×
آیا سوالی دارید؟
با خانم کیانی آنلاین گفتگو کنید
Trolltunga Norway

دکوراسیون - 9 مدل تزیین آشپزخانه با المان های ساده

2017/03/07 10:14:21 0 نظرات

دکوراسیون - 9 مدل تزیین آشپزخانه با المان های ساده

\n\n

به اواسط اسفند ماه که نزدیک می شویم همه جا درگیر نو کردن وسایل خانه و پوشاک هستند و حال و هوای خاصی چه در داخل خانه ها و چه در بازارها و کوچه ها و خیابان ها برقرار است. در این مطلب سعی شده تا برای شما از ایده های کوچک کاربردی برای تزئین دکوراسیون آشپزخانه گفته بشود.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

دکوراسیون آشپزخانه

\n\n

پرده

\n\n

می توان گفت که عوض کردن پرده ی آشپزخانه از مقرون به صرفه ترین و راحت ترین ایده هایی است که برای تزئین و تغییر آشپزخانه می توانید استفاده کنید. با نزدیک شدن به فصل بهار می توانید از پرده هایی که حال و هوای بهاری دارند استفاده کنید. اینگونه می توانید آشپزخانه ی خود را رنگ بویی نو ببخشید.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

لوازم آشپزخانه

\n\n

برچسب

\n\n

با کمک برچسب ها می توانید تزئین آشپزخانه ی خود را دست خوش تغییراتی کنید. از این برچسب ها در دیوار پوش بین کابینت استفاده می شود، قطعا مقرون به صرفه است. از این برچسب ها می توان در دیوار پشت سینک، و دیوار پشت اجاق گاز و ... استفاده کرد.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

میز ناهار خوری

\n\n

رومیزی

\n\n

اگر فضای آشپزخانه ی شما به قدری است که در آن میز صبحانه خوری وجود دارد، شما می توانید با تغییر در رومیزی آن، فضای جدیدی را به آشپزخانه ی خود القا کنید. جزء ساده ترین ایده ها به حساب می آید.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

چیدمان آشپزخانه

\n\n

وسایل و چیدمانشان

\n\n

شاید اولین ایده ای که به ذهنتان برسد قبل از اینکه چیزی را بخواهید تغییر دهید، عوض کردن چیدمان وسایلی است که در آشپزخانه وجود دارد. سعی کنید که وسایلی را که طی سال گذشته حتی یک بار هم از آنها استفاده نکرده اید را در انباری نگهداری کنید. با این کار فضا را برای خودتان می توانید بازتر می کنید.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

آشپزخانه

\n\n

گل و گیاه

\n\n

اگر تا حالا تجربه ی استفاده از گل و گیاه را در آشپزخانه نداشته اید، پیشنهاد این است که حتما از آنها در آشپزخانه استفاده کنید، فضای آشپزخانه ی شما را شاداب تر می کند.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

دکوراسیون

\n\n

گیاه از نوع خوراکی

\n\n

همانطور که گفته شد حضور گل و گیاه در آشپزخانه باعث شادابی در فضا خواهد شد. شما می توانید از گیاهان خوراکی که به راحتی رشد می کنند در فضای آشپزخانه استفاده کنید، تا همیشه از مواد تازه در تهیه ی غذایتان بهره ببرید.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

وسایل دکوری آشپزخانه

\n\n

وسایل دکوری

\n\n

ایده ی بعدی که در آشپزخانه می توانید استفاده کنید، تهیه ی یک وسیله ی دکوری زیبا روی اپن آشپزخانه می تواند باشد. شاید این وسیله مانع از کارایی صد در صد شما بشود اما زیبایی خاصی را به فضا می دهد.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

لوازم و وسایل آشپزخانه

\n\n

لوازم و وسایل

\n\n

معمولا در دوران خانه تکانی وسایلی که در طول سال گمشده اند پیدا می شوند. و می توان از آنها استفاده مجدد کرد. اگر شما کارکرد و کاربرد جدیدی را برایشان تعریف کنید. و از آنها در آشپزخانه استفاده کنید، تا فضای جدیدی را در آشپزخانه ایجاد کنید.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

آشپزخانه

\n\n

وسایل دور ریختنی

\n\n

خیلی ساده شما می توانید از وسایلی که قصد دور انداختن آنها را دارید در فضای آشپزخانه استفاده کنید. توجه داشته باشید که این وسایل دور ریختنی مخصوص آشپزخانه باشند.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

نظر بدهید