همکاری با ما


\r\nرسالت 20 دکور

20 دکور به عنوان تنها رسانه تخصصی دوخت، نساجی و پوشاک کشور، با گستره‌ای از تمامی\r\nبرندها در زمینه تخصص خود برای تمام اقشار جامعه به ویژه فعالین صنعت دوخت، نساجی\r\nو پوشاک، برای کاربران خود «امکان کسب آگاهی دقیق و لذت  یک خرید اینترنتی مطمئن» را تداعی می‌کند. وجه تفاوت ما با سایر\r\nفروشگاه ها، عدم پرداختن تنها به موضوع فروش است. ما در کنار خدمات معرفی محصولات\r\nو فروش آنها، نشریه تخصصی 20 دکور را هر فصل منتشر نموده و با مشارکت صاحبان\r\nبرندها تهیه و به صورت رایگان در سراسر کشور توزیع می نماییم تا به صورت مکتوب\r\nآخرین تحولات و محصولات را در این حوزه به نظر شما عزیزان برسانیم (درخواست\r\nاشتراک نشریه) . بعلاوه نسخه PDF این\r\nنشریه به صورت منظم در دسترس شما قرار خواهد گرفت (دانلود\r\nنشریات) . پوشش خبری رخدادها و نمایشگاه ها، آخرین بخش نامه ها و قوانین،\r\nاطلاعیه های مهم، آموزش های تخصصی و عمومی و ... نیز بخشی از خدمات منحصر به فرد\r\nما در این حوزه است (مشاهده مجله اینترتی 20 دکور) . ضمنا به امید پروردگار واحد فناوری اطلاعات ما در تلاش است با\r\nتهیه اپلیکیشن موبایل 20 دکور دسترسی و ارائه خدمات به شما عزیزان را تسهیل نماید.

  «ارائه\r\nاطلاعات صادقانه»،  «ارسال سریع»، «ضمانت بهترین قیمت» و «تضمین اصل بودن کالا» اصل\r\nچهارگانه ای است که 20\r\nدکور از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این\r\nچهار اصل، همیشه، ایده ها و خدمات جدیدی را به کاربران ارائه کرده است.\r\n

نحوه های همکاری

 صاحبان برندها و محصولات:

نحوه همکاری ما با این گروه از افراد\r\nبه عنوان مجری تبلیغات در مجله می باشد. در کنار ارائه اطلاعات شما در مجله ما محصولات شما را در وب سایت به صورت کامل در کرده و نسبت به\r\nارائه صادقانه و منصفانه آن به مشتریان می پردازیم. با توجه به جایگاه رسانه ما در صنعت دوخت و نساجی جایگاه خوبی برای ارائه اطلاعات شما می باشد.\r\nشما به مجرد حضور در مجله می توانید از مزایای حضور در عرصه IT و\r\nمساله فروش اینترنتی بهره مند شوید. شما عزیزان می توانید با تماس با واحد روابط عمومی\r\nاز شرایط دقیق همکاری مطلع شوید.

اخذ نمایندگی برندها:

افراد فعال در سراسر کشور می توانند\r\nاز طریق این رسانه نسبت به اخذ نمایندگی شرکت هایی که مایل به اعطای نمایندگی\r\nهستند اقدام کنند.

همکاری در فروش اینترنتی:

افرادی که مایلند در موضوع ارسال\r\nمحصولاتی که به صورت اینترنتی ارسال می شود با ما همکاری نمایند نیز می توانند با\r\nبخش روابط عمومی ارتباط برقرار کنند و نسبت با تمایل به همکاری اعلام حضور کنند. 

همکاری در توزیع مجله:

عزیزانی که مایل هستند در توزیع\r\nمجلات ما را یاری نمایند هم می توانند در این موضوع با واحد روابط عمومی تماس\r\nگیرند تا هر نوبت که مجله منتشر شد مجله برای وی ارسال شود تا پس از توزیع نسبت به تسویه نقدی هزینه آن\r\nاقدام کنیم.