Menu
Your Cart

با توجه به نوسانات دائمی قیمت ها، لطفا قبل از خرید و پرداخت، قیمت بروز محصولات را استعلام فرمائید.

سرویس خواب

راهنمای انتخاب و خرید سرویس خواب

سرویس خواب های راحت تر و  سرویس خواب های تاشو اغلب راه حل مناسبی برای خرید تخت و روتختی هستند،مخصوصا زمانی که شما می خواهید اندازه هایی را که برای تختتان لازم است تهیه کنید.تخت خواب های یکسان مانند تخت خواب های راحت و تخت خواب های تاشو و جمع شونده در کیف تقریبا شبیه هم هستند چرا که نمای یکسانی را به تخت خوابتان داده و آن را جذاب تر می کنند.اما در برخی جاها باهم تفاوت هایی دارند.این متن در مورد سرویس خواب بوده و شامل نکات خوبی در مورد تفاوت های سرویس خواب و تخت تا شو در کیف می باشد.

ویژگی های سرویس خواب با کیفیت

یک سرویس تخت تاشو در کیف،شامل یک روانداز متناسب با تخت،تمام  پارچه های کتان لازم برای درست کردن تشک(به جز پد تشک )،دو متکا و یک روکش صاف،به علاوه یک روکش دکوری دیگر برای زیبایی می باشد.یک جفت متکای دکوری هم باید در این سرویس خواب وجود داشته باشد.

سرویس خواب دو نفره و تک نفره

تفاوت سرویس خواب نسبت به تخت خواب های تاشونده در کیف این است که آنها شامل روانداز و متکا نیستند.یک سرویس خواب معمولی با یک راحتی و دو متکای تزئینی دکوری فروحته می شود.یک سرویس خواب دولوکس ممکن است شامل رو تختی و رواندازهای اضافی دکوری و چند تا متکای تزئینی هم باشد.مانند تخت های تاشو ،این سرویس خواب ها ممکن است شامل پارچه هایی برای پنجره ها هم باشند.

قیمت و خرید جدیدترین مدل های سرویس خواب

خرید یکی از دو انتخاب سرویس خواب یا تخت تاشونده،ناامیدی از انتخاب و سردرگرمی در میان انواع تخت ها را از بین می برد.اما انواع سرویس خواب ها در رنگ ها و الگوهای متنوعی در دسترس هستند ،از طرح های جشنی گرفته تا طرح های رنگی گل دار تا طرح های صیقلی معاصر.سرویس خواب های راحت تر و تخت های تاشو هردو برای تخت ها با هر اندازه ای مناسب هستند که شامل تخت خواب های دونفره،دو تخته،ملکه ای،شاهانه و کالیفرنیایی می شوند.

اگرمی خواهید سرویس خواب جدیدی  بخرید و اگر می خواهید تمام رنگ های سرویس خواب را عوض کنید،سرویس خواب معمولی ممکن است بهترین انتخاب برایتان باشد چرا که لزومی به سرهم کردن بقیه ابزار تخت که امکان دارد از آنها سر درنیاورید وجود ندارد.

سرویس خواب دو نفره روناک مدل 9698
ناموجود
برند: روناک
معرفی محصولسرویس خواب معرفی شده دارای تمام ویژگی های یک تخت استاندارد است و می تواند انتخابی مناسب باشد برای افرادی که به دکوراسیون های نیمه کلاسیک علاقه دارند.این محصول دارای ظاهری است که طراحان مجرب طراحی کرده اند و در ظاهر از تنوع متریال استفاده شده است که یکنواختی سرویس خواب ها را از بین برده اس..
6,250,000 تومان
قیمت بدون مالیات:6,250,000 تومان
سرویس خواب دو نفره روناک مدل 9730 سرویس خواب دو نفره روناک مدل 9730
ناموجود
برند: روناک
معرفی محصولسرویس خواب معرفی شده محصولی است که زیر نظر طراحان مجرب طراحی شده است و در طراحی آن به جزییات جذابی توجه شده است که این سرویس خواب را متفاوت از دیگر محصولات جلوه می دهد.در طراحی این سرویس خواب از فرم هایی متفاوت استفاده شده است که می تواند فضایی زیبا و متفاوت را در اتاق شما ایجاد کند.این م..
7,250,000 تومان
قیمت بدون مالیات:7,250,000 تومان
سرویس خواب دو نفره ریژو مدل کلارا
ناموجود
برند: ریژو
معرفی محصولسرویس خواب کلارا محصولی از برندی است که تمام تولیداتش دارای طراحی زیبا و فکر شده ای طبق استاندارد های روز است و با بهترین کیفیت ساخت به خریداران عرضه می شود و می تواند خریداران با سلیقه های متنوع را هم راضی کند.این محصول دارای ظاهری بسیار زیباست که از جزییات جذابی در آن استفاده شده است که..
10,280,000 تومان
قیمت بدون مالیات:10,280,000 تومان
سرویس خواب دو نفره ریژو مدل آیلین
ناموجود
برند: ریژو
معرفی محصولسرویس خواب معرفی شده محصولی از برندی است که تمام محصولاتش زیر نظر طراحان کاربلد طراحی شده است و طبق به روز ترین استاندارد ها و با بالاترین کیفیت تولید می شود و به خریداران عرضه می شود و تمام محصولاتش به قدری با کیفیت و زیباست که می تواند حتی خریداران سخت پسند را هم راضی کند.سرویس خواب مدل..
6,740,000 تومان
قیمت بدون مالیات:6,740,000 تومان
سرویس خواب دو نفره ریژو مدل آیریک نیو
ناموجود
برند: ریژو
معرفی محصولسرویس خواب آیریک نیو مبلمانی است با ظاهری زیبا که دارای طراحی جذابی است و دارای کیفیت  ساخت بسیار خوبی است که به خریداران این محصول این اطمینان را می دهد که خریدی موفق داشته باشند.سرویس خواب آیریک نیو محصولی است با ظاهری زیبا و کلاسیک که می تواند علاقه مندان به این نوع سرویس خواب را ..
8,550,000 تومان
قیمت بدون مالیات:8,550,000 تومان
سرویس خواب دو نفره ریژو مدل آلیس
ناموجود
برند: ریژو
معرفی محصولسرویس خواب آلیس محصول برند ریژو محصولی است با کیفیت که با انتخاب آن فضایی جذاب و استاندارد در فضای اتاقتان ایجاد می کنید.سرویس خواب آلیس محصولی است با کیفیت ساخت بسیار خوب که می تواند خریداران با هر سلیقه ای را راضی کند.این محصول دارای ظاهری جذاب است که در آن از فرم های جذاب و پارچه های ل..
7,280,000 تومان
قیمت بدون مالیات:7,280,000 تومان
سرویس خواب دو نفره ریژو مدل آسا
ناموجود
برند: ریژو
معرفی محصولسرویس خواب آسا مبلمانی است با ظاهری زیبا که دارای طراحی جذابی مطابق محصولات روز و استاندارد است و دارای کیفیت  ساخت بسیار خوبی است که به خریداران این محصول این اطمینان را می دهد که خریدی موفق داشته باشند.سرویس خواب آسا محصولی است با ظاهری جذاب و به روز که می تواند خریداران با سلایق م..
8,900,000 تومان
قیمت بدون مالیات:8,900,000 تومان
سرویس خواب دو نفره ریژو مدل آروا
ناموجود
برند: ریژو
معرفی محصولسرویس خواب معرفی شده محصول برندی است که می تواند خریداران با سلایق متنوع را راضی کند  زیرا تولیدات این شرکت تماما دارای طراحی به روز و طبق استاندارد هاست و با بهترین کیفیت ساخت تولید می شود و دارای طرح ها ی متنوع با انواع رنج قیمت است که می تواند پاسخگوی هر سلیقه ای باشد.سرویس خواب آ..
8,550,000 تومان
قیمت بدون مالیات:8,550,000 تومان
سرویس خواب دو نفره ریژو مدل آرنا
ناموجود
برند: ریژو
معرفی محصولسرویس خواب آرنا محصولی از برندی است که تمام تولیداتش دارای طراحی زیبا و فکر شده ای طبق استاندارد های روز است و با بهترین کیفیت ساخت به خریداران عرضه می شود و می تواند خریداران با سلیقه های متنوع را هم راضی کند.این محصول دارای ظاهری بسیار زیباست که را جزییات جذابی در آن استفاده شده است که ..
7,500,000 تومان
قیمت بدون مالیات:7,500,000 تومان
سرویس خواب دو نفره ریژو مدل آرشه
ناموجود
برند: ریژو
معرفی محصولسرویس خواب معرفی شده محصول برندی است که می تواند خریداران با سلایق متنوع را راضی کند  زیرا تولیدات این شرکت تماما دارای طراحی به روز و طبق استاندارد هاست و با بهترین کیفیت ساخت تولید می شود و دارای طرح ها ی متنوع با انواع رنج قیمت است که می تواند پاسخگوی هر سلیقه ای باشد.سرویس خواب م..
7,450,000 تومان
قیمت بدون مالیات:7,450,000 تومان
سرویس خواب دو نفره ریژو مدل آرشام نیو
ناموجود
برند: ریژو
معرفی محصولسرویس خواب آرشام نیو محصولی از برندی است که تمام تولیداتش دارای طراحی زیبا و فکر شده ای طبق استاندارد های روز است و با بهترین کیفیت ساخت به خریداران عرضه می شود و می تواند خریداران با سلیقه های متنوع را هم راضی کند.این محصول دارای ظاهری بسیار زیبا و مدرن است که در تمام جزییات آن از فرم ها..
8,350,000 تومان
قیمت بدون مالیات:8,350,000 تومان
سرویس خواب دو نفره نوژا مدل چستر
ناموجود
برند: نوژا
معرفی محصولسرویس خواب مدل چستر محصولی است با ظاهر کاملا به روز و جذاب که محصول برندی است که تمام محصولاتش را باطراحی به روز و طبق استاندارد های بین المللی و با بالاترین کیفیت تولید می کند و به خریداران عرضه می کند.سرویس خواب مدل چستر سرویس خوابی با ظاهر به روز که مد این روز هاست و ظاهری کاملا مدرن د..
4,320,000 تومان
قیمت بدون مالیات:4,320,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 349 (30 صفحه)