×
آیا سوالی دارید؟
با خانم کیانی آنلاین گفتگو کنید
Trolltunga Norway

6 نکته مهم در خرید مبلمان

2017/01/01 10:14:28 0 نظرات

6 نکته مهم در خرید مبلمان

وسایلی که برای انتخاب دکوراسیون منزل مانند مبلمان راحتی و یا مبلمان استیل انقدر زیاد شده است که آدم برای انتخاب سردرگم می شود.حتی مبل های راحتی و کاناپه ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند.گاهی شما در تصور خود می دانید که چه مبلی را برای خود می خواهید اما به محض ورود به سایت های فروشگاه اینترنتی مبلمان مثل 20 دکور یا فروشگاه های عرضه ی مبلمان به قدری تنوع می بینید که در انتخاب سر درگم می شوید.


خرید اینترنتی مبل راحتی


بررسی نکات مهم در خرید مبلمان منزل


حال اگر به دنبال خرید مبلمان منزل هستید و میخواهید این خرید را با آگاهی انجام بدهید نکات زیر را مورد توجه قرار دهید.


1-تعیین ابعاد

اگر فضای نشیمن بزرگی دارید باید بدانید که چه ابعاد از این فضا را به مبلمان راحتی یا مبلمان استیل یا مبلمان کلاسیک اختصاص می دهید.اگر می خواهید مبل و صندلی بیشتری در فضا قرار دهید و میز قهوه خوری می خواهید داشته باشید باید از مبلمانی که حالت ال دارد استفاده کنید یا اگر می خواهید که مبلمان کانون نشیمن فضا باشد باید فضای بیشتری را برای نشیمن اختصاص دهید مبلمانی را انتخاب کنید که دور تا دور فضا باشد.

 

خرید مبلمان راحتی


اما اگر یک فضای کوچک دارید باید از مبلمان و کاناپه کوچکتری استفاده کنید و اگر می خواهید در کانون فضای شما قرار بیگیرد مبلمانتان باید در انتخاب مبلمانتان نهایت دقت را داشته باشید.


 

خرید مبلمان


2-جهت قرار گرفتن

سبک زندگی شما نقش به سزایی در نظم بخشیدن به یک نشیمن موفق دارد.اگر شما دوس دارید جلو تلویزیون لم دهید؟فقط کافیست که مبلمانتان را جلو تلویزیون بچینید و یا اگر اهل بازی کردن هستید مبلمانتان را به صورت نیم دایره با یک میز در وسط آن جایگذاری کنید.

آیا در خانواده ای زندگی می کنید که اهل لم دادن و یا مطالعه کردن،استراحت کردن هستند؟مبلمانتان را با صندلی و کوسن ها احاطه کنید تا فضای بیشتری برای نشستن ایجاد شود و تا هم به صورت فردی و هم به صورت جمعی از آن مذت ببرید.

 

خرید مبلمان


3-شکل مبلمان

بعداز اینکه مشخص شد از مبلمان راحتی و یا مبلمان استیل خود چه کارکردی را می خواهید داشته باشید حال باید شکل جایگذاری آنها را مشخص کنید برای مثال یک مبل ال شکل برای تفکیک فضا در یک محیط باز مناسب است مانند تفکیک نشیمن از غذاخوری.

اگر فضای کوچکی در اختیار دارید و می خواهید هم محلی برای دورهمی داشته باشید هم محلی برای تماشای تلویزیون شما می توانید از مبلمان خمیده استفاده کنید.

اگر می خواهید تعداد نشیمن بیشتری داشته باشید یک مبل تختی گزینه مناسبی است برای جایگزین کردن کاناپه های سنتی ضمن اینکه چند نفر همزمان می توانند روی آن بنشینند و همچنین فضای کمتری را نیز اشغال می کند.

 

خرید مبل راحتی

4-انتخاب روکش

کارآیی در انتخاب روکش الویت بیشتری نسبت به زیبایی دارد این دلیل نمی شود که به زیبایی توجه نشود،علاقه بسیاری از ما لم دادن روی یک مبل چرم مخملی سفید است در عین شکوه اما بسیار خطرناک هستند،اگر در خانه حیوان نگه می دارید و یا فرزند کوچک دارید این نوع پوشش آسیب پذیر است.

از سبک همیشگی می توان به چرم در رنگ های تیره اشاره کرد دوام و کارایی بالا زیادی دارد هیچگاه قدیمی نمی شود.

روکش برای مبلمانی که قرار است در فضای بیرونی از آنها استفاده شود.باید از روکش هایی استفاده کنید که در برابر لکه و آلودگی مقاوم باشند و در زیر نور آفتاب نور دچار رنگ پریدگی نشوند.

 

خرید مبل راحتی


5-انتخاب سبک

مبلمانی انتخاب کنید که به صورت طبیعی به دکوراسیون منزل شما بیاید اگر از سبک مدرن استفاده می کنید سعی کنید مبلمانی با خطوط صاف و رنگ مناسب استفاده کنید.

اگر منزلتان از وسایل مختلفی در سبک های گوناگون وجود دارد شما مبلمانی را انتخاب کنید که از ترکیب چند سبک باشد(مبلمان راحتی یا مبلمان استیل یا مبلمان کلاسیک).

اگر دکوراسیون منزلتان از سبک سنتی پیروی می کند یک مبل راحتی کلاسیک با رنگی که به دیگر اجزای دکوری شما هماهنگ باشد را انتخاب کنید و سعی کنید پارچه ی آن مقاوم باشد.

 

خرید اینترنتی مبل


6-انتخاب رنگ

اگر می خواهید تحول اسای در دکوراسیون منزل خود ایجاد کنید تعویض روکش یکی از این تحولات اساسی محسوب می شود.

اگر می خواهی حس صمیمی به خانه اضافه کنید برای مبلمان راحتی خود از روکش با طرح های منحصر به فرد استفاده کنید.

از انتخاب طرح و رنگ برجسته نترسید .


--------------------------------------------------------------------

تبلیعات متنی: خرید مبلمان     خرید مبل    خرید اینترنتی مبل    خرید اینترنتی مبلمان  

نظر بدهید