×
آیا سوالی دارید؟
با خانم عاشوری آنلاین گفتگو کنید
Trolltunga Norway

راهنما خرید مبل - چه مبل ال راحتی ای بخریم؟

2016/12/11 10:02:26 0 نظرات

با کوچکتر شدن خانه های امروزی گاهی باید از ترفندهای خاصی برای کارآمد شدن بهتر دکوراسیون به کار برد یکی از این ترفند ها استفاده از مبل راحتی ال می باشد.مبل ال در دکوراسیون خانه های کوچک بسیار موثر است

\n\n

 

\n\n

مدل مبل راحتی ال

\n\n

1-فضای مبل ال

\n\n

در خانه های کوچک امروزی معمولا از دیوارهای کمی برای جداسازی استفاده می شود شما باید از مبلمان های مختلفی ویا دیوار های جدا کننده پارتیشن استفاده کنید،مبلمان ال یکی از گونه های مبلمان محسوب می شود که این کار به شکل فوق العاده انجام می دهد به گونه ای که فضای کمتری را می گیرد و جای نشیمن بیشتری در اختیار شما می گذارد.

\n\n

 

\n\n

چیدمان مبل ال

\n\n

2-چیدمان یکپارچه مبلمان ال

\n\n

با استفاده از مبلمان ال شما دیگر نگران نحوه چیدمان مبلمانتان نخواهید بود چون مبلمان ال نحوه چیدمان خود را در دکوراسیون شما به راحتی پیدا می کنند.

\n\n

 

\n\n

قیمت مبل ال

\n\n

3-ترکیب مبلمان ال با سایر مبلمان

\n\n

خصوصیت جالبی که در مبلمان ال وجود دارد همین نحوه ترکیب کردن آنها با مبل راحتی یا مبل راحتی تخت خوابشو به صورت تک مبل است شما هنگامیکه از مبلمان ال شکل استفاده می کنید به راحتی می توانید مبلمان دیگر را به فضای نشیمن خود اضافه کنید.

\n\n

 

\n\n

خرید مبل ال

\n\n

4-جدا سازی مبلمان ال

\n\n

برخی از مدل های مبلمان ال شکل این قابلیت را دارند که میشود اجزای آن را جدا کرد و هنگامیکه شما بخواهید خانه تون را عوض کنید دیگر نگران جای گذاری مبلمان منزل خود نخواهید بود زیرا به راحتی با جدا سازی می توانید جایگذاری کنید مبلمان ال شکلتان را به هر نحوی که بخواهید.

\n\n

 

\n\n

مبلمان ال در طراحی دکوراسیون

\n\n

5-فضای دوستانه با مبلمان ال شکل

\n\n

استفاده از مبلمان ال شکل فضای صمیمانه تر و دوستانه تری را به شما می دهد زیرا به اعتقاد خیلی ها باید نزدیک هم نشست بر روی مبل ال شکل و این کار حس دوستانه تری به آدم القا می کند.

\n\n

 

\n\n

مبل راحتی ال

\n\n

6-فضای آزاد بیشتر در دکوراسیون با مبلمان ال شکل

\n\n

استفاده از مبلمان راحتی یا مبل استیل به دلیل فاصله بین مبلمان تکی آن فضای بیشتری را اشغال می کند ولی هنگام استفاده از مبلمان ال شکل شما از حداکثر فضا استفاده میکنید.

نظر بدهید