×
آیا سوالی دارید؟
با خانم کیانی آنلاین گفتگو کنید
Trolltunga Norway

8 ایده ناب برای اتاق خواب (خود را در طبیعت حس کنید ) + تصاویر

نوشته شده توسط مبینا ابراهیمی 2017/08/07 12:51:59 0 نظرات طراحی دکوراسیون,اتاق خواب,سرویس خواب,

الهام گرفتن از طبیعت در دکوراسیون و چیدمان فراگیر و جذاب میباشد و جلوه ی زیبا و سرگرم کننده ای به فضای شما میدهد.


1_خاک با رنگ جذاب و خاص خود میتواند  گزینه مناسبی برای اتاق شما باشد. رنگ خاکی , رنگی آرام و زیبا است که ترکیب فوق العاده آن با کرم و سدری و آبی درباری جلوه ی باورنکردنی به اتاق شما میدهد. استفاده از طرحی با گل در پشت تخت جذابیت اتاق را چندین برابر افزایش داده است.
2_همانطور که میدانید هرچه از زیبایی چوب بگوییم  بازهم وصف ناپذیر است. در هر خانه ای  نشانه ای از چوب وجود دارد هر چند که کوچک باشد.

این عنصر بسیار زیبا  و خیره کننده است. این اتاق سرتاسر از چوب پوشیده شده است و شما الوان های درشت چوب را در هرجای این اتاق مانند سقف , دیوار و کف میتوانید ببینید حتی مبلمان هم بی بهره از آن نیست.

3_برای  آوردن امواج و ساحل به اتاق خود میتوانید از رنگ های دریایی و ساحلی استفاده کنید.پیاده کردن طرح امواج ساحل و دریا بر روی بالش بسیار زیبا است و میتواند حس دریا را بیشتر منتقل کند.

برای این دکور میتوان از طیف رنگ های سفید و آبی و ماسه ای استفاده کرد.برای انتقال بهتر حس دریا  میتوان از صدف و مرجان های دریایی استفاده کرد و  استفاده از تابلو هایی با نقش و طرح دریا و ساحل میتواند تاثیر فوق العاده ای داشته باشد.

4_اتاق خوابی با طرح باغچه یا مزرعه ای کوچک یکی از طرح های زیبا و کم هزینه ای است که حال و هوای اتاق شما را  یک تغییر متفاوتی میدهد .کافی است گلدان های کوچک و بزرگی را  همه جای اتاق قرار دهید مانند کنار تخت و سقف و حتی کف قرار دهید.

استفاده از رو تختی با رنگ سبزچمنی میتوانید تاثیر مثبت بیشتری را داشته باشد و هارمونی زیبایی را ایجاد کند.

5_برای طراحی اتاق خوابی به سبک جنگلی باید کمی تغییرات نسبت به حالت قبل اعمال شود. به جای گلدان های کوچک باید از گیاهانی با شاخه های بلند و درختچه های کوچک استفاده کرد حتی چوب خشک شده ی گیاهان نیز گزینه ی خوب و جالبی است.میتوان از خزه و بوته های کوچک در کف اتاق استفاده کنیم.

6_همانطور که میدانید شب های کویر بسیار معروف و شگفت انگیز است. پس انتخاب طرح کویر برای اتاق خواب میتواند جالب انگیز بوده و حس مطلوبی به ما بدهد.

اگر فردی عاشق کویر هستید بهتر است حال و هوای خود را مانند این پهنه ی بزرگ و پهناور یعنی بیابان کنید.استفاده از نور پردازی را در این خلوت پهناور فراموش نکنید
7_غار ها همیشه مخوف و غیرقابل پیش بینی بوده اند و در عین حال مکانی مناسب, امن و دنج میباشد. اگر به دنبال اتاق خوابی مرموز و دنج هستید طرح غار را پیشنهاد میکنم که در عین حال جالب و شگفت انگیز میباشد.

میتوانید غاری روشن و نمکی   داشته باشید و یا غاری تیره وسنگی که انتخا ب با شماست. این طرح بسیار غافلگیر کننده است که چشم هارا خیره میکند.

8_همه با کوهستان آشنایی داریم که مکانی روشن ,  رقیق و  دارای چشم اندازی  زیباست.اگر علاقه مند به اتاقی با تم سرد و شفاف هستید ما طرح کوهستانی را پیشنهاد میکنیم.

استفاده از سنگ,  کفپوش های پشمی و دیگر منسوجات میتواند حس بیشتری را القا کند.
نظر بدهید