن باید فضای مناسبی در داخل خانه داشته باشید و اگر فضای شما کوچک است به انتخاب این نوع ساعت های ایستاده نروید.ولی اگر فضای مناسبی دارید این نوع ساعت ها می توانند نقطه ی عطفی در دکوراسیون داخلی شما تلقی شوند.

\n\n

 

\n\n

ساعت های رومیزی پاندول دار

\n\n

 

\n\n

3-ساعت های رومیزی دارای شماطه

\n\n

ساعت های خاطره انگیز برای افراد قدیمی به خصوص در خانه های پدر بزرگ مادر بزرگ ها که معمولا رو میز مطالعه وجود دارد و اگر که خواهید در کتابخانه یا قسمتی از خانه که سبک قدیمی و سنتی دارد میتوانید از نوع ساعت رومیزی استفاده کنید.

\n\n

 

\n\n

ساعت دیواری فانتزی

\n\n

 

\n\n

4-ساعت های دیواری فانتزی

\n\n

شما میتوانید کمی فاصله بگیرید از ساعت های کلاسیک و... از ساعت های امروزی و مدرن استفاده کنید این ساعت ها شکل ظاهریشان نامعمول و نامتقارن است که یکی از ویژگی های مدرن بودنش نیز محسوب میشود.متفاوت بودن را میتوانید با این نوع ساعت ها تجربه کنید.

\n\n

 

\n\n

\n\n

 

\n\n

5-ساعت های رومیزی جدید

\n\n

پیدا کردن ساعت های رومیزی جدید ساده است در هر مغازه برای انواع مختلف سلیقه ساعت وجود دارد.از نظر ظاهر شبیه به ساعت دارای شماطه هستند اما با توجه بیشتر به این ساعت ها متوجه تفاوت آنها میشوید.رایج ترین تفاوت بین این ساعت ها تنوع رنگ و فونت و سایز اعداد نوشته شده در ساعت می باشد.

\n\n

 

\n\n

ساعت رومیزی دیجیتالی

\n\n

 

\n\n

6-ساعت های رومیزی دیجیتالی

\n\n

در این مدل از ساعت ها یعنی ساعت رومیزی دیجیتالی شما علاوه بر نمایش دیجیتالی ساعت تاریخ را هم میتوانید ببینید.استفاده از این ساعت ها از قدیم نیز رایج بوده و نمیتوان گفت که امروزی هستند.مدل های قدیمی از سادگی کمتری نسبت به مدل های امروزی هستند .مدل های امروزی از پیچیدگی های بیشتری برخوردار هستند.