×
آیا سوالی دارید؟
با خانم کیانی آنلاین گفتگو کنید
Trolltunga Norway
پویااز طرف20decorپشتیبان آنلاین استپشتیبان حضور نداردپشتیبان حضور نداردادامه در ایمیل
ارتباط قطع می باشد. در حال اتصال دوباره ...امکان ارسال و یا دریافت پیام در حال حاضر وجود ندارد.
20decor متاسفانه در این ساعت کارشناسی جهت پاسخگویی به شما حضور ندارد،لطفا سوال خود را مطرح کنید و در انتها شماره تلفن خود را بگذارید،کارشناسان در ساعات اداری فردا با شما تماس خواهند گرفت.
ارسال فایل
موردی یافت نشد. مجدد تلاش کنید.
پاسخ خودتان را بنویسید...0

چراغ سقفی

نمایش:
مرتب کردن براساس:

چراغ سقفی آرشا نور طرح آبنوس

چراغ سقفی آرشا نور طرح آبنوسچراغ سقفی آبنوس در ۲ رنگ قهوه ایی و مشکی میباشد.قطر لوستر 30 سانتی متر است و ارتفاع آن 26 سانتی متر, که تا ارتفاع 75 سانتی..

85,000 تومان

چراغ سقفی آرشا نور طرح آنجل

چراغ سقفی آرشا نور طرح آنجلچراغ سقفی آنجل در ۲ رنگ قهوه ایی و مشکی میباشد.قطر لوستر 30 سانتی متر است و ارتفاع آن 2۳ سانتی متر, که تا ارتفاع 75 سانتی م..

90,000 تومان

چراغ سقفی آرشا نور طرح هانول

چراغ سقفی آرشا نور طرح هانولچراغ سقفی هانول در ۲ رنگ قهوه ایی و مشکی میباشد.قطر لوستر 30 سانتی متر است و ارتفاع آن 35 سانتی متر, که تا ارتفاع 85 سانتی..

85,000 تومان

چراغ سقفی آرشا نور طرح آترا

چراغ سقفی آرشا نور طرح آتراچراغ سقفی آرتا از ۳ عدد چراغ گرد تشکیل شده و رنگ آن قهوه ایی میباشد...

180,000 تومان

چراغ سقفی آرشا نور طرح سوشیا

چراغ سقفی آرشا نور طرح سوشیاچراغ سقفی سوشیا در ۲ رنگ قهوه ایی و مشکی میباشد.قطر لوستر 30 سانتی متر است و ارتفاع آن 30 سانتی متر, که تا ارتفاع 85 سانتی..

85,000 تومان

چراغ سقفی آرشا نور طرح توسکا

چراغ سقفی آرشا نور طرح توسکاچراغ سقفی توسکا در ۲ رنگ قهوه ایی و مشکی میباشد.قطر لوستر 30 سانتی متر است و ارتفاع آن 26 سانتی متر, که تا ارتفاع 85 سانتی..

85,000 تومان

چراغ سقفی آرشا نور طرح فانوس

چراغ سقفی آرشا نور طرح فانوسچراغ سقفی فانوس در ۲ رنگ قهوه ایی و مشکی میباشد.قطر لوستر 28 سانتی متر است و ارتفاع آن 36 سانتی متر, که تا ارتفاع 80 سانتی..

85,000 تومان

چراغ سقفی آرشا نور طرح ساپرا

چراغ سقفی آرشا نور طرح ساپراچراغ سقفی ساپرادر ۲ رنگ قهوه ایی و مشکی میباشد.قطر لوستر 35 سانتی متر است و ارتفاع آن 20 سانتی متر, که تا ارتفاع 80 سانتی ..

85,000 تومان

چراغ سقفی آرشا نور طرح گلوریا

چراغ سقفی آرشا نور طرح گلوریاچراغ سقفی گلوریا در ۲ رنگ قهوه ایی و مشکی میباشد.قطر لوستر 22 سانتی متر است و ارتفاع آن 50 سانتی متر, که تا ارتفاع 80 سان..

85,000 تومان

چراغ سقفی آرشا نور طرح راما ۳ شعله

چراغ سقفی آرشا نور طرح راما ۳ شعلهچراغ سقفی راما از ۳ شعله گرد تشکیل شده و در ۲ رنگ قهوه ایی و مشکی وجود دارد.قطر لوستر 20 سانتی متر است و ارتفاع آن 2..

180,000 تومان

چراغ سقفی آرشا نور طرح فانوس ۳ شعله

چراغ سقفی آرشا نور طرح فانوس ۳ شعلهچراغ سقفی فانوس دارای ۳ شعله و در ۲ رنگ قهوه ایی و مشکی وجود دارد.قطر لوستر 20 سانتی متر است و ارتفاع آن 28 سانتی م..

180,000 تومان

چراغ سقفی آرشا نور طرح ساپرا ۳ شعله

چراغ سقفی آرشا نور طرح ساپرا ۳ شعلهچراغ سقفی ساپرا از ۳ شعله گرد تشکیل شده و در ۲ رنگ قهوه ایی و مشکی وجود دارد.قطر لوستر 52 سانتی متر است و ارتفاع آن..

180,000 تومان

چراغ آویز دکوراتیو BLPLAL 0460 TB . H

چراغ آویز دکوراتیوچراغ های آویز بالب لندن، با استفاده از اخرین مدل ها و تکنیک های طراحی و ساخت در نور پردازی مدرن، مینیمال و صنعتی، انواع محصولات خود ..

استعلام قیمت با چت آنلاین

چراغ آویز آیاز بدنه چوبی

چراغ آویز آیاز بدنه چوبیچراغ آویز یکی از انواع چراغ هایی است که امروزه کاربرد گسترده ایی در طراحی دکوراسیون داخلی پیدا کرده است.به دلیل داشتن شکل ظاهر..

استعلام قیمت با چت آنلاین

چراغ سقفی آیاز مدل نردبانی

چراغ سقفی مدل نردبانیچراغ سقفی یکی از انواع چراغ هایی است که امروزه کاربرد گسترده ایی در طراحی دکوراسیون داخلی پیدا کرده است.به دلیل داشتن شکل ظاهری ز..

استعلام قیمت با چت آنلاین

چراغ سقفی