×
آیا سوالی دارید؟
با خانم همتی آنلاین گفتگو کنید
Trolltunga Norway

چگونه یک سرویس خواب مناسب انتخاب کنیم؟

نوشته شده توسط مبینا ابراهیمی 2017/10/21 09:48:37 1 نظرات طراحی دکوراسیون,اتاق خواب,سرویس خواب,

همانطور که میدانید در هر شبانه روز ما 8 ساعت را استراحت میکنیم و در خواب هستیم و این بازه زمانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. جا و مکانی که ما در آن استراحت میکنیم باید راحت بوده و حس آرامش را در ما بوجود بیاورد پس باید یک تخت استاندارد و راحت انتخاب کرد.سرویس خواب به دلیل نقطه عطف بودن باید بسیار زیبا بوده و همچنین تعیین کننده  نوع دکوراسیون اتاق خواب شما باشد.


برای انتخاب سرویس خواب مناسب باید به چند نکته توجه کرد:

 

1- نحوه ی طراحی دکوراسیونداخلی و چگونگی چیدمان مناسب وسایل از نکات مهمی است که باید در طراحی داخلی مورد توجهقرار بگیرید ، کلیه وسایلی که در خانه مورد استفاده قرار می گیرند و نحوه ی هماهنگیمیان آنها با یکدیگر و طراحی مورد نظر برای فضای مورد استفاده از موارد ی می باشد کهباید به آن در انجام طراحی داخلی دقت لازم را داسته باشیم ، انتخاب سرویس  خواب مناسب کمک می کند تا  علاوه بر این که طراحی مناسب تری داشته باشیم ،به راحتی بتوانیم از مبلمان و سرویس خواب خود استفاده کرده و از انتخاب خود احسا سرضایت داشته باشیم.

 

2- در زمان انتخابو خرید سرویس خواب مناسب به چند نکته بایدتوجه داشته باشیم، در انتخاب سرویس خواب مناسب مد نظر باید توجه داشته باشیم که آیااتاق خواب دارای فضای مناسب و کافی برای قرار دادن سرویس خواب انتخابی ما می باشد ،اگر در انتخاب سرویس خواب مناسب دقت لازم را نداشته باشید نمی توانید از فضای خانهی خود نهایت استفاده را ببرید  و عملا سرویسخواب خریداری شده برای طراحی داخلی منزل شما مناسب نخواهد بود.

 

3-هنگام خرید سرویسخواب مناسب منزل خود به این نکته توجه لازم را داشته باشید که انتخاب سرویس خواب بایدکه آیا سرویس خواب مورد نظر برای استراحت افراد خانواده مناسب می باشد و می تواند نیازهایآن ها را برطرف سازد و احساس آرامش و راحتی را برای استفاده کنندگان فراهم آورد.

 

4- برای این که بتوانیم سرویسخواب مناسب خود را انتخاب کنیم نیاز مند به استفاده از روش هایی هستیم تا تشخیص دهیمکه آیا انتخاب ما درست بوده است یا خیر،اگر می خواهید یک سرویس خواب مناسب را در منزلخود داشته باشید به شما توصیه می کنیم که از سرویس خوابی استفاده کنید که دارای روکش قابل تعویض باشند،زیرا در صورت کثیف شدن آنها سریعا می توان اقدام به شتشوی روکشها کرده و احساس نگرانی نداشته باشید، هم چنین از دیگر راهکارهایی که در انتخاب سرویسخواب مناسب مورد توجه می باشد ، توجه به جنس و کیفیت آن می باشد ، زیرا سرویس خواباز وسایل پر کاربرد در خانه می باشد که مدت زمان زیادی قرار است توسط افراد خانه مورداستفاده قرار گیرند و از طرفی خرید آنها مستلزم صرف وقت و هزینه ی زیادی می باشد ،بنابراین نیازمند این است که دارای کیفیت ساخت بالابوده و دوام و ماندگاری مناسبی راداشته باشد، هم چنین سرویس خواب مناسب برای داشتن یک طراحی خوب باید با دیگر طراحیهای انجام شده در فضای مورد نظر دارای هماهنگی های لازم باشد ، تا بتواند حس خوبی رابه افرادی که می خواهند از آن استفاده کنند بدهد.

 

5-بهتر است ازسرویس خواب هایی استفاده کنید که در زیر آن کشو و باکس وجود داشته باشد تا بتوانیدبا یک تیر دو نشان بزنید و از زیر تخت برای گذاشتن وسایل های اضافی خود استفادهکنید.این روش برای افرادی که منازل کوچک دارند بسیار مناسب و کارامد است

 

6-یکی از دغدغههای افرادی که منزل کوچکی دارند کمبود جا برای قرار دادن سرویس خواب است ولیمیتوانید این مشکل را با تخت های تاشو حل کنید. این نوع تخت هیچ جایی را اشغالنکرده و به راحتی در محفظه خود قرار میگیرد و حتی میتوانید درون محفظه آن وسایلهای خود را قرار دهید.سرویس خواب تاشو لاکچریسرویس خواب تاشو لاکچری قرمز رنگسرویس خواب پایه کوتاه
سرویس خواب دو نفره کشودارسرویس خواب یک و نیم نفرهسرویس خواب زیبای چوبیسرویس خواب تاشو

سرویس خواب چوبی ساده
1 نظرات

تخت خواب دونفره:
پاسخ

سلام ، ممنون از مطالب گفته شده . الان سایز تخت خواب های دونفره انقدر بزرگه که زیباییش دیده نمیشه و خیلیم قیمتاش بالاست .

نظر بدهید