×
آیا سوالی دارید؟
با خانم همتی آنلاین گفتگو کنید
Trolltunga Norway

دکوراسیون منزل و 7 ایده برای راحتی بیشتر پذیرایی

2017/03/06 13:50:53 0 نظرات

دکوراسیون - 7 ایده برای راحتی بیشتر پذیرایی

\n\n

همه می دانند که دکوراسیون داخلی خانه چقدر در زیبایی خانه تاثیر دارد. قطعا طرز چیدمان و دکوراسیون داخلی خانه ی ما می تواند معرف ما باشد، فضاهای مختلف این تاثیر را بیشتر القا می کند، که مهمترین آن را می توان پذیرایی دانست. چرا که پذیرایی از مهمانانمان در این فضا خواهد بود. پس مهم است که شما دکوراسیونی درخور شخصیت خودتان داشته باشید. در این مطلب به شما در زمینه بهتر دکوراسیون کردن پذیرایی مواردی را بازگو میکنیم.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

دکوراسیون منزل

\n\n

سادگی در طراحی پذیرایی

\n\n

اگر پذیرایی شما فضای لازم را دارد می توانید یک گوشه ای از پذیرایی را برای افراد مخصوصی که خیلی راحت هستید با آنها بچینید و در کنارش یک فنجان چایی نوش جان کنید. پیشنهاد این است که یک نیم ست تهیه کنید. نیم ستی که یک جلو مبلی منحصر به فرد داشته باشد. فضایی زیبا و خصوصی را برای خود و دوستانتان فراهم کنید.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

دکوراسیون

\n\n

رنگ های گرم در طراحی پذیرایی

\n\n

رنگ موجود در پذیرایی باید گیرایی لازم را داشته باشد. نمونه ای از این رنگ گیرا را می توانید در تصویر فوق ببینید. رنگ جذاب قرمز را در کنار رنگ قهوه ای که در کف وجود دارد به زیبایی با هم ترکیب شده اند. جذابیت و دلنشینی را خیلی راحت می توانید در تصویر ببینید. اگر شما جرات استفاده از رنگ های جذاب را دارید به سادگی می توانید پذیرایی دلنشین و گیرایی را برای خود فراهم کنید.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

طراحی پذیرایی و اتاق منزل

\n\n

تاثیر فرش در طراحی پذیرایی

\n\n

طبیعتا المان های زیادی هستند، برای زیبایی دکوراسیون پذیرایی شما، اما هیچکدام از آنها تاثیر گذاری فرش را نخواهد داشت. رنگ و لعاب را می توانید با انتخاب یک فرش زیبا به اتاق پذیرایی ببخشید. نمونه ای از طراحی دکوراسیون اتاق پذیرایی و تاثیر فرش بر آن را می توانید در تصویر فوق ملاحظه بفرمایید. و این زیبایی حتما به چشم مهمان شما هم خواهد آمد.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

مبلمان راحتی

\n\n

المانی جذاب به نام کوسن در طراحی پذیرایی

\n\n

یکی از کم هزینه ترین فرایندی که شما برای تغییر در دکوراسیونتان می توانید داشته باشید، تغییر در کوسن ها است. شاید کوچک باشد اما تاثیر پذیری فوق العاده ای دارد. پیشنهاد این است که در انتخاب رنگ بندی کوسن ها سعی کنید که حساسیت زیادی نشان ندهید. فقط توجه به این داشته باشید که رنگ هایی باشد که در دیگر قسمت های خانه موجود باشد.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

طراحی و دیزاین دکور منزل

\n\n

زیبایی در عین سادگی در طراحی پذیرایی

\n\n

طراحی مینیمالیستی مخصوص کسایی است که می خواهند پذیرایی شان شلوغ نباشد. ساده ترین مبلمان و میز نیز بهترین گزینه می باشد. با توجه به عکس بالا می توانید ببینید که هم مینیمالیستی را در آن رعایت شده و هم سادگی میز و مبلمان راحتی . مبلمانی کوتاه اما بسیار  جذاب و منحصر به فرد.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

میز ناهار خوری

\n\n

میز ناهار خوری در کنار طراحی پذیرایی

\n\n

دلنشینی را می توانید به فضای اتاق پذیرایی بیاورید، با اضافه کردن میز ناهار خوری در این فضا می تواند زیبایی بصری خاصی را به فضا اضافه کنید. قطعا در مواقعی که شما مهمان زیاد دارید، می توانید کارایش را حس کنید. با توجه به عکس می توانید ببینید که با میز ناهار خوری پیوند خاصی را بین فضاهای مختلف خانه ایجاد کرده است.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

مبلمان

\n\n

نورپردازی در طراحی پذیرایی

\n\n

هرچقدر هم که فضای پذیرایی شما زیبا باشد. اگر نورپردازی مناسبی نداشته باشد به چشم نمی آید. با استفاده از روش های مختلف نورپردازی شما می توانید زیبایی پذیرایی را بیش از پیش کنید. اما دقت داشته باشید که نورپردازی بیش از حد نباشد که موجب اذیت شما بشود.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

 

نظر بدهید