Menu
Your Cart

درباره ما


رسالت 20 دکور

20 دکور بزرگترین مرجع معرفی انواع تولیدات در زمینه مبلمان و لوازم دکوراسیون است که در سال 1394 شروع به کار کرد. ما در ابتدا 20 دکور را به عنوان رسانه تبلیغاتی تخصصی دکوراسیون کشور، جهت معرفی  گستره‌ بزرگی از تمامی برندها در زمینه دکوراسیون و تجهیزات منزل و ادرات راه اندازی کردیم. که در ابتدا 20 دکور بصورت مجله چاپی تهیه و منتشر می شد. اما به خاطر هزینه های بالای چاپ مجلات و هم چنین عدم دسترسی همه دست اندرکاران و همچنین مشتری های نهایی به این مجلات، تصمیم به تبدیل این مجله به وب سایت اینترنتی کردیم.

حالا 20دکور برای کاربران خود «امکان کسب آگاهی دقیق و لذت  یک انتخاب و خرید مطمئن» را در زمینه مبلمان و لوازم دکوراسیون تداعی می‌کند. وجه تفاوت ما با سایر سایت های مشابه، عدم پرداختن تنها به موضوع فروش است. ما در کنار خدمات معرفی محصولات و ارائه اطلاعات صادقانه، سعی کردیم بهترین قیمت ها و بالاترین کیفیت ها را در 20دکور گردآوری کنیم و هم چنین بهترین شیوه ارسال را فراهم کنیم تا مشتری های 20دکور خریدی ارزان، مطمان و باکیفیت را تجربه کنند.

به علاوه بخش مشاوره 20دکور، به کاربران خود مشاوره رایگان می دهد تا مشتریان بهترین انتخاب را برای منزل و محیط خود داشته باشند. همچنین آموزش، بررسی دقیق، پوشش خبری رخدادها و نمایشگاه ها و ... نیز بخشی از خدمات منحصر به فرد ما در این حوزه است .

به علاوه با توجه به رشد چشم گیر گوشی های هوشمند همراه، ما اقدام به تهیه اپلیکیشن موبایل نموده تا افراد از هر نقطه ای به راحتی آخرین محصولات تولید شده در زمینه مبلمان، سرویس خواب، تجهیزات دکوراسیون و کلیه لوازم مربوطه را مشاهده و با برقراری تماس با تولید کننده های اصلی به بهترین قیمت و بالاترین کیفیت دسترسی داشته باشند.

یکی از امکانات منحصر به فرد این اپلیکیشن امکان تست محصول در محیط است. یعنی شما محصول را قبل از خرید می توانید در محیط منزلتان تست کنید که آیا به خانه شما می آید یا خیر!


«ارائه اطلاعات بی طرفانه»،  «تولید محتوی حرفه ای»، «معرفی بهترین قیمت» و «تضمین اصل بودن کالا» اصل چهارگانه ای است که 20 دکور از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این چهار اصل، همیشه، ایده ها و خدمات جدیدی را به کاربران ارائه کرده است. 


20 دکور در فضای کاری خود همواره در پی نوآوری بوده و مصمم است که روز بروز با ارائه خدمات نوین امکان انتخاب راحت و مطمئن تر را برای کاربران فراهم کند. مساله حائز اهمیت این است که 20 دکور پلی است میان تولید کنندگان که قصد معرفی و فروش محصولات خود را دارند و مشتریانی که به دنبال گستره وسیعی از محصولات و بالاترین کیفیت ها هستند. امیدواریم شما نیز با ارائه پیشنهادات و انتقادات خود ما را در ارائه هر چه بهتر خدمات یاری کنید. (ارتباط با ما)

شما برای خریدتان وقت نمی‌گذارید، آن‌چه را که نیاز دارید خودش را به شما خواهدرساند.

20 دکور با مالکیت حقیقی مهدی عرفانیان متولد سال 1368 در تهران و فارغ التحصیل مهندسی نرم افزار و  از فعالان حوزه کسب و کارهای اینترنتی اداره می گردد و در زمینه فروش و معرفی انواع مبلمان و دکوراسیون فعالیت می کند.