×
آیا سوالی دارید؟
با خانم همتی آنلاین گفتگو کنید
Trolltunga Norway

12 رنگ رایج در انتخاب مبلمان

2017/01/03 10:39:34 0 نظرات

 

\n\n

اگر یک طراح دم دستتان ندارید و یا ایده ای نیز مد نظرتان نیست خرید مبلمان راحتی ویا مبلمان استیل یک چالش محسوب می شود،زیرا هزینه نسبتا بالایی دارد و برای مدت طولانی باید جوابگوی دکوراسیون شما باشد.ساده ترین راهنمایی برای این کار انتخاب رنگ درست است انتخاب رنگی که شما را محدود نکند بسیار مهم است و این ویژگی را داشته باشد که هر وقت خواستید دکوراسیون منزلتان را تغییر دهید نیاز به تعویض مبلمان و کاناپه نداشته باشید.

\n\n

 

\n\n

مبلمان راحتی کرم

\n\n

رنگ سفید

\n\n

مبلمان سفید خاص و جذاب هستند و هیچ وقت از مد نمی افتد،همچنین شما می توانید وسایل دکوری را به آن اضافه کنید.دقت کردن به میزان مقاوم بودن این رنگ پارچه در برابر لکه، بسیار دقت کنید و فراموش نکنید که پارچه به راحتی تمیز و شستشو بشود.

\n\n

 

\n\n

مبلمان راحتی چند نفره

\n\n

رنگ کرم

\n\n

انعطاف پذیری در رنگ کرم بالا بوده مبلمان کرم رنگ که می تواند با بافت نیز باشد که به خوبی با رنگ های آبی،سیاه،قرمز،خاکستری نیز ترکیب جذابی را به نمایش می گذارد.

\n\n

 

\n\n

مبل راحتی کرم مدرن

\n\n

رنگ قهوه ای روشن

\n\n

به خوبی می توان با رنگ های پاییزی ترکیب کرد این رنگ های گرم خنثی با رنگ های سیاه،آبی و گزینه دیگر ترکیب شدن با رنگ ها به شکل شطرنجی می باشد.

\n\n

 

\n\n

مبل راحتی قهوه ای روشن مدرن

\n\n

رنگ قهوه ای

\n\n

رنگ قهوه ای کاربرد کمتری پیدا کرده از وقتی که رنگ خاکستری طرفدار پیدا کرده است اما همچنان طرفداران خاص خود را دارد و در دکوراسیون منزل بسیار زیبا به نظر می رسد هم کلاسیک و هم شیک است.

\n\n

 

\n\n

مبل راحتی قهوه ای

\n\n

 رنگ خاکستری روشن

\n\n

رنگی که در کنار رنگ های گچی دیوار و چوب مبلمان راحتی و یا مبلمان استیل بسیار جلوه دارد خاکستری روشن است و همچنین خاکستری روشن زمینه ی فوق العاده ای برای دیگر وسایل فراهم می کند.

\n\n

 

\n\n

مبل راحتی خاکستری روشن

\n\n

رنگ خاکستری تیره

\n\n

یکی از رنگ های پرطرفدار در طراحی داخلی منزل به حساب می آید و با بیشتر رنگ ها قابلیت ترکیب شدن را دارد برای مثال ترکیب رنگ خاکستری تیره و زرد تیره بسیار جذاب می شود.

\n\n

 

\n\n

مبل راحتی خاکستری تیره

\n\n

رنگ های خنثی

\n\n

منظور از رنگ خنثی رنگی است که مکمل آن بهش اضافه شده است، سعی کنید از رنگ های خنثی در دکوراسیونتان بیشتر استفاده کنید برای مثال یک آبی خنثی شده مقدار اندکی از رنگ نارنجی را در خود دارد.

\n\n

 

\n\n

مبل راحتی تیره

\n\n

گاهی شما از رنگ های خنثی خسته می شوید و همچنین علاقه به رنگ های جیغ نیز ندارید در این موارد سعی کنید به دنبال چیزی باشید که ته رنگ مورد نظر شما را در مبلمان راحتی و یا مبلمان استیل شما وجود داشته باشد.

\n\n

 

\n\n

مبل راحتی کرم تیره

\n\n

رنگ ها با الهام از طبیعت

\n\n

سبز و آبی ملایم کم رنگ به عنوان پایه هی رنگ خنثی هستند.

\n\n

 

\n\n

مبل راحتی سبز و آبی ملایم

\n\n

پارچه های کتانی

\n\n

یک ظاهر متفاوت دارد این نوع جنس و به خودی خود رنگ مبلمان را تعیین می کند در صورتی که رنگ محسوب نمی شود.بسیار انعطاف پذیر است و با هر رنگی ترکیب می شود.

\n\n

 

\n\n

مبل راحتی پارچه کتانی

\n\n

رنگ ها  با الهام از الگو های ظریف

\n\n

گاهی این طرح ها و الگوها انقدر ضعیف هستند که به صورت بافت پارچه به نظر می رسد،مبلمان با طرح ها و الگوهای ظریف،هم زیبا هست و هم انعطاف پذیر.

\n\n

 

\n\n

مبل راحتی ظریف

\n\n

مبلمان چرم

\n\n

انعطاف پذیری در رنگ هایی که محدود کننده هستند در حالت چرم این اتفاق نمی افتد از چرم ها در دنیای مدرن امروزی استفاده کنید زیرا هیچگاه از مد نمی افتند.

نظر بدهید