×
آیا سوالی دارید؟
با خانم ابراهیمی آنلاین گفتگو کنید
Trolltunga Norway

چگونه کمد دیواری را بچینیم تا لباس های منظم تر وشیک تر دیده شوند

نوشته شده توسط مبینا ابراهیمی 2017/06/06 10:03:46 1 نظرات طراحی دکوراسیون,ویترین و کمد,

یکی از مشکلات اکثر ما چیدمان نامنظم و به هم ریخته کمد دیواری است! اینکه کمد دیواری ما و لباس ها همیشه آشفته و شلخته به نظر برسد هم به خاطر طراحی بد کمد دیواری می تواند باشد و هم به علت چیدمان بد لباس ها توسط خود ما! اگر شما نیز از این وضع به ستوه آمده اید و در اندیشه سامان دادن به این وضعیت می باشید در این مطلب همراه بیست دکور باشید تا به معرفی کمدهایی بپردازیم که خود به خود ما را مجبور می کند تا لباس ها را منظم و مرتب بچینیم و هرکسی از دیدن چیدمان و نظم لباس های ما به وجد بیاید.

\n\n

شاید در برخورد اول این ایده به نظرتان جالب نرسد؛ چون که اغلب افراد از این که کمد آشفته اتاق خواب آن ها را همه افراد ببینند استقبال نخواهند کرد. اما اگر این نوع دکور و چیدمان اگر به درستی اجرا شود دارای مزایای دیگری خواهد بود. نبود درب برای کمد دیواری باعث انعطاف و راحتی بیشتری در چیدمان لباس ها خواهد گردید. دست شما برای چیدمان لباس به اشکال مختلف کاملا باز است. وقتی که یک دیوار به نام درب کمد بین شما و لباس هایتان وجود نداشته باشد، شما می توانید مناسب ترین روش چیدن لباس ها را در کمد بیابید و هر چیز را در سر جای خودش قرار دهید.

\n\n

 

\n\n

مدل کمد دیواری جدید

\n\n


\nاحتمالا جمله " کمتر بیشتر است" را از زبان اهالی معماری و طراحی دکوراسیون داخلی شنیده باشید. وقتی درب کمد دیواری را حذف می کنید کار خیلی خوبی را انجام داده اید. در این حالت شما می توانید از بخش هایی از خانه که قبلا هیچ امکان استفاده ای نداشت حالا با کمد بدون درب از آن استفاده نمائید.همه این ها به خلاقیت شما بستگی دارد. به علاوه وقتی درب های کمد را بر میدارید عملا فضای بیشتری در اختیار شما خواهد بود و می توانید از آن برای افزودن قفسه های بیشتر بهره ببرید.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

مدل کمد دیواری

\n\n

 

\n\n

کمد دیواری زیبا و شیک

\n\n

 

\n\n

بهترین کمد دیواری

\n\n

 

\n\n

جدیدترین مدل های کمد دیواری

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

وقتی هیچ درب و حائلی بین شما و محتویات داخل کمد شما نباشد خود بخود کمد شما بسیار مرتب و منظم خواهد شد و دیگر برای یافتن یک لباس خاص قبل از رفتن به مهمانی خاص یا سرکار، دیگر نیاز نیست مدت زیادی را در تاریکی داخل کمد دیواری شلوغمان به دنبالش باشیم. نبود درب موجب می شود که نور اتاق بیشتر باشد و به این ترتیب فضای اتاقمان دلنشین تر و بزرگتر به نظر بیاید.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

عکس کمد دیواری

\n\n

 

\n\n

مدل های زیبای کمد دیواری

\n\n

 

\n\n

تصاویر کمد دیواری

\n\n

 

\n\n

کمد دیواری برای اتاق خواب

\n\n

 

\n\n

طراحی های جدید کمد دیواری

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

وقتی که تصمیم به اجرای این تغییر کنید اولین چیزی که با آن مواجه خواهید شد، آشفتگی کمتر در چیدمان لباس ها در کمد دیواری است. و این موضوع به این خاطر هست که فضای داخل کمد بازتر شده و نور بیشتری را شاهد خواهیم بود و حس میکنیم که کمد کمی مرتب تر شده است. یکی از مسائلی که در پیش روی ما است این هست که، شاید به واسطه این تغییر کمی فضای خصوصی ما نقض شود که آن هم راه حل دارد. برای این موضوع می توان از پرده استفاده کتید. پرده ها را به دو شکل می توان نصب نمود. یا اینکه از سقف تا کف زمین آن را آویزان کرد و یا مانند برای بخشی از کمد مانند پنجره، پرده را آویزن کرد.

\n\n

 

\n\n

کمد دیواری در ااتاق خواب

\n\n

 

\n\n

کمد دیواری زیبا

\n\n

 

\n\n

معرفی جدیدترین کمد دیواری

\n\n

 

\n\n

چگونه کمد دیواری را مرتب بچینیم

\n\n

 

\n\n


\nاگر تصمیم به استفاده از پرده گرفتید خواهید دید استفاده از پرده های زینتی پارچه ای، به نسبت درب های چوبی فضای زیباتری را ایجاد کرده و همچنین به نسبت درب دارای انعطاف پذیری بیشتری خواهد بود. در اتاق فرزندان نیز بکارگیری پرده به جای درب هم زیبایی بیشتری را ایجاد می کند و هم امنیت بیشتری را به ارمغان می اورد.

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

سفارش کمد دیواری

\n\n

 

\n\n

بهترین مدل های کمد دیواری جدید

\n\n

 

\n\n

قیمت کمد دیواری

\n\n

 

\n\n

قشنگترین کمد دیواری ها

\n\n

 

\n\n

 

\n\n

همانطور که بالاتر گفته شد در استفاده از کمد های دیواری بدون درب مهمترین عامل در نحوه چیدمان لباس ها خلاقیت و ذوق خود شماست. یکی از آن ها ترکیب های گوناگون و متفاوت در چیدن لباس ها در کنار هم باشد. به عنوان مثال: در کنار لباس های تا خورده های که در قفسه ها چیده شده اند، هوک و چوب لباسی ها قرار بگیرند. می توانید برای اینکه مجموعه کفش های مجلسی تان دیده شود، قفسه ها و شلف ها را باز بگذارید. این باز گذاشتن فضاها همچنین می تواند کمک کند تا لباس، کفش و سایر وسایلتان را براحتی بردارید و سرجایش بگذارید.

\n\n

 

\n\n

کمد دیواری

\n\n

 

\n\n

کمد دیواری های جدید

\n\n

 

\n\n

معرفی کمد دیواری های مدل جدید

\n\n

 

\n\n

کمد دیواری بدون درب

\n\n

 

\n\n

کمد دیواری جدید و بدون درب

\n\n

 

\n\n

کمد دیواری چوبی و شیک

\n\n

 

\n\n

چیدمان کمد دیواری

\n\n

 

\n\n

بهترین کمد دیواری های MDF

\n\n

 

1 نظرات

سمیرا:
2017/06/12 11:24:12, 11:24:12 AM
پاسخ

اخه تو خونه های ما اگر در نباشه هرکسی میتونه دسترسی داشته باشه به لباس ها. ولی این ایده برای خون هایی که اتاق خواب اضافی دارن واقعا جالبه

نظر بدهید